Vítání jara

19.5.2015

Dne 19. 5. 2015 se již tradičně uskutečnilo představení pásma dětí 1. třídy ZŠ Dr. Hrubého ve Šternberku pod vedením paní učitelky Motáňové. Čas trávený bez rodiny a všech nejbližších je tak dlouhý. K jaru neodmyslitelně patří rozkvetlá příroda, zvířátka a veselé děti. Děti s připraveným programem zavedly všechny do lesa, na louku, k rybníku, na zahrádku prostřednictvím písniček, básniček a říkanek. Zpívaly a recitovaly o květinách, zvířátkách. Zacvičily rozcvičku broučků a všem dokázaly, že nejsou žádní lenoši. Hospitalizovaným pacientů se vystoupení velmi líbilo a přineslo povzbuzení v jejich rekonvalescenci.

Závěrem děti potěšily  pacienty drobnými dárečky, které sami vyráběli ve škole v hodinách výtvarné výchovy, či v družince.

Vedení nemocnice a oddělení LDN mnohokráte děkuje za krásné vystoupení a těší se na další spolupráci, která opět zpříjemní pobyt našim pacientům.

Mgr. Lenka Neumannová, hlavní sestra Nemocnice Šternberk