Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Napsali jste nám


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

7.3.2019

Dobrý den,

moc děkuji celému týmu Gyn-por oddělení v Nemocnici Šternberk za péči, která nám byla poskytnuta u vás již na příjmu. Vaše velmi milá a profesionální péče, hlavně trpělivost a ochota, když je člověk v bolestech .

Moc děkuji lékařům a paní doktorce, sestrám na sále za jejich úsměvy a krásný přístup, podporu, obzvláště, když rodíte poprvé.. . Díky nim byl náš pobyt v nemocnici moc příjemný! :)

Děkuji ještě jednou, Vám....

S přátelským pozdravem,

M. Z.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

1.3.2019

Dobrý den,

ve dnech 26.02.2019-28.02.2019 jsme byly hospitalizovány na gynekologickém oddělení Nemocnice Šternberk.

Touto cestou bych chtěla za osazenstvo pokoje č.4, co nejsrdečněji poděkovat za profesionální péči, která se nám dostala od veškerého lékařského i ošetřujícího personálu celého gynekologického oddělení. Srdečné díky patří i lékařskému týmu a personálu na operačním sále dne 27.02.2019.

Pacientky A.S., P.T. a K.M.

Ještě jednou co nejsrdečněji děkuji, za Váš lidský přístup k nám pacientkám.

S pozdravem K.M.


Poděkování pracovníkům Gynekologickému oddělení

1.2.2019

Dobrý den.

Ještě jednou bych chtěla poděkovat vřele panu MUDr. Labounkovi z Nemocnice ve Šternberku za jeho příjemný a pohotový přijetí!  Lidský přístup! Odborné vyšetření! A rychlý zásah...

Kde si doktoři v Olomouci ve FN nevěděli rady, tak u pana doktora stačila chvíle a bylo téměř vše jasné!

Děkuji mnohokrát!

Opravdu vynikající doktor, jak se o něm povídá!

S pozdravem a poděkováním.

L. H.


Poděkování zaměstnancům Gynekologie a porodnice

17.12.2018

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat za úžasnou práci a profesionalitu Vašeho týmu na oddělení gynekologie a porodnice Nemocnice Šternberk. Můj obzvlášť velký dík patří porodní asistentce Bibianě Drápalové. Ve Vaší porodnici jsem měla tu čest přivést na svět obě své děti - Žofii i Vavřince - o oba porody se velkým dílem zasloužila právě paní Bibiana. Její laskavost, trpělivost a víra ji povyšují na strážného anděla. Zároveň však stojí nohama na zemi, je velmi rozumná a dokáže pohotově pomoci v nouzi. Její téměř mateřská péče o klientky působí konejšivě a blahodárně. K porodům přistupuje s plným nasazením, doprovází ženy po celou dobu, "dře" spolu s nimi. Paní Bibiana svou práci vykonává jako poslání a za to jí patří Velký Dík.

Všem svým přátelům z Čech i ze zahraničí Vaši porodnici doporučuji jako nejlepší volbu.

Přeji mnoho spokojených klientek i v dalších letech.

Se srdečným pozdravem MUDr. Bc. K. B.

17.12.2018


Poděkování Gynekologické ambulanci

19.11.2018

Dobrý den,

dne 17.11.2018 ve večerních hodinách jsem byla ošetřena na gynekologické ambulanci panem primářem Vacou, sestřičku si jménem bohužel nepamatuji. Ráda bych oběma alespoň tímto způsobem moc poděkovala za velice taktní a trpělivý přístup. Byli úžasní. Pan primář vše podrobně a srozumitelně vysvětlil, byl velmi ohleduplný. Sestřička mi byla obrovskou oporou (i když jsem jí asi rozmačkala prsty) a dodávala mi odvahu a klid. Opravdu profesionálka na svém místě.

Oba byli naprosto skvělí a já bych byla ráda, kdyby se k nim poděkování dostalo.

Přeji hezký zbytek dne a více takových dobrých duší.

N. V.


Poděkování Porodnici a Šestinedělí

28.10.2018

Vážení představitelé Nemocnice Šternberk,

dovolte mi, abych vám adresovala velké poděkování za skvělou péči, které se nám dostalo v létě ve vaší porodnici.

Píši s několikatýdenním zpožděním, síla našeho pozitivního zážitku ovšem nijak nevyprchala. V úterý 7. srpna se nám ve vaší porodnici narodila dcera. Naše veskrze pozitivní zkušenost s porodnicí ve Šternberku začala doporučením paní doktorky Šimečkové a pana doktora Vrublovského rodit právě u Vás. Za toto doporučení a veškerou předporodní péči jsem jim velmi vděčná.

Již během července jsem několikrát navštívila předporodní ordinaci, v níž mne vyšetřovali pan primář MUDr. Vaca. Pan primář indikoval porod císařským řezem a jeho vysvětlení situace a přístup byl skvělý ve všech ohledech. Velmi příjemné a milé bylo také přijetí sestřičkami pracujícími na příjmu/předporodním úseku a předoperační vyšetření paní doktorkou Juklovou, s níž jsem se poté potkala i přímo na sále.

Mé největší díky patří panu doktoru Jiřímu Labounkovi. Obdivuji jeho profesionalitu spojenou s úžasně milým, laskavým a veselým přístupem. Operaci, které jsem se trochu obávala, proměnil pan doktor Labounek se svým  týmem v nezapomenutelný zážitek. I ve své pozici operované jsem s velkým obdivem vnímala naprostou profesionalitu pohybu na sále. Panu doktoru Labounkovi a všem kolem něj jsem velmi vděčná. Na poporodním oddělení se o nás potom starala úžasně milá porodní asistentka paní Laura, které tímto moc děkujeme za její skvělou péči v prvních hodinách s naším miminkem.

Neméně jsem vděčná všem lékařům a sestřičkám pracujícím na oddělení novorozenců. Bylo zřejmé, že pro ně byl tento srpen pracovně velice náročný. Skvělou péči nám během pobytu i v týdnu poté poskytovali pediatři MUDr. Malec, MUDr. Pospíšil a MUDr. Chromcová a jejich sestřičky. Na přeplněném novorozeneckém oddělení všechny sestřičky naprosto bravurně zvládaly starost o rodičky i novorozence a vždy s úsměvem (přes permanentní pohotovost, ba v běhu) odpověděly na všechny mé otázky – a to ve dne i v noci, kdy oddělení utichalo jen zdánlivě. Práce sestřiček starajících se o miminka byla obdivuhodná a zvláště v noci jsem opravdu ocenila jejich vstřícný přístup a pomoc. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, zvláště pak paní Bc. Haně Štěpánkové, jejíž laskavě-razantní přístup a humor mi osobně velmi pomohl překonat první strachy a nástrahy mateřství.

Všem skvělým lékařům a sestřičkám obou oddělení jsme toto poděkování celé týdny dlužili. Vynikající reputace šternberské porodnice zkrátka není náhodná – snaha všech, kteří se na zdraví a dobré pohodě maminek a novorozenců podílí, je zde patrná od první návštěvy. Ještě jednou jim tímto tedy velmi děkujeme a přejeme hodně energie a radosti v jejich další velmi náročné práci.

