V porodnici Šternberk se letos narodilo již 500 miminek

30.6.2017

Porodnice Nemocnice Šternberk, která je členem skupiny AGEL, ve čtvrtek přivedla na svět své letošní pětisté miminko. Malý jubilant se narodil krátce před šestou hodinou ranní s mírami 50 centimetrů, 3500 gramů a dostal jméno David.

Šťastné mamince, která v porodnici Šternberk rodila poprvé, přišel osobně pogratulovat člen představenstva Středomoravské nemocniční a.s. MUDr. Marek Polach, primář gynekologicko – porodnického oddělení MUDr. Marek Vaca a vrchní sestra gynekologicko – porodnického oddělení Bc. Jarmila Starostová. Vedle gratulací obdržela novopečená maminka také dárkový balíček s novorozeneckou kosmetikou.

„Rád bych mamince i malému Davidovi popřál hodně štěstí, zdraví a radosti do dalších let a zároveň ji také poděkoval za důvěru, když při výběru porodnice zvolila právě tu naši,“ uvedl MUDr. Marek Polach, člen představenstva Středomoravské nemocniční a.s.