Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 587 800 111
+420 725 663 504
+420 725 663 554

O nemocnici

Poděkování a pochvaly


Poděkování všem z porodnice

10.12.2022

Dobrý den,

Měl jsem možnost být u 5ti porodů. Dva proběhly v FNOL a poslední 3 ve šternberské porodnici. FNOL by se měla od vaší porodnice učit. Chci vyjádřit obdiv a poděkování všem kdo se podílí na chodu a vzhledu porodnice. Krásné prostředí, kde je radost přivést na svět další život. A zároveň se důstojně rozloučit. Od druhého porodu tady u vás jsme se s manželkou vrátili sami bez miminka. Důstojně se rozloučit v takové chvíli je nesmírně důležité.

Poslední porod byl nádherný a my máme našeho V. Moc děkuji úžasným sestřičkám, milým lékařům, dámám starajícím se o úklid a prostě všem, kteří vytváří tuhle bezva porodnici. Hlavně chci poděkovat své ženě, která se rozhodla přistoupit vědomě k V. porodu. Název kurzu mě trochu odrazoval, ale to nejmenší, co můžu udělat je podpora. Teď zpětně jsem za to nevýslovně rád. Umět poznat fáze porodu. Vědět, jak se v nich chovat, co dělat a nedělat. Vytvořit si s lektorem osobní vztah na základě jeho přístupu a zkušeností. Nepopsatelné je mít tohoto člověka jako porodní asistentku, která moji ženu provedla porodem tak jak si moje paní přála a jak bylo v danou chvíli možné. Moje žena dostala možnost se připravit a prožít úžasný porod a já vidět největší sílu a energii.

Vy všichni, kteří milujete svojí práci, věříte v to, co děláte, máte moji hlubokou úctu. Díky tomu totiž máte sílu dělat věci jinak, lépe. To je pro nás rodiče důležité. Mockrát děkuji za mé nejsilnější a nejkrásnější zážitky v mém životě.

V úctě váš „hrdý otec“.


Poděkování lékařům a sestřičkám za péči na ARO oddělení

2.11.2022

Dobrý den,

chtěla bych jménem celé naší rodiny poděkovat Vašim lékařům a sestřičkám za veškerou péči, kterou poskytli tatínkovi.

Byl hospitalizován na ARO Nemocnice Šternberk a pan primář nám denně poskytoval ochotně informace a umožnil nám tatínka navštěvovat. Bohužel, do života už se nám nevrátil.  V našich srdcích ale žije dál.

Ještě jednou díky za obětavost, lidský přístup a přejeme hlavně zdraví všem pracovníkům na ARO.

Za rodinu dcera R.L.


Nejsrdečnější poděkování porodnici

1.11.2022

Dobrý den, chtěla bych touto cestou ještě jednou co nejsrdečněji poděkovat za narození naší dcery, která přišla na svět plánovaných CS 1.9.2022. V tento den v 9:21h se nám změnil život a i když start naší dcery byl komplikovanější, Váš tým na sále odvedl úžasnou práci a já i nyní se slzami v očích děkuji a smekám před vámi. Přístup lékařů i sester byl naprosto úžasný, a to i včetně poporodní péče. Takový přístup bych přála každé nastávající mamince, a proto mohu vaši porodnici jen doporučit.   Děkujeme za záchranu naší dcery. Do konce života vám za ni budu vděčná. Ať se daří.

Krásný den přeje H.R.


Pochvala porodnického oddělení

8.10.2022

Chtěla bych moc a moc pochválit šternberskou porodnici, ve které jsem přivedla na svět dceru. Bohužel si nepamatuji konkrétní jména, ale každý doktor/ka i sestřička, se kterými jsem zde přišla do kontaktu byli neuvěřitelně příjemní a ochotni vše se mnou konzultovat, kdykoliv poradit, podpořit a potěšit dobrým slovem a hlavně spoustou praktických rad. Z doslechu vím, že není běžné u některých porodnic setkat se hlavně na oddělení šestinedělí s lidským přístupem. Tady je to nadstandardní a opravdu všichni pomohou novopečeným maminkám na startu nové životní epizody po všech ohledech. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala tuto porodnici a doporučuju všemi deseti. Nehledě na krásné prostředí, dobrou stravu, vybavení, přístup k přáním rodičky, služby. Jste úžasní, děkuji moc:)

Určitě se nebráním zveřejnění pochvaly kdekoliv vám to přijde vhod.

Ať se vám daří!