Se srdečným pozdravem

Markéta Ž. s manželem a dcera Zuzan

Říjen 2018


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

20.7.2018

Vážený pane řediteli, vážená nemocnice,

dovolte mi, abych poděkovala Nemocnici ve Šternberku za profesionální a lidský přístup.

Dne 25.5.2018 jsem v nemocnici přivedla na svět svoje první dítě. Jmenovitě chci moc poděkovat MUDr. Šimečkové za všechny služby, péči, přístup, byla s námi od začátku těhotenství až po jeho konec.

Dále moc děkuji MUDr. Kučerovi, zástupci primáře MUDr. Látalovi - bez nich by to nešlo, dále sestřičce Mgr. Horákové, její psychická podpora mi dala hodně. :)

Samozřejmě velké poděkování patří celému týmu novorozeneckého oddělení. Všichni jsou to úžasní lidé. :)

Děkuji za vyřízení všem.

Přeji pěkný den a jen ten nejlepší personál.

S pozdravem

Kateřina Nezvalová


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

24.4.2017

Poděkování

chtěla bych velmi poděkovat za lidský a profesionální přístup gynekologicko - porodnického oddělení Nemocnice Šternberk, a to ze dne 19.4. - 20.4.2017, kdy se narodil náš syn Kryštof. Porodní asistentky Bibiana, Pavla a Laura i pan doktor Kučera byli úžasní, vstřícní, vždy mě informovali o postupu, který bude následovat a vždy se mi snažili vyjít vstříc. Díky jejich vedení na porod vzpomínám velmi pozitivně, ačkoli trval opravdu dlouho. Závěr byl za odměnu během několika minut.

Děkuji za takové zdravotníky, jsou to lidé na svém místě!

V. K.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

26.2.2017

Dobrý den,

chtěli bychom ještě jednou poděkovat celému gynekologicko-porodnickému týmu Nemocnice Šternberk za nejkrásnější zážitek v životě a to přivedení na svět našeho živůtka Matyáška.

Speciální poděkování patří paní Bc. Olince Havelkové a paní doktorce Zlamalové. U porodu byly profesionální, ale také lidské, trpělivé a milé.

Dále bychom chtěli poděkovat sestřičkám z šestinedělí za skvělou péči a sestřičkám z novorozeneckého za péči o našeho bobiška, speciálně sestřičce Jořenkové která nás rozkojila. :-)

Díky těmto všem milým lidem jsme v porodnici strávili nádherné chvíle, na které budeme vždy moc rádi vzpomínat. Cítila jsem se u vás opravdu krásně a příjemně jako v pohádce. Určitě bychom chtěli do budoucna další miminko a rodit bych si přála opět jedině u vás ve Šternberku. Měla jsem z porodu obrovský strach a obavy, ale díky důvěře a obrovské psychické podpoře z Vaší strany to je zážitek, na který budeme vždy moc rádi vzpomínat.

Maminka Michaela, tatínek Luděk a miminko Matyášek T.. :-)


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

26.2.2017

Krásný den :-)

V prosinci jsem u vás ve Šternberku porodila dceru Ellu.

Přes komplikace jsem u vás byla moc spokojena, jak s týmem dole na sále, tak i na novorozeneckém/šestinedělí. :-) Byl to zážitek, na který i díky vám všem nikdy nezapomenu. Až se nám podaří další děťátko vím, kam můžu bez obav a s jistotou jít rodit :-)

Děkujeme. Jinak se mějte všichni moc krásně, ještě jednou veliký dík a zase brzy naviděnnou :-)

Jarka J.


Gynekologicko – porodnické oddělení

25.11.2016

Dobrý den.

Dnes jsem postoupila menší zákrok a chtěla jsem všem poděkovat jak doktorům, tak sestřičkám gyn-por oddělení nemocnice Šternberk. Všichni byli super, zvláště chci poděkovat sestřičce Lauře.

Děkuji

Kamila Ž.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

2.10.2016

Dobrý den všem z porodnicko-gynekologického oddělení,

den 16. 09. 2016 byl pro mě a mého "parťáka" zlomovým v našich životech.

Čekali jsme 8,5 měsíce na narození našich dvou dětí Viktora a Lukáše vůbec netušili co si představit při takové události.

Díky megabombastickému teamu porodníků (pan doktor Labounek mě dokonce několikrát pobavil, pan primář Vaca mi u Lukáška dost pomohl), porodních asistentek, paní doktorky Vidičanové a ostatních (velmi nerada bych na někoho zapomněla) se tento den stal nezapomenutelnou událostí a i když to byla dřina (ale fakt rychlovka - 4 hodiny a něco minut jsem nečekala), nechala bych se "ukecat" k přirozenému porodu dvojčat znovu (-: po bitvě je každý generál, že...

Každopádně vám všem hluboce děkuji za péči, přístup, příjemné prostředí a je až neuvěřitelné vidět v našem zdravotnictví, že tady jsou lidi na těch nejsprávnějších místech. Maminy, nebojte (-:

FAKT DÍKY VŠEM!!! JSTE BOMBARĎÁCI (-:

Z Bruntálu zdraví Jana B., Petr & Viktor & Lukáš M.


Poděkování novorozeneckému a gynekologicko-porodnickému oddělení

10.9.2016

Dobrý den.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se zasloužili, že máme doma krásnou dcerku. I přes větší dojezdovou vzdálenost, kterou jsme párkrát jeli zbytečně kvůli planému poplachu, svého rozhodnutí rodit ve Šternberku nelituji. Také děkuji všem z novorozeneckého oddělení za jejich péči, povzbuzování a neustále usměvavé tváře. Velký dík patří paní Radce Sedláčkové za veškerou pomoc a psychickou podporu.

 Zuzana Luštíková


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

23.8.2016

Vážená paní Starostová,

Chtěla bych poděkovat celému týmu gynekologicko-porodnickému oddělení nemocnice Šternberk za perfektní péči. Chtěla jsem rodit v menší porodnici, ale že bude přístup Vašich sester a lékařů až tak profesionální, empatický a atmosféra natolik rodinná…. To jsem opravdu nečekala.

Moc děkuji a přeji jen to dobré.
Lucie P. se synem Š.


Gynekologicko – porodnické oddělení

11.7.2016

Dobrý den,

koncem června jsem byla operovaná ve vaší šternberské nemocnici na gynekologickém oddělení. Ráda bych touto cestou poděkovala a pochválila celý zdravotnický tým tohoto oddělení. Poděkování patří lékařům, kteří operaci provedli (hlavně tedy panu primáři), za skvěle odvedenou práci, odborný přístup a lidské chování. A současně mé poděkování patří i všemu ostatnímu zdravotnickému personálu, tedy hlavně sestřičkám, za odborný přístup, ale také za milé a příjemné vystupování, za to, že byly vždy po ruce, když jsem potřebovala odbornou pomoc a za to, že jsem se u vás cítila jako člověk. Věřte mi, že mám s hospitalizací v nemocnici již své zkušenosti a proto jsem se rozhodla vám napsat tento děkovný e-mail, neboť mě přístup všech zaměstnanců oddělení gynekologie mile překvapil a cítila jsem se u vás velmi dobře.

Ještě jednou velké díky.

Eva D.


Gynekologicko – porodnické oddělení

8.7.2016

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Vaší porodnice (Nemocnice Šternberk)  - od porodního sálu přes oddělení šestinedělí a novorozenecké. Oceňuji zejména Váš profesionální a trpělivý přístup v tak náročném a stresujícím povolání. Velké poděkování prosím vyřiďte sestřičce z novorozeneckého, paní Martínkové, která se mně a mému synovi Vašíkovi intenzivně věnovala s nácvikem kojení. Pod jejím laskavým vedením jsme zaznamenali první větší úspěchy. Dnes jsme za porodní váhou bez příkrmů a jakýchkoliv kojících pomůcek. Ještě jednou velké díky, nezkušená lehce hysterická maminka a zdravý syn Václav.

Simona Š.


Gynekologicko – porodnické oddělení

8.7.2016

Dobrý den,

ráda bych tou cestou chtěla poděkovat lékařům a sestrám z Gynekologicko - porodnického oddělení Nemocnice Šternberk za jejich profesionalitu a péči před i po operaci, jejich vlídný a laskavý přístup mi byl velkou vzpruhou. Péče v této nemocnici naprosto předčila mé očekávání a přála bych si, aby se lidé, kdekoli v nemocnicích po celé ČR, vždy cítili tak dobře a spokojeně.

Ještě jednou všem posílám velké díky.

S pozdravem
Iveta V.


Gynekologicko – porodnické oddělení

3.7.2016

Hezký den,

28.6. 2016 se mi u vás v Nemocnici Šternberk narodila dcerka Kateřina. Moc bych chtěla poděkovat za úžasný přístup celého týmu jak při porodu, tak i poté. Byl to u mne druhý porod císařským řezem (první v Olomouci) a musím říci, že díky vám, je pro mne tento zážitek poprvé pozitivní. Ještě jednou klobouk dolů všem sestřičkám.

Helena L.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

29.3.2016

Vážená paní Knopová, vážený pane primáři,

ráda bych touto cestou chtěla poděkovat a pochválit pana doktora Tomáše Látala a paní asistentku Bibianu Drápalovou za jejich perfektně provedenou práci  u porodu a jejich  vřelý přístup jak ke mně, tak k mému manželovi. 

Rodila jsem ve vaší porodnici poprvé 11. března 2016 své druhé dítě, a díky tomuto týmu budu na svůj druhý porod vzpomínat celý život jako na ten nejkrásnější zážitek, za což jsem vám velmi vděčná. 

Vaši porodnici mohu všem jen vřele doporučit, a přála bych si, aby bylo více takových míst a více takových osobností, díky nimž budou nastávající maminky odcházet z porodnice krom svého dítka i s pocitem " to bylo úžasné" namísto pocitu "už nikdy víc". 

Věřím, že jsem pochvalu a poděkování adresovala do správných rukou. Ještě jednou moc děkuji a jsem s pozdravem, 

Bc. Romana J.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

22.3.2016

Dobrý den,

8.3.2016 se mi u Vás narodila krásná a zdravá dcera Blanka. Moc bych chtěla poděkovat veškerému personálu, který se o nás staral od příjmu až po odchod domů.

Ještě jednou všem moc děkuji.

Petra R. Š.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení a oddělení šestinedělí a novorozeneckému oddělení.

15.3.2016

Dobrý den!

Ráda bych touto cestou poděkovala všem sestřičkám a doktorům z oddělení gynekologicko- porodnického, šestinedělí a oddělení novorozeneckého za nadstandardní péči, kterou věnovali jak mně, tak i mému synovi Josífkovi.

Dne 20. 2. 2016 se nám poštěstilo se "dostat" do těch nejlepších rukou Vaši porodní asistentky paní Sivkové a pana doktora Harašty. Z obou číšil neskutečný klid, podpora, ale hlavně odbornost. To vše přenesli jak na mne, tak i na přítele, který mi byl tak neplánovaně oporou po celou dobu mého porodu. Díky nim se stal můj první porod nezapomenutelným zážitkem a nejkrásnějším dnem mého života!

Nedílnou součástí těchto mých nezapomenutelných okamžiků se stal i pobyt na oddělení šestinedělí a péče sestřiček a doktorů jak z oddělení šestinedělí, tak z oddělení novorozeneckého. Nemohu jmenovat všechny jejich jmény, ale vzhledem k tomu, že se Josífek narodil dříve (35. týden) a měl problémy se žloutenkou, byla jsem rekordmanem v pobytu na tomto oddělení (9 dní) a mohla jsem tím pádem poznat snad veškerý personál a neexistuje nikdo, kdo by nebyl "sluníčkový", milý, ochotný, vždy dobře naladěný a připravený pomoci a poradit, a to od paní uklízečky, přes sestřičky a doktory, až po pana primáře Vacu. Přes velký počet porodů a množství práce, kterou na oddělení šestinedělí a novorozeneckého oddělení všichni měli, nedali na sobě nikdy nic znát a dávali mi pocit, že jsou tady jen pro mě! Nikdy mě neodbyli, nikdy nesnížili mou vážnost a vždy mi dodali optimismus a energii zvládnout i náročnější okamžiky.

Tyto mé zkušenosti ráda předávám dál v kruhu rodiny a známých. Všem Vás jen a jen doporučuji...
Měla bych snad jen poslední prosbu a to, jestli je možné předat mé velké a srdečné díky všem sestřičkám a doktorům z výše uvedených oddělení - budu Vám velice vděčná!

S pozdravem,
Veronika Z., Josef K. a syn Josífek


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

11.3.2016

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat celému vašemu personálu porodnice Nemocnice Šternberk a hlavně za anděla jménem p. Bibiana. Je to úžasná porodní asistentka. Celému novorozeneckému oddělení, díky nim plně kojíme :-)

I když jsem nakonec po dlouhém trápeni šla na císař, i tak vám všem moc děkuji a v budoucnu s druhým dítkem určitě zase tady u vás :-)

S pozdravem Š. L. :-)


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

10.3.2016

Dobrý den,

tímto bych chtěla velmi poděkovat za péči, která mi byla poskytovaná při mém pobytu v Nemocnici Šternberk, kde jsem byla operovaná na gynekologickém oddělení.

 Personál byl nejen profesionální, ale také starostlivý a milý. MUDr. Pohanka, MUDr. Harašta a MUDr. Látal se o mne zajímali, měli starost jak se cítím a snažili se mne zbavit předoperačního strachu. Cítila jsem se opečovávaná.

Také sestřičky se nejen po operaci, ale i po celou dobu mé hospitalizace chovaly starostlivě, povzbudivě a mile.

Chválím i kuchyni, jídlo bylo doslova výborné, porce velké, které jsem ani nemohla sníst, k mé velké nelibosti. Způsob servírování jídla se mi líbilo, bylo hygienické.

Myslím si, že ve šternberské nemocnici je poskytována péče pacientům na vysoké úrovni a není si na co stěžovat.

Ještě jednou všem moc děkuji.