V.G.


Poděkovaní celému chirurgicko-traumatologickému oddělení za jejich obětavou péči

30.9.2022

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat celému chirurgicko traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za profesionální a lidský přístup při mé operaci žaludku. Zvláště bych chtěl poděkovat všem směnám (lékařům a sestrám) na lůžkové části traumatologie (III. patro) za starost a obětavou péči, kterou nám, jako jejich pacientům věnují.

Děkuji všem.

T.O.


Srdečné poděkování celému týmu porodnicko-gynekologickému oddělení

25.9.2022

Dobrý den,

Ráda bych touto cestou vyjádřila srdečné poděkování celému týmu porodnicko-gynekologickému oddělení Nemocnice Šternberk, ale především panu primáři MUDr. Tomášovi Látalovi a porodní asistence Mgr. Kláře Augustinové.

Děkuji jim za jejich perfektní profesionální, odborný a zároveň lidský přístup. Jejich práce je odváděna s přesahem.

S jejich pomocí jsem mohla hladce na svět přivést holčičku koncem pánevním a na porod budu vzpomínat s láskou. Stejně tak oceňuji velmi kvalitní péči pana primáře Látala v prenatální poradně.

Porodnici pod tímto vedením můžu jen doporučit všem maminkám.

S pozdravem

J.K.


Poděkování personálu gynekologie za jejich profesionalitu, vstřícnost a ochotu

23.8.2022

Dobrý den, velmi bych chtěla poděkovat za skvělou péči personálu na pooperačním oddělení gynekologie Nemocnice Šternberk, který měl v den 16.8.2022 službu a i přes spoustu pracovní vytíženosti, která v ten den byla, byly sestřičky velmi vstřícné, ochotné, milé, no prostě supeeeer, tímto bych chtěla poděkovat i personálu, který dne 16.8.2022 měl službu na zákrokovém operačním sále. Děkuji za jejich vřelý přístup, který se nedá ani slovy popsat, škoda, že neznám personál jak na oddělení, tak operačním sále jmény, velice ráda bych jim poděkovala jmenovitě. Pokud by to bylo jen trochu možné a dozvěděla bych se jejich jména, ráda bych jim poděkovala malou pozorností.

Jsem velice ráda, že i v těžkých chvílích života člověka se najde dobrá duše, která svému povoláním dělá čest a svou přítomností udělá i ty nejbolestivější chvíle příjemnější.

MOOOC VÁM VŠEM DĚKUJU

L.K.


Ze srdce velká pochvala za pěkný přístup na dětském oddělení

26.7.2022

Dobrý den, byla jsem teď několik dnů hospitalizována s dcerou na dětském oddělení. Chtěla bych poděkovat a že srdce pochválit přístup a péči všech zaměstnanců vašeho oddělení. Lékaři, sestřičky, sanitárky, všichni byli úžasní. Všechno vysvětlili, trpěliví, milí, dceři se téměř nechtělo domu.

Sama jsem sestra a možná tím spíš "klobouk dolů".
Ať vám všem daří a všichni zůstanete stejní.

S pozdravem S. L. a D.

 


Poděkování dětskému a porodnickému oddělení za vzornou péči

26.7.2022

Touto cestou bych chtěla moc poděkovat dětskému a porodnickému oddělení za vzornou péči o mou budoucí snachu a vnoučka. Oceňuji obětavý a milý přístup dětských sester a porodních asistentek. Velké díky vrchním sestrám Bc. Evě Kolářové, Radce Sedláčkové a staniční sestře novorozeneckého oddělení Bc. Martině Muchové.

S pozdravem

P.H.


Pochvala za perfektní přístup na RDG oddělení

14.7.2022

Dobrý den,

ve čtvrtek 7.7. jsem po úrazu čtyřletého syna navštívila chirurgickou pohotovost v odpoledních hodinách, kde jsme byly odkázáni na rentgen ruky. Chtěla bych vyjádřit pochvalu panu doktorovi, který obsluhoval zařízení. Syn vyloženě nemá rád cizí muže, ale to, jakým citlivým způsobem s ním pan doktor hovořil, vše vysvětlil, musím velmi ocenit. Málokdy se člověk setká s někým, k dětem tak empatickým, jako byl pan doktor. Bohužel, jméno nevím, abych mohla označit konkrétně. 

Moc děkuji za perfektní přístup, klobouk dolů. 

Přeji krásné slunečné dny. 

A.V.