Š. A.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

3.3.2016

Dobrý den pane primáři,

dne 13. 1. 2016 jsem byla do Vaší porodnice přijata s nepravidelnými kontrakcemi, které se do rána zastavili, díky panu doktoru Labounkovi, jsem se rozhodla pro vyvolání porodu, následně 14. 1. 2016 jsem porodila dceru Ellen, chtěla jsem Vám touhle cestou poděkovat za skvělou péči jak PA Zapletalové a pana doktora Kučery, Labounka a Molnára, tak celého oddělení. Vzhledem k tomu, že jsem byla v prosinci hospitalizovaná, tak jsem měla možnost seznámit se s prostředím porodnice a jiné místo pro porod bych si ani nevybrala. Pobyt na oddělení šestinedělí mi každý den zpříjemňovala sestřička Sedláčková, díky které kojím doteď. Vaše porodnice je na velmi dobré úrovni a na personálu je znát, že je práce baví :). 

S pozdravem Michaela J.


Poděkování gynekologicko - porodnickému a novorozeneckému oddělení

18.2.2016

Dobrý den.

Během třech týdnů jsem měla možnost strávit se svou novorozenou dcerou Adélkou neplánovaně delší čas hned na čtyřech odděleních šternberské nemocnice, a to 23. 1. - 24.1. na porodním oddělení  Nemocnice Šternberk (nepostupující porod, neplánovaný císařský řez), 24. 1. - 1.2. na oddělení šestinedělí a novorozeneckém (pozdní nástup laktace, problémy s kojením) a 8. - 10. 2. na dětském oddělení (nákaza třítýdenní dcery rotaviry).

Chtěla bych touto cestou ocenit přístup všech zaměstnanců zmíněných oddělení. Jen díky jejich profesionálnímu chování, osobitému přístupu a vstřícnosti se nám podařilo toto psychicky náročné období překonat a teď už vzpomínám jen na to hezké. Tito lidé dělají mnohonásobně víc, než jim stanovuje pracovní řád. V dnešní době rozhodně není běžná taková ochota, lidskost, porozumění, laskavost, trpělivost a obětavost. 

Dvoudenní náročný porod, který skončil neplánovaným císařským řezem, je pro mě teď už téměř zapomenut, velký podíl na tom nese pomoc lékařů a porodních asistentek. Velmi děkuji celému porodnickému týmu za laskavost, podporu, povzbuzování a osobitý přístup. Pomohli mi přivést na svět zdravou dceru a za tu jsou všechna slova vděčnosti málo.

Dále bych chtěla poděkovat lékařům a sestrám z oddělení šestinedělí a novorozeneckého. I po dlouhé pracovní směně se sestry přišly rozloučit a zeptat, jestli něco nepotřebujeme, vždy dobře naladěné, vždy s úsměvem, dodávaly optimismus, povzbuzovaly, dodávaly sebedůvěru, šířily dobrou náladu, hledaly možná řešení problémů. Nikdy nedaly najevo, že je nějaká prosba obtěžuje, nic nebyl problém. Jen díky trpělivosti, vytrvalosti, pochopení a toleranci sester, lékařky a laktační poradkyně dnes mohu plně kojit svou dceru, za což jsem nesmírně vděčná, protože týden pro propuštění z šestinedělí se u dcery objevili rotaviry (zdroj nákazy neznámý) a my se vrátily zpět do nemocnice jen o patro výš. Díky kojení nákazu velmi dobře zvládá. Za pomoc s kojením nemohu dostatečně poděkovat. Poděkování si zaslouží jistě i sanitární sestry a uklízečky, vždy přicházely s úsměvem, prohodily něco povzbuzujícího, ochotné s čímkoliv pomoci.
Nikdy bych nevěřila, jak porod a poporodní stav dokáže změnit relativně schopnou ženskou v roztřesený uzlíček nervů. Vím, že jsem byla velmi náročný pacient, ale nikdo mi nedal ani v nejmenším najevo, že bych obtěžovala a všichni se mi snažili pomáhat. Často více než po stránce zdravotní jsem potřebovala pomoc po stránce psychické. Velmi děkuji všem zaměstnancům z porodnice, novorozeneckého, šestinedělí a dětského za jejich lidskost, pochopení, vřelost, povzbuzování… jen díky nim je pro mě a pro Adélku to obtížné už skoro zapomenuto.

Alena D.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

1.2.2016

Veliké poděkování Gyn-Por  oddělení Nemocnice Šternberk!

21. ledna 2016 jsem rodila ve Vaší porodnici plánovaným císařským řezem. Byl to můj druhý porod ve Vaší porodnici a chtěla bych moc poděkovat za skvělý přístup celému týmu. Byl to pro mě další krásný zážitek. Byla jsem velmi nadšená z přístupu, jednání a pod. Všechno šlo tak jak mělo, sestřičky, doktoři velice příjemní!

Já mohu porodnici i oddělení šestinedělí velice doporučit, cítili jsme se jak doma a když nám bylo smutno sestřičky nás hodně podpořili!

Moc děkujeme i paní doktorce z dětského oddělení, byla s námi i u porodu, velice milá a příjemná moc rádi vzpomínáme! Ještě jednou moc děkujeme a porodnici přejeme hodně úspěšných porodů a spokojených maminek!

S pozdravem H.


Děkuji MUDr. Labounkovi a celému personálu porodnice

8.1.2016

Dobrý den,

dne 21.12.2015 se nám narodil krásný chlapeček Honzíček. Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat MUDr. Haraštovi a MUDr. Labounkovi za jejich profesionální a milý přístup na operačním sále. Na porod budu vždy vzpomínat s úsměvem. Stejně tak oddělení šestinedělí, všichni se o nás moc hezky starali.Přeji do nového roku mnoho štěstí a spoustu spokojených pacientek, kterou jsem byla i já.

T.H.


Poděkování za péči na novorozeneckém oddělení, oddělení šestinedělí a porodnickém oddělení Nemocnice Šternberk

3.9.2015

Jsou tomu už dva měsíce, co se mi u vás narodil druhý syn a skoro dva roky, co se mi narodil první syn, ale i tak jsem se rozhodla Vám napsat, jak moc Vám děkuji. Oba chlapečci rostou jako z vody, oba porody jsme zvládli s vaší pomocí bez nějakých komplikací a celý pobyt na oddělení šestinedělí také. Také díky vám jsme všichni zdraví a díky zdravotnickému personálu, který mě s velkou snahou a odhodláním, že víceméně není jiná možnost, než kojit, naučil kojit, jsem prvního syna kojila 13měsíců a druhý je zatím také plně kojen, což považuji za nejlepší pro ně. Když to vezmu od počátku a prvních návštěv u vás, vždy jsem se setkala s usměvavým a milým personálem, který mi vyšel v rámci možností vstříc. Nikdy jsem dlouho nečekala, během vyšetření se mnou komunikovali a vše vysvětlili, a pokud jsem přijela mimo termín s nějakými problémy, vždycky se mi věnovali a nic nezanedbali. Oba mé porody vedla sestřička Sivková a staniční sestra paní Sedláčková, které se mi snažili porod, co nejvíce ulehčit, mě podpořit, motivovat a pochopit moje stavy. Jejich postupy byly profesionální a bylo vidět, že jsou to zkušené sestřičky na správném místě, pro které se mi jevila jejich práce i koníčkem. J To podle mě nebylo mimochodem u mě vždy jednoduché J a rozhodně to není všude samozřejmostí, jako u vás. V intimních a náročných chvílích, kdy žena prožívá něco (minimálně poprvé), co v životě nezažila a nedokázala si přestavit. Střídají se pocity strachu a štěstí a hormony jsou jako na houpačce. Porozumění a trpělivost byla proto pro mě moc důležitá. Během mého prvního porodu byl přítomen pan prim. MUDr. Vaca a druhého MUDr. Šimečková, kteří měli profesionální a zároveň milé vystupování a dokázali podpořit a pomoci. Když jsem se pak dostala na oddělení šestinedělí a novorozenecké přišla další hormonální houpačka J a jak si tak mnoho maminek myslí, že porod je nejhorší a pak už je jen to hezké, opak byl pravdou. Bylo to krásné, ale také náročné. Nevyspanost, otoky, bolesti po porodním zranění a bolesti po kojení, spojené s neutuchajícím brečením miminka u mě vyvolávaly hormonální stavy, že jsem se i já divila, jak se sebou můžu vydržet. J Tím chci říci, že zato chci všem poděkovat, že to se mnou vydrželi, pomohli mi, vše mě naučili a dali mi tím super základ na odchod domů. Možná řeknete, že je to samozřejmost, nicméně ani v dnešní moderní době si to nemyslím a pokud to tak je, je to správný směr. Sestřičky nás chodily se syny pravidelně kontrolovat a ptát se, zdali něco nepotřebujeme a v případě, že ano v rámci možností vždy s úsměvem vyhověly. Pravidelně také probíhaly vizity.  Další personál udržoval prostory v čistotě a za skvělou považuji také rekonstrukci porodnice a možnost nadstandardního pokoje, kterého jsem také využila. Cením si také možnosti otce u porodu, který mi byl oporou a možnost téměř neomezených návštěv, které mě povzbudily v těžkých začátcích. Myslím, že je z mého dopisu zřejmé má celková spokojenost se službami, personálem a porodnicí, takže chci závěrem ještě jednou poděkovat všem lékařům, lékařkám na oddělení šestinedělí, novorozenecké a porodnice (troufám si říct, že s 99% z nich jsem měla tu čest a byli to úžasní a milý lidé na svém místě), samozřejmě také panu prim. Vacovi, pod jehož vedením to takto funguje, veškerému zdravotnickému i nezdravotnickému personálu oddělení šestinedělí a novorozeneckému se staniční sestrou p. Sedláčkovou a oddělení porodnice. Omlouvám se, že nejmenuji všechny, kteří se o nás starali, i když bych to u mnohých dokázala, nechci na nikoho zapomenout, tak jsem to radši pojala takto obecně. J Také díky vám máme dva krásné a zdravé syny, kteří jsou naší radostí a štěstím. Děkujeme za vše,  pokračujte jen tak dál a věřím, že budete mít samé spokojené rodiče, kteří se k vám budou rádi vracet!

S přáním pěkných a spokojených dnů
LLJK


Poděkování Gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

28.7.2015

Ráda bych touto cestou poděkovala všem zdravotníkům GYN-POR ODD. a NOVOR ODD., kde se mi 30.1.2015 narodil syn Lukášek Diblík. Příjemné vystupování a profesionální péče mě ve vaší nemocnici provázely již v graviditě, na kontroly jsem s důvěrou docházela do GYN AMB            k MUDr. Tomáši Látalovi. Vždy mi vše vysvětlil a sestřička Sedláková byla vždy příjemná a ochotná. Porod vedl MUDr. Tomáš Látal a PA Pavla Horáková, byli opravdu úžasní. Na ODD jsem se cítila „jako doma“. Bylo to proto, že byli všichni příjemní, v ničem nebyl problém, příjemné prostředí, soukromí  a klid. Poznala jsem velice příjemný kolektiv lékařů a sester GYN-POR a NOVOR ODD, nemohu jmenovitě, protože bych nerada na někoho zapomněla. Na těchto ODD jsou všichni pracovníci profesionální, ochotní , své práci rozumí    a dělají ji výborně. Dnes má Lukášek skoro 7 měsíců a na porod i pobyt ve vaší nemocnici velice ráda vzpomínám. Byla jsem velice spokojena. Vážená paní manažerko, je mi ctí, že mohu napsat tento děkovný dopis, protože můžete být právem hrdá na týmy velmi skvělých a fundovaných odborníků, kdy již není třeba nic udělat k tomu, aby pacient měl důvěru ve svého lékaře a také víte, že je u vás k pacientovi přistupováno s nejlepší péčí.

Děkuji a přeji mnoho profesních úspěchů

S důvěrou a úctou, 
Hana Diblíková, DiS.


Poděkování porodnímu oddělení

25.5.2015

Dobrý den, ráda bych poděkovala za krásný porod a skvělou péči. Personál byl úžasný a vždy ochotný. Porodila jsem 7.5. 2015 krásnou dcerku Leu.

Moc děkujeme.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

2.5.2015

Vážený pane primáři i ostatní pracovníci,
přesně před deseti lety spatřil světlo tohoto světa ve Vaší porodnici můj syn. Pro mne to byl nejhezčí den mého života. Nejen ten první, ale i ostatní, kdy jsem ve Vaší porodnici pobývala. I po deseti letech zůstávám vám všem vděčná za veškerou péči, kterou jste tehdy  mně i mému synovi věnovali. Nevím, kolik z tehdejších pracovníků ještě dnes v této porodnici pracuje, ale kdyby jen jediný, poděkujte mu. Od té doby jsem Vaši porodnici doporučila již mnoha maminkám, všechny byly spokojené.

Přeji Vám, abyste spokojených a šťastných maminek a miminek měli stále hodně.
 

S vděčností
Hana Z.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

25.2.2015

Dobrý den,

minulý rok jsem u vás 3.ledna 2014 porodila císařským řezem mého druhého syna Marka. Veškerá péče, kterou jste poskytli mě i mému synovi byla naprosto skvělá. Všichni zaměstnanci se chovali moc profesionálně a zároveň lidsky. Můj veliký dík patří MUDr. Jiřímu Labounkovi skvělému, profesionálnímu a především lidskému lékaři, který mého syna přivedl na svět císařským řezem. Po porodu jsem neměla žádné komplikace a velmi rychle jsem se zotavila. Velký dík patří i novorozeneckému oddělení za perfektní péči o mého synka i pomoc s kojením. Přeji vám všem spoustu spokojených pacientek a narozených miminek. Doporučuji vás všem svým přátelům, protože jsem byla u vás velmi spokojená a po roce můžu jen znovu poděkovat za vaši velmi dobře odvedenou práci.