Pochvala kvality péče

11.7.2022

Dobrý den,

moje mamka u Vás na oddělení kvality řešila před pár dny nějaký problém ohledně její léčby na chirurgii. Poprosila mě abych za ni poděkoval za Váš osobní a ochotný přístup k danému problému. Vím, že není vše tak jednoduché, jak si moje mamka představuje, ale když se při tomto problému střetne s ochotou, tak se vše řeší jednodušeji.

S pozdravem a úctou syn

R.P.                                                                           


Poděkování za profesionální přístup internímu oddělení

7.7.2022

Vážená paní ředitelko,

včera (06.07.2022 státní svátek) jsem v dopoledních hodinách přivezla do Nemocnice Šternberk na pohotovost svou nemocnou matku (roč. 1932). Čekárna plná lidí, mnozí z nich tam byli zcela zbytečně (jak je v našem luxusním zdravotním systému běžné), takže jsme samozřejmě dost dlouho musely čekat.

Musím však říct, že paní MUDr. Škrabalová (doufám, že jsem si jméno správně zapamatovala) byla velmi ochotná a kromě profesionálního přístupu ke starší a špatně slyšící osobě byla navíc po celou dobu velmi příjemná a milá. Vyšetření mé matky a její hospitalizace pak už proběhlo velmi rychle a bezproblémově, také díky sestřičce. Rovněž paní doktorka a sestřička na příjmu na interně byly přívětivé a milé.

Chtěla bych všem touto cestou moc poděkovat, mám dceru lékařku, která před odchodem na mateřskou dovolenou taky sloužila služby, od ní vím, jak je to náročné, jak dovedou být lidé agresivní, nepříjemní, a proto zejména oceňuji lidský a milý přístup Vašich zaměstnanců.

S pozdravem

N. S.


Poděkování porodníkům

29.6.2022

19.6. jsem u vás v porodnici porodila naši dcerku T. Moc bychom touto cestou chtěli poděkovat porodní asistentce Kateřině Běhalové, která se o mě celou tu dobu starala na více než 100 %,  byla úplně skvělá a díky ní je to pro nás hezký zážitek, na který budeme vzpomínat. Děkujeme moc i panu doktoru Radimu Lužnému, který byl na konci porodu a následně i u propouštění z porodnice.

Díky jejich příjemnému lidskému a profesionálnímu přístupu se člověk cítil příjemně a v bezpečí.

S vřelými pozdravy

manželé K.


Poděkování celému týmu z gynekologicko–porodnického oddělení

26.5.2022

Dobrý den. Chtěla bych velice poděkovat paní doktorce Hájkové a celému týmu z Gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice Šternberk za precizně provedenou operaci, profesionalitu a lidský přístup:)

I.N.


Poděkování novorozeneckému oddělení a oddělení šestinedělí

9.5.2022

Dobrý den,

dne 29.4.2022 se nám u vás v Nemocnici Šternberk plánovanou sekcí narodil syn Lukášek.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří byli při narození syna na sále, zejména porodníkovi MUDr. Radimu Lužnému, a dále všem sestřičkám z oddělení šestinedělí a z novorozeneckého oddělení, hlavně těm sestřičkám, které měli 29.4. noční službu, díky jejich skvělé péči jsem mohla mít i po sekci syna celou dobu u sebe.

Ještě jednou moc děkuji.

S pozdravem J.F.


Poděkování

26.4.2022

Dobrý den, rád bych aspoň touto cestou poděkoval panu doktoru Puszkailerovi za jeho přístup ke mně jako pacientovi, profesionálně provedenou operaci tříselné kýly a celému kolektivu, který kolem sebe má. Byla to má první operace a vůbec jsem nevěděl, co mne čeká. Sestřičky den před operací, v den operace, na operačním sále a po operaci o mne pečovali ve dne v noci až mi bylo z toho trapně. Opravdu velký dík a moc si Vás všech vážím a děkuji Vám. Je to málo Vám všem a panu doktorovi poděkovat a zasloužili byste daleko více. Přeji Vám všem pevné zdraví, normální pacienty a mnoho štěstí. ještě jednou velký DÍK !!!! R. H.


Velké poděkování za krásný přístup paní doktorce z dětského oddělení

8.4.2022

Dobrý den,

chci Vás informovat o mé včerejší (7.4. 2022) zkušenosti s návštěvou dětské pohotovosti, respektive s paní doktorkou MUDr. Terezou Blažkovou.