Anna V.D.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

21.1.2015

Dobry den,

ráda bych Vám poděkovala za výbornou péči, kterou jste věnovali mě a mému synovi Šimonkovi, který se u Vás narodil dne 27.11.2014. Paní porodní asistentka Věra S. byla nejlepší asistentka, jakou jsem si mohla přát. Úžasná paní a moc ji děkuji za to, jak se o nás starala. I paní doktorka Šimečková byla skvěla. Obě odvedly moc dobrou práci, a i když to bylo z mého pohledu náročné, moc jim děkuji za péči a dřinu, kterou během mého porodu spolu s ostatními odvedly.

Zároveň bych ápochválila oddělení šestinedělí. Krom nádherného a příjemného prostředí jsem byla velice mile překvapena přístupem všech sestřiček, které se u mě za dobu mého pobytu u Vás vystřídaly. Mohu říci, ze jsem ve Vaší porodnici zažila nejkrásnější chvíle svého života , a to díky narození mého syna a přístupu, který během porodu a poté následoval. Za to všem patří veliké díky.

Pěkný den

Romana B.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

9.1.2015

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, ochotu a profesionální přístup lékařům a sestřičkám gynekologicko-porodnického oddělení nemocnice Šternberk.

Moc všem děkuji

Zdenka Č.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

18.12.2014

Dobrý den.

Tímto bych chtěla poděkovat celému pooperačnímu oddělení gynekologie Nemocnice Šternberk za perfektní přístup a skvělou péči.

Velké poděkování panu prim. MUDr. Vacovi, Mudr. Látalovi, MUDr. Haraštovi  a všem sestřičkám, také ošetřovatelce Surmové.

Děkuji moc

Monika K.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

16.12.2014

Dobrý den,

dne 4.12. 2014 se nám s manželem narodil syn Martin v porodnici ve Šternberku. Touto cestou bych chtěla poděkovat sestřičkám a lékařům, kteří se o mě příkladně starali a to zejména sestřičce Soně Chytilové a panu doktorovi Tomášovi Látalovi. Byli se mnou od začátku až do konce porodu, stále trpěliví a pohotoví v každé situaci. Také děkuji staniční sestřičce Kláře Augustinové, která se postarala spolu s dětskou lékařkou Vidičanovou po porodu o našeho Martínka.

Děkuji panu primáři Marku Vacovi za jeho skvělý profesionální tým.

Také na oddělení šestinedělí byly všechny sestřičky naprosto vzorné a vždy s úsměvem pečovaly o nás maminky, více či méně bolavé po porodu. Nesmím ale zapomenout na novorozenecké oddělení, kde jsou sestřičky v jednom kole a všem maminkám vždy pohotově odpovídají na všechny jejich dotazy a starají se s úžasnou trpělivostí o naše malé drobečky.

Buďte všichni stále takoví, jací jste, protože jste nejlepší !!!

Pavlína H.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

4.12.2014

Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

Ráda bych touto cestou poděkovala personálu gynekologicko-porodnického oddělení v Nemocnici Šternberk za úžasný profesionální, ale i lidský přístup. Velké díky patří PA Barče Foukalové, se kterou byl porod šup šup :) a moc velké poděkování MUDr. Janu Molnárovi za všechno, co se porodu a následné péče týče i když jsem mu ten poporodní stav pěkně zkomplikovala :( Určitě chci moc moc poděkovat i všem ostatním, co byli přítomni, jen ta jména jsem nějak nestihla pochytat :) A co se týká sestřiček na novorozeneckém oddělení a šestinedělí, tak ty byly všechny neskutečný! Neuvěřitelně milá a ochotná děvčata, díky kterým byl pobyt ve Vaší nemocnici moc fajn a tento přístup mi moc pomohl se se vším popasovat.

Kdybych se nááááhodou ještě někdy rozhodla mít miminko, tak bych se znovu rozhodla pro Vaši porodnici :)

Přeji mnoho spokojených pacientek a zdravých miminek!

Petra N.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

24.10.2014

Dobrý den,

nemám žádný dotaz, jen nevím kam se přesně obrátit.

Cítím velkou potřebu ještě jednou takto oficiálně poděkovat všem, kteří se podíleli na narození naší dcery Anny Viktorie 2.9. 2014. Především porodní asistentce Kláře Augustinové- je to úžasný člověk a profesionál!  Velmi mi pomohla nejen psychicky a doufám, že až se za pár let vrátíme k vám do porodnice - konečně pro toho kluka, tak mě ona zase bude provázet tím velkým dnem! :)
Nikoho lepšího si přát nemůžu. Pak také paní anestezioložce, jméno si bohužel nepamatuju, už jsem byla hodně vyčerpaná. Píchala mi epidurál a byla potom se mnou i na operačním sále (nakonec jsme skončili císařem). Byla velmi milá, vše mi vysvětlila a její podporu při CS si budu pamatovat navždy.
Nemůžu hlavně zapomenout na pana doktora Látala, který se snažil nám opravdu ve všem vyjít vstříc a vést porod přirozeně, ale miminko si to prostě usmyslelo jinak.
Vše dopadlo dobře, máme zdravou úžasnou dceru a já si opravdu vážím toho, že pro mě porod nebyl žádným traumatem, i když to taky nebyla procházka růžovým sadem. A jsem čím dál tím víc přesvědčená o tom, že velký podíl na tom má i personál vaší porodnice!
Pan primář má opravdu skvělý tým a může na něj být pyšný. Nikdo nebyl nepříjemný, všechno mi ochotně vysvětlili a odpověděli na každý dotaz, a to jak při vedení porodu, tak i na poradnách.
Velký dík patří i těm, kteří s námi u toho byli, ale jména neznám. Taky moc oceňuji to, že jste se snažili držet mého porodního plánu a reagovali na něj a každou změnu se mnou probrali. Ještě jednou velké díky a za tři roky si přijedem pro Honzíka :)

Jana P


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

23.10.2014

Vážený pane primáři,

ráda bych prostřednictvím Vás poděkovala paní doktorce Veronice Šimečkové, která v neděli 19. 10. 2014 provedla gynekologické vyšetření u mé 14-cti leté dcery.

Její přístup byl velice profesionální a velmi lidský.

S poděkováním a přáním pěkného dne

Mgr. Jana K


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

14.7.2014

Dobrý den,

zdravíme báječný kolektiv gyn-por. oddělení Nemocnice Šternberk. Chtěly bychom touto cestou ještě jednou poděkovat všem sestřičkám a lékařům za vlídný, lidský a profesionální přístup během hospitalizace. Byla jsem mile překvapena, jak si sestry poradily s každou situací, a že se opravdu nevzdávají a jsou trpělivé. Péče o novorozeňátka je prostě v nejlepších rukou. Zvláště děkuji porodní asistentce Bc. K. Augustové za skvělé vedení porodu, za to, že mě chválila a povzbuzovala, když už mi docházely síly. Velký dík také patří MUDr. Kropáčovi za skvěle provedenou epidurální anestesii, která nakonec neskutečně urychlila cestu na svět mé malé Laurince.