Včera, po 18. hodině jsem přijel na pohotovost se svým 6 letým synem D.Č. Měl vysoké horečky, zvracel, hnisavý zánět oka,.. celkově byl naprosto unavený a vyčerpaný, navíc vystrašený z návštěvy nemocnice.

Ale paní doktorka MUDr. Tereza Blažková byla naprosto ÚŽASNÁ!! Tak skvělý, lidský, pozitivní a profesionální přístup jsem u doktora zažil poprvé. Synovi nevynechala jedinou, byť i banální věc - brala naprosto vážně zřetel na každou jeho stížnost, co ho bolí a co mu je. Měla k němu jako k dítěti tak úžasný, vřelý, milý a profesionální přístup, že se syn přestal bát a byl klidný. Věnovala se mu dokonale! Mě jako rodiči vše vysvětlila a o všem poučila tak, že jsem neměl problém porozumět a pochopit vše co bylo třeba. Jsem naprosto nadšený přístupem tak skvělé doktorky. Prosím o pochvalu a motivační ohodnocení tak skvělé doktorky MUDr. Terezy Blažkové, protože kdyby byli všichni doktoři tak svědomití, profesionální a lidští jako je ona, byla by Vaše Nemocnice AGEL Šternberk tou nejlepší nemocnicí. Protože vše je o lidech a o jejich chování. A to paní doktorka má andělské!!!

Děkuji.

Přeji vám, mnoho úspěchů a samé skvělé profesionály, jako je paní Tereza Blažková.

S přáním hezkého dne

M.Č.


Poděkování oddělení ARO a chirurgii za skvělou péči

27.3.2022

Krásný den přeji,

chci touto cestou poděkovat sestřičkám i lékařům nebo spíše všem andělům oddělení ARO a chirurgie Nemocnice Šternberk za skvělou péči, laskavost, pozornost a starostlivost o mé tělo v době předvánoční i vánoční.

Děkuji mnohokrát :-). Slovy nelze vyjádřit vděčnost, jak moc si vážím Vaší práce.

Přeji Vám všem pohodu a lásku v srdci i v duši.

I.S.


Poděkování a ocenění kvalitní péče

27.3.2022

Dobrý den.

Chtěla bych ocenit kvalitu péče v Nemocnici Šternberk. Od 14.3. do 18.3.2022 jsem byla hospitalizovaná na gynekologii Vaší nemocnice.

Prosím poděkujte všem od ambulance přes oddělení a operační sály za příkladnou péči, empatii, vysokou odbornost a vstřícnost.

Klinika pod vedením primáře MUDr. Látala odvádí skvělou práci.

Děkuji

J.Z.


Poděkování lůžkovému oddělení chirurgie

15.3.2022

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou poděkovat a ocenit práci sester a lékařů lůžkového oddělení chirurgie Nemocnice Šternberk, zejména jejich fundovanost a přístup, ve kterém se vzácně pojí rozum, profesionalita a lidský přístup.

V našem případě pomohli vyřešit akutní zdravotní stav mého otce, ohrožující jeho život a také jemu i nám dopomohli pochopit a přijmout lidsky nesnadno přijatelné řešení – amputaci levé dolní končetiny.

Děkujeme za vaši péči a přejeme vám mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě.

Bůh vám žehnej!

A.P.

 


Pochvala pro porodnické a novorozenecké oddělení

10.2.2022

Ráda bych předala pochvalu porodnickému a novorozeneckému oddělení Nemocnice Šternberk. 27.12.2021 jste nám pomohli přivést na svět holčičku E. Zejména bych chtěla poděkovat PA Kateřině Běhalové, která se mi po celý den věnovala na 120% a díky které jsem se cítila naprosto v bezpečí a psychické pohodě, i přes velké bolesti a komplikace. Na takové chvíle se nezapomíná a když si na svůj porod vzpomenu, budete v něm vždy zářit jako slunce. Bohužel si nevybavím všechna jména, a tady bych chtěla podotknout, že jsem se za celou tu dobu nesetkala ani s jediným nepříjemným zaměstnancem, ale dále bych chtěla vyzdvihnout velmi laskavou a milou paní anestezioložku, která mi byla u hlavy při SC a prováděla mě jím. Ve chvíli, kdy je člověk nejzranitelnější, tyto vlastnosti velmi ocení. Pan doktor Harašta mě předtím na porod skvěle připravil a tím mu také děkuji za jeho přístup. Celý tým ten den pro nás dělal, co mohl, a to není samozřejmost, budu vám za zdravou dceru vděčná do konce života.

Na novorozeneckém oddělení smekám především před podporou kojení. Dá se říct, že u mě někdo byl každé kojení po cca 2 hod., protože se úplně nedařilo. Kde jinde by vám takhle pomáhali?

100% péče ve všech směrech, tleskám!!

To, co děláte, má smysl.

M.Č.


Poděkování porodnici za úžasnou péči

10.1.2022

Dobrý den. 

Minulý měsíc jsem ve vaší porodnici Nemocnice Šternberk porodila a bylo to poměrně náročné. Vyskytly se nějaké komplikace, a proto bych chtěla mockrát poděkovat za úžasnou péči, kterou mi celý personál poskytl. Obrovské poděkování patří MUDr. Hájkové Daniele i paní Poštulkové Veronice, byly opravdu skvělé a doufám, že se spolu u druhého porodu zase setkáme. Sestřičky byli také úžasné (nepamatuji si všechny, ale například paní Hošková, Hrudníková) jsou opravdu milé, ochotné, vstřícné a kdybych se tolik nebála krve, injekcí atd. tak bych s těmito lidmi opravdu ráda pracovala.

Ještě jednou opravdu mockrát za všechno děkuji.
D.P.

 


Poděkování dětskému oddělení

7.12.2021

Dobrý den,

touto cestou bych chtěla moc poděkovat paní doktorce Balážové a zároveň celému dětskému oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Paní doktorka nám moc pomohla s dcerkou a za to jí velké díky. Vyslechla mě, poradila a snažila se pomoci, aby se léčba mé dcery rozjela co nejdříve.

Zato jiní odborníci z jiného zařízení nás neustále odmítali. Takže se díky paní doktorce a dětskému odd. rozjela léčba mé dcery. Dcerka byla na odd. déle jak týden. Ještě k dalším problémům měla covid, což chápu, že to pro odd. nebylo jednoduché.  Ale všichni se chovali pěkně, ochotně a mile.

Moc děkuji za lidský přístup, pochopení a přeji co nejméně dětských pacientů.

K. J.


Poděkování internímu oddělení

3.12.2021

Dobrý den,

chci touto cestou poděkovat celému týmu na interně v Nemocnici AGEL Šternberk za skvělou péči a velice lidský přístup k mé mamince a následně i ke mě, zejména oběma lékařkám a sestrám.   

Děkuji velice moc.   
R. N.


Poděkování hemodialyzačnímu oddělení

2.12.2021

Dobrý den,

děkuji za péči všem pracovníkům dialyzačního oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Jste úžasní. Jsem rád, že jste. Děkuji vám všem za péči, kterou jste mi poskytli, když jsem ji potřeboval.

Přeji vše nej…, nejvíce zdraví, štěstí a lásky.

Váš pacient M.M.


Poděkování hemodialyzačnímu oddělení

1.12.2021

Dobrý den,

děkuji MUDr. Janušové a sestrám dialyzačního oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Byla jsem zařazena ke kombinované transplantaci a dostala jsem tak druhou šanci žít a vidět vyrůstat své vnouče. Ještě jednou moc děkuji :o)

Vaše pacientka.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

14.11.2021

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat za péči v porodnici ve Šternberku. Od začátku, kdy jsem se přišla přihlásit bylo všechno perfektní. Paní doktorka Hájková byla velmi příjemná a ochotná, už při příjmu i dalších kontrolách tak i při propuštění domů. Porod byl naprostou úžasný a tímto moc děkuji paní Věře Sivkové, která se o mě starala. Byla naprosto skvělá. A také poporodní péče ať už o mě nebo i syna byla perfektní. Ochotné sestřičky a lékaři na obou stranách. Rodila jsem tady už před 6 roky a byla jsem opravdu velmi mile překvapená, jak se to tady změnilo. I jídlo bylo chutné na to, že bylo nemocniční. :-)

Velké díky.
L. Š.


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

27.10.2021

Dobrý den,

chci touto cestou poděkovat veškerému personálu chirurgicko-traumatologického oddělení Nemocnice AGEL Šternberk za profesionalitu, péči, vstřícnost, empatii a lidský přístup, kterého se mi dostávalo po celou dobu hospitalizace i při následné ambulantní péči. Děkuji a přeji mnoho úspěchů ve Vaší práci.

S pozdravem a přáním příjemného dne,
J.H.