Přejeme vám všem pohodu při práci, spokojené maminky a samá krásná finále nejen v práci, ale i v životě.
Srdečně zdraví Lucie Š. a Laura H.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

9.5.2014

Ráda bych touto cestou poděkovala personálu gynekologicko-porodnického oddělení v Nemocnici Šternberk za nejen profesionální, ale i lidský přístup k pacientům. Jsem ráda, že jsem dceru Valentýnu mohla přivézt na svět právě u Vás!

Jmenovitě bych ráda poděkovala porodní asistentce Věrce Sivkové, za skvělé vedení mého porodu.

Velký dík patří také sestřičkám novorozeneckého oddělení za perfektní péči o miminka v prvních dnech jejich života, kterou dělají vždy s úsměvem a velkou ochotou, také za rady a pomoc maminkám s touto péčí (kojení především).

DĚKUJEME!

Veronika s dcerou Valentýnou


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

14.1.2014

Dobrý den,

byla jsem hospitalizována v září 2013 u vás v Nemocnici Šternberk na gynekologicko-porodnickém oddělení a musím všem strašně moc poděkovat. První porod totiž nebyl u vás a taky nebyl až tak košér a tudíž jsem byla strašně moc ráda, když jsem se setkala s přístupem vašeho personálu sestřiček i lékařů. Všichni jsou vskutku báječní a odborníci na svém místě a díky nim jsem měla porod jako jeden s nejkrásnějších zážitků i když menší komplikace nastala, ale včasný zásah pana doktora Molnára vše vyřešil.
Moc, moc děkuji i porodní asistentce Bc. Kateřině Velešíkové za krásné a citlivé vedení porodu a dodání sil tehdy, když docházely. Pobyt na šestinedělí byl velmi příjemnou záležitostí, díky ochotě všech sestřiček i doktorů! Ještě jednou moc děkuji a doporučuji vás všem mým kamarádkám, rodině i známým, a pokud se ještě někdy rozhodnu pro další miminko, rozhodně mám jasno, kde budu rodit.

Jste báječní a jen tak dál.

Vaše spokojená pacientka.

V.P.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

19.12.2013

Dobrý den.

Moc bych chtěl poděkovat všem lékařům, porodním asistentkám, sestřičkám, ošetřovatelkám, jednoduše úplně všem, kteří se podíleli na péči o mě a moji maminku na gynekologicko-porodnickém oddělení, novorozeneckém oddělení a oddělení šestinedělí. Moc jste nám v prvních dnech mého života pomohli.

Hlavně každý váš úsměv dokázal povzbudit. Byli jste opravdu úžasní, milí a jsem rád, že jsem se mohl narodit a svých prvních pár dní prožít právě u vás v porodnici ve Šternberku.

Š. a jeho rodiče L.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

29.11.2013

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat porodnicko - gynekologickému oddělení Nemocnice Šternberk za úžasnou péči jak o mě, tak o mého chlapečka. 17.7.2013 jsem byla přijata na vyvolání porodu, ale o půlnoci mi museli udělat akutní císařský řez, protože měl pupeční šňůru okolo krku a dusil se. Bohužel si nepamatuji ani jedno jméno sestřiček, co se o mě staraly, a ani nevím, jak se jmenuje paní doktorka, která mě přijímala, ale musím říct, že všichni byli suproví a zachránili mému chlapečkovi život. Na oddělení šestinedělí je bezva kolektiv mladých, příjemných lidí vedených úžasným primářem. A na novorozeneckém skvělá péče o miminka, kde nezanedbali nejmenší maličkost. Jednoduše řečeno myslím, že na svoji porodnici můžete být pyšní.
Jsem ráda, že jsem se rozhodla rodit u vás v moderní porodnici a doufám, že někdy s dalším dítětem se budeme moci znovu setkat.

Doporučím Vás všude, kde budu moct.

S pozdravem P.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

25.11.2013

Vážený pane náměstku,

dovolte nám touto cestou poděkovat kolektivu gynekologicko - porodnickému oddělení vaší nemocnice, zejména prim. MUDr. Vacovi a porodní asistentce Mr. Augustinové za vynikající péči a přístup během porodu naší dcery v listopadu tohoto roku. Oceňujeme vysoce profesionální  vedení vlastního porodu s včasným ukončením porodu rychlým operačním zákrokem a následnou perfektní poporodní péči. Ve vaší porodnice se narodily všechny (tři) naše děti, a tak můžeme konstatovat, že oddělení si udržuje nejen vysoký odborný kredit, ale také velmi důležitý empatický přístup k pacientkám a jejich rodinným příslušníkům. Myslíme si, že vaše oddělení patří právem k nejlepším porodnicím v Olomouckém kraji.

S přátelským pozdravem D. a Š. Š.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

24.9.2013

Dobrý den.

Velké poděkování patří porodní asistence Kláře Augustinové z Nemocnice  Šternberk.

Rodila jsem (20.9) své 4. dítě a předchozí porody označuji jako dobré, ale tento byl pro mne ZÁŽITKEM!!

Děkuji za přirozenost a klid, který vyzařovala (zejména ve vypuzovací fázi, kdy jsem se jí postavila na nohy a ona klidně seděla na stoličce a čekala na miminko-dodala mi tím zpětné vazby, že se všechno děje jak má...).

Děkuji, že nechala celé akci volný průběh. Děkuji, že jsem měla možnost poslouchat své tělo. Děkuji i panu primáři Vacovi, který s ní měl službu.

Po této zkušenosti bych se snad bála rodit po 5., že budu muset zase tlačit do kopce... Po předchozích porodech jsem se nikdy necítila špatně, ale po takto vedeném přirozeném porodu mám mnohem méně poporodních obtíží.

Ještě jednou vřelý dík.

V.R.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

18.9.2013

Dobrý den,

chtěla bych za sebe, za svého partnera a za svoji dceru poděkovat za dokonalou péči, které se nám dostalo na gynekologicko-porodnickém oddělení v Nemocnici Šternberk při porodu a následné péči.

Doopravdy jsem se ještě nikdy nesetkala s tak pěkným lidským a zároveň profesionálním přístupem v žádném zdravotnickém zařízení.

Děkuji skutečně všem lékařům, porodním asistentkám, sestrám a všem, kteří se o nás vzorně starali.

T.D.
Rýmařov


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

20.8.2013

Dobrý den,

tímto e-mailem bych strašně moc chtěl poděkovat personálu ze dne pondělí od 09:00 až do úterý 10:30 hodin a to v datech 6.-7.8.2013.

Tyto 2 dny byli pro mě a mojí přítelkyni velice smutné a tragické.

V den kdy jsme přijeli do Šternberské porodnice nám personál sdělil s velkou lítostí, že náš SYN umřel a bylo již pozdě něco dělat. Od té chvíle jsme dostávali velikou psychickou oporu od kompletního personálu, který se o nás s velkou ochotou a pochopením starali a dělali pro mou přítelkyni maximum, jak nejvíc to šlo, až do samého porodu a poté po porodu na nadstandartním pokoji. Za vše bychom moc poděkovali a vyjádřili velký DÍK.

Ze všeho nejvíce bych rád poděkoval zdravotní sestřičce z oddělení porodního traktu, která na svou směnu nastoupila kolem 18:00-18:30 hodiny. Bohužel jméno jsem si nezapamatoval, vím jen že má hnědé, krátké vlasy a velice nám pomohla z pohledu psychické i fyzické stránky.