Poděkování dětskému oddělení

24.10.2021

Dobrý den,

tímto bych chtěla pochválit a zároveň poděkovat celému šternberskému dětskému oddělení. Již 2x mi přijímala dceru paní doktorka Blažková a její profesionální a vždy pozitivní přístup, mě jako panikařící mámu velmi uklidnil. Oběma mým dcerám vždy pomohli a nedovedu si představit, že bych měla jezdit s dcerami až do vzdálené Olomouce.

Jejich práce není vůbec jednoduchá, já sama je obdivuji, za jejich vždy dobrou náladu, vřelý přístup k dětem a podporu rodičům. Ta panika každé mámy a každého táty, když s vaším dítětem něco je v nepořádku, je opravdu strašná, vždy jsou ochotni poradit, vysvětlit a podpořit rodiče, aby tu nemoc společnými silami překonaly. Nejen doktoři, ale i sestřičky vykonávají svou práci svědomitě, jsou vždy veselé, úžasné, milé a hodné k dětem a pan primář Malec má srdce ze zlata.

Tímto ještě jednou děkuji dětskému oddělení Nemocnice AGEL Šternberk a určitě nejsem jediná máma, která děkuje a které pomohli vyléčit tu jejich ratolest.

S přátelským pozdravem M.E. a dcery V. a S.


Poděkování dětskému oddělení

17.10.2021

Dobrý den,

rádi by jsme poděkovaly celému týmu na dětském oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Ležely jsme u Vás od 15. do 16. 10. 2021 a byla jsem mile překvapená. Máme za sebou nemocnici v Olomouci, Brně a Praha Motol a u Vás jsme se cítily úplně nejlépe. Strašně děkujeme paní doktorce Tereze Blažkové. To je tak milá a pozitivní lékařka že jsem byla úplně nadšená. Úplný anděl. Děkujeme sestřičkám, jak co nás přijímala, tak sestřičce na noční směně. Příjemné, milé, ochotné. Ani jednou nebyl nikdo nepříjemný. I při příjmu se mnou jako s matkou syna počítaly a ani nezaváhaly že bych tu s ním nebyla. A věřte, není toto automatické. Jediné co bych vytknula tak to, že maminky nemají vlastní sociální zařízení na pokoji ale to jen taková maličkost.

Ještě jednou mockrát děkujeme a budeme všude chválit.

Hezký den N.


Poděkování primáři a sestřičce na dětské pohotovosti

16.10.2021

Dobrý den,

dnes, dne 16. 10. 2021 v 15:00 hodin jsme navštívili dětskou pohotovost v Nemocnici AGEL Šternberk se synem, kde ordinoval pan primář MUDr. Štěpán Malec a moc milá sestřička. Chtěla bych touto cestou poděkovat za jejich laskavý, chápající a respektující přístup k dítěti i k nám, rodičům. Nestihli jsme jim s manželem pořádně poděkovat, proto budu ráda, když se to k nim donese alespoň touhle cestou. Ještě jednou velké díky a více takových zdravotníků!

M.


Poděkování internímu oddělení

12.10.2021

Z celého srdce chci poděkovat všem lékařům i sestřičkám interního oddělení šternberské nemocnice, kteří se věnovali a vzorně pečovali o moji maminku J.E. po dobu její hospitalizace na tomto oddělení v červnu 2021.

Zároveň velmi děkuji primáři MUDr. Lukáši PRUCKOVI za péči, vstřícné, odborné a lidské jednání.

Přeji všem zdravotníkům interního oddělení v jejich náročné práci hodně sil a energie do dalších dnů a příjemnější moderní pracovní prostředí v novém pavilonu, který se v nemocnici buduje.

Sama jsem celý profesní život působila ve zdravotnictví a vážím si všech, kteří i v této nelehké době zajišťují náročnou péči o nemocné.

Dcera L.


Poděkování internímu oddělení

19.9.2021

Děkuji za příkladnou péči v době mé hospitalizace 7. - 9. září v Nemocnici AGEL Šternberk na interním oddělení. A díky za vyhovění mé prosby o nadstandartní pokoj.

Přeji Vašim zaměstnancům klid a pohodu v jejich těžké práci. Velmi si vážím práce všech zdravotníků v této nelehké době. 

K.L.


Poděkování personálu interního oddělení

31.8.2021

Dnes v noci 31.8.2021 jsem byla nucena pro velké bolesti navštívit interní oddělení v Nemocnici AGEL Šternberk.

Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Veronika Kovaříková a sestře která měla noční službu za velice hezký přístup.
Postarali se o mne, proběhlo mnoho vyšetření a hlavně jsem odjížděla s minimálními bolestmi. Ještě jednou jak paní doktorce, tak i sestře velice děkuji za veškerou péči kterou mi věnovaly.

A.O.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

27.8.2021

Vážený pane primáři,

musím Vám napsat, že máte skvělý personál! Při nástupu mě přijímala sestřička Martina Hošková, byla příjemná, veselá, takže jsem se přestala bát. Všechno mi vysvětlila, ukázala, byla milá, takže moje úzkost a strach ustoupily.

Stejně tak MUDr. Kučera mi při příjmu vše vysvětlil a snažil se rozptýlit mé obavy. Operoval mě MUDr. Harašta a propouštěl MUDr. Lužný. Oba byli příjemní, při vizitě profesionální a ptali se mě, jestli se chci na něco zeptat.

Jsem celému personálu moc vděčná, že o mě pečoval tak, že jsem ztratila strach z operace. Byli všichni úžasní!!

S úctou

H.T.


Poděkování MUDr. Puszkailerovi z chirurgicko-traumatologického oddělení

8.8.2021

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr. Leo Puszkailerovi za profesionálně odvedenou práci a za kladný a lidský přístup. Byl jsem velice spokojen.

Děkuji.

S pozdravem P. S.


Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

21.6.2021

Dobrý den,

velmi ráda bych poděkovala celému týmu z gynekologicko-porodnického a následně novorozeneckého oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, hlavně těm, kteří měli službu v termínu 31. 5. – 3. 6. 2021. Porod proběhl naprosto krásně a přirozeně díky skvělé porodní asistentce Bibiáně a její nepřetržité podpoře během celé "akce". Poděkování tímto patří také MUDr. Kučerovi, který mě přijímal a následně i porod "zakončil".

Další mé díky patří veškerému personálu na oddělení šestinedělí. Jen díky tomu jsem se u vás cítila dobře, bezpečně a vlastně vůbec ne jako v nemocnici. Díky sestřičkám, které mi pomáhaly masírovat prsa, když se mi druhou noc nalila tak, že jsem myslela, že prasknou.

Na další porod se k vám do nemocnice vyloženě těším.

S pozdravem a ještě jedním velkým DÍKY

P. V.


Poděkování gynekologicko-porodnickému, novorozeneckému a chirurgickému oddělení

2.6.2021

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat personálu na porodnickém oddělení a novorozeneckém oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, 8. dubna se mi narodil syn. Všichni byli moc milí, trpěliví, ochotní a velmi profesionální. Také bych opožděně chtěla poděkovat za péči personálu traumatologické, chirurgické ambulance za vynikající péči.

V.CH.


Poděkování dětskému oddělení

1.6.2021

Dobrý den,

touhle cestou bych chtěla moc poděkovat celému dětskému oddělení v Nemocnici AGEL Šternberk za skvělou péči, která byla našemu synovi poskytnuta. Také bych moc chtěla poděkovat panu doktorovi Markovi Poláchovi, za skvěle odvedenou práci na sále a celému jeho týmu. Jako matka jsem i z tak "malého" zákroku byla vystresovaná, ale náš syn to zvládl na jedničku, jen díky Vašim zaměstnancům! Ještě jednou velké DÍKY.

T.J.


Poděkování covidovému oddělení

26.5.2021

Přeji krásný den,

touto cestou bych velmi ráda poděkovala týmu na "Covidovém" oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, kde jsem pobyla od 7. 5. do 12. 5. 2021, všechny sestřičky i zdravotní bratři byli moc fajn. Velmi oceňuji lidský přístup, vstřícnost a skvělou péči o pacienta.

Moc všem ještě jednou děkuji

M.S.


Poděkování týmu na odběrovém místě a očkovacím centru covid-19

18.5.2021

Dobrý den,

pravidelně se k vám jezdím testovat (antigenní testy). Občas musím jinam, když není volný termín a musím říct, že u vás je organizace testování od začátku velmi dobrá, jde to rychle. Dnes jsem byla na 1. očkování také u vás a opět skvělá organizace. Dokonce si myslím, že byste zvládli naočkovat ještě o dost víc lidí:) (podle dneška alespoň to tak vypadalo...) Díky. Je povzbudivé vidět, když někde něco dobře funguje a je příjemný personál. Přeji hodně zdaru, síly pro personál a spokojených, uzdravených pacientů.