Moc moc děkujeme.

Dále bych moc rád poděkoval Panu doktorovi Látalovi za odborné rady a velké pochopení a maximální podporu a zajištění další péče v této tragické situaci. Ovšem velké uznání a velký DÍK patří všem z teto porodnice. Rádi vaší porodnici budeme navštěvovat i za dalších těhotenských situací. Moc vám všem s mojí přítelkyní děkujeme podle mně to, co jste pro nás všichni udělali nejde slovy vyjádřit.

S pozdravem
J.N.a M. R.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

8.8.2013

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Markovi  Vacovi a celému jeho týmu lékařů a sestřiček za záchranu mojí dcery L.T. a její dcerky E.

Děkuji za profesionální přístup a vzornou péči.
T.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

29.7.2013

Dobrý den,
chci touto cestou poděkovat za přístup a péči po mém porodu, i když s odstupem času. Ve Vaší porodnici v Nemocnici Šternberk jsem rodila v prosinci 2012, kdy zkušení a příjemní porodníci přivedli na svět naše 3 dítě. Mohu tedy srovnávat, jelikož předešlé 2 porody proběhly v jiné porodnici. Za dobu hospitalizace jsem se setkala s komunikativním a empatickým personálem, který mi vždy ochotně vše vysvětlil. Mnohokráte tedy děkuji a Vaši porodnici doporučuji všem svým známým, i když nejsem ze Šternberka a k Vám to mám trochu dále.

Přeji všem mnoho spokojených maminek a krásných miminek.

S poděkováním,
vděčná pacientka, V. Č.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

13.6.2013

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat doktorce Zuzaně Urbancové z gynekologického oddělení v Nemocnici Šternberk za včasný zásah a provedení SC při hrozící asfyxii plodu.

Paní doktorka nám zachránila malou Haničku dne 7.6.2013 v 15.42 hod. Poděkování patří i celému operačnímu sálu.

DĚKUJI !!!
Kateřina S.


Poděkování gynekologicko- porodnickému oddělení

2.11.2012

Dobrý den!

Chtěla bych poděkovat všem doktorům, doktorkám, sestřičkám a panu anesteziologovi porodnického oddělení, že to se mnou zvládli :-).  A taky jak se o mě postarali. Jste ta nejlepší nemocnice široko daleko!!! Přeji dalších mnoho úspěchu vám i vaší nemocnici!

S pozdravem a velkým poděkování
Kateřina B. s manželem a dětmi :-)


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

30.10.2012

Dobrý den,

dne 17.09.2012 jsem ve vaší porodnici přivedla na svět zdravou holčičku a chtěla bych ještě jednou poděkovat gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice Šternberk, veškerému personálu, který se staral o co nejhladší průběh mého porodu. Bohužel nemám „pamatováka“ na jména, ale velký dík patří jak lékařům, tak těm nejskvělejším porodním asistentkám (jsem ráda, že jsem "vychytala" zrovna tyhle dvě super mladé ženské :) ) a samozřejmě i sestřičkám na novorozeneckém oddělení a šestinedělí.

Moc pěkně se všichni o mě a malou starali.

Příjemně jsme si popovídali a tak dále, hlavně jsem dostala i spoustu cenných rad. Děkuji především za obrovskou trpělivost s případem jako jsem já. :)

Daří se nám dobře, rány jsou zahojeny a zůstává jen to dobré.

Příště zas! :)

Děkujeme, M.


Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

22.8.2012

Dobrý den,

před 14 dny jsem porodila syna ve Vaší porodnici. Chtěla jsem Vám tímto moc poděkovat za skvělou péči, jak před porodem, výbornou práci při porodu a neskutečně trpělivý přístup k nám hormonálně rozbouřeným matkám po porodu. Jmenovitě děkuji paní doktorce Fritscherové a celému týmu z novorozeneckého oddělení. Spousta zdravotníků by se od vás mohla učit, co znamená léčba slovem a přístupem.

Ještě jednou děkuji

Petra H.


Poděkování celému týmu gynekologicko-porodnického oddělení

9.8.2012

Dobrý den,

chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat celému týmu gynekologicko-porodnického oddělení, včetně ambulance, za velice vstřícný přístup a skvělou péči o matky i miminka.Rodila jsem u Vás 30.5..Protože to byl můj první porod, měla jsem strach, ale personál byl tak příjemný a ochotný, že mé obavy rychle ustupovaly.I následují den po porodu se za mnou a miminkem přišla podívat sestřička i lékař, kteří byli u mého porodu.Vzhledem k tomu, že jsem zdravotník, si velice cením přístupu personálu, protože vím, že se to nedá naučit, ale musíte se s tím narodit.Ještě jednou děkuji a příště, když k Vám půjdu, se už nebudu tak bát.

S pozdravem M.S.


Poděkování porodnickému oddělení

25.9.2010

Vážení pánové,

tímto bych chtěla moc poděkovat panu primáři Vacovi za velice hezký přístup k mému porodu. Na jeho doporučení jsem absolvovala císařský řez a vše proběhlo naprosto bez problémů. 13.9.2010 se mi ve vaší nemocnici narodila zdravá holčička. Před dvěma lety U prvního porodu jsem měla velké problémy, které se bohužel neobešli bez zdravotních následků mojí první dcerky.

Tímto ještě jednou děkuji za skvěly a příjemný přístup celému kolektivu lékařů a sester ve šternberské porodnici. Všichni si zaslouží uznání za jejich skvělou práci.

Děkuji

S pozdravem

Zuzana M., Uničov


Poděkování porodnickému oddělení

20.9.2010

Dobrý den pane přednosto.

10.9.2010 se mi ve Vaší porodnici narodil syn. Ráda bych touto cestou poděkovala Vám a personálu porodního sálu (a to i z předchozí noční směny) za opravdu lidský přístup. Zvláště děkuji porodní asistentce paní Syvkové (nebo Synkové, bohužel si nejsem jistá jménem). Evidentně je to velmi zkušená asistentka, s níž jsem měla pocit skutečné odborné péče. Zaměstnanci jako je ona jsou důvodem proč dávají mnohé ženy přednost Vasí porodnici před jinými.

Přeji příjemný den.

Martina O.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

4.2.2010

Vážený pane řediteli,

v lednu roku 2010 jsem porodila druhého syna v porodnici Nemocnice Šternberk. Tímto dopisem bych ráda vyjádřila poděkování celému kolektivu gynekologicko-porodnického oddělení za péči v průběhu celého těhotenství včetně porodu.

Především mé díky patří panu primáři Vacovi, paní doktorce Hrbkové a porodní asistentce Radce Sedláčkové, která oba mé porody vedla velmi profesionálně, Z pohledu klienta byla patrná velká zkušenost a jistota, takže jsme se s  i manželem cítili příjeměn a "v dobrých rukou". S manželem jsme oba zdravotníci a bylo pro nás příjemné okusit tento přístup v roli klienta zdravotnického zařízení.

Ještě jednou patří dík celému personálu za naše syny.

S pozdravem Petra G., Šternberk