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

16.5.2021

Dobrý den,

od 20. 4. 2021 do 27. 4. 2021 jsem byl hospitalizován na Chirurgicko-traumatologickém oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu tohoto oddělení za odborný a hlavně lidský přístup.

S pozdravem,

B.V.


Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

21.3.2021

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat veškerému personálu gynekologické ambulance, gynekologicko-porodnického i novorozeneckého oddělení Nemocnice AGEL Šternberk. Jmenovitě chci poděkovat MUDr. Labounkovi. Komunikace s ním mě potěšila již v ambulanci, trpělivě vyslechl všechny mé prosby, v klidu a bezproblémově jsme se dohodli na plánování porodu. Byla jsem ráda, že byl mým lékařem i u porodu, kde se choval taktéž naprosto perfektně. Nesmím ale opomenout ani sestřičku Královou. Její klid a profesionalita přispěla i k mému klidu. Veškerý personál oddělení jak gynekologického, tak novorozeneckého se choval naprosto úžasně. Dostala jsem veškeré informace i bez požádání a opakovaně. Velmi oceňuji, že i v této těžké době jsem za celou dobu nepocítila spěch, nervozitu či negativní přístup. Měla jsem to štěstí ležet na jednolůžkovém pokoji, což bylo velmi příjemné.

Přeji všem hodně zdraví.

S pozdravem S.M.


Poděkování dětskému oddělení

25.2.2021

OBROVSKÉ PODĚKOVÁNÍ všem lékařům a sestřičkám na dětském lůžkovém odd. v Nemocnici AGEL Šternberk!

Také panu doktorovi Puszkailerovi,  který operoval syna a všem, kteří se podíleli na péči. Opravdu profíci na svém místě a rovněž velmi laskavý lidský přístup.

Ještě jednou DĚKUJI!
Č.P.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

27.1.2021

Dobrý den,

ráda bych touto cestou vyjádřila poděkování celému týmu gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice AGEL Šternberk v čele s p. primářem MUDr. Markem Vacou, a v neposlední řadě také všem členům operačního sálu bez kterých by se náš šťastný příběh, tzn. narození našeho syna Lukáše císařským řezem, neuskutečnil!

Je úžasné vidět, jak jsou všichni členové týmu sehraní profesionálové a svou práci dělají s opravdovým zájmem o člověka a nevykonávají pouze rutinní činnost, jak se mnohdy při naší práci setkáváme.

Sama jakožto zdravotník vím, že není naše práce vždy snadná, zvláště pak v současné nelehké době. Ve Šternberské nemocnici se však ani současná omezení nijak neprojevila na kvalitě poskytované péče. To, co tím to chci říci je, že jsem se vší péčí byla maximálně spokojená a ráda ji doporučím i všem dalším, kteří zvažují, že využijí služeb vaší nemocnice.

S přáním hezkého dne
Mgr. V. P.


Poděkování personálu kardiologické ambulance

25.1.2021

Děkuji touto cestou za 10 let péče poskytované kardiologickou ambulancí interního odděleni Nemocnice AGEL Šternberk, a to jak panem primářem, tak lékařkami počínaje MUDr. Tůmovou, přes několik dalších lékařů jejichž jména si už nepamatuji, až po dnešní MUDr. Střídovou a po celou dobu sestřičkami Sklenářovou a Pauchovou.

Tuto cestu volím proto, aby jste se, jako vedení nemocnice, dověděli o dobré práci pracovníků na tomto odděleni.

S úctou
Ing. V. M.


Poděkování zdravotníkům starající se o pacienty s covid-19

20.1.2021

Od 5. do 14.ledna jsem musel být hospitalizován pro poměrně vážný zdravotní stav v souvislosti s onemocněním COVID 19. Protože asi nikdy nebudu mít příležitost poděkovat úplně všem kdo se podíleli na mém uzdravení, volím alespoň tuto možnost a chci říct, že si velice vážím práce a hlavně lidského přístupu všech kteří se o tyto pacienty starají.

Moc Vám děkuji.

S hlubokou úctou
P. S.


Poděkování lékařce na pohotovosti

9.1.2021

Dnes jsem byl na pohotovosti v Nemocnici AGEL Šternberk s neskutečnými bolestmi zad. Nikde jsem nepotkal tak příjemnou, milou a s profesionálním přístupem lékařku.
Děkuji paní doktorce Wawrzykové.

Z. J.


Poděkování panu doktorovi a sestřičce na LPS

5.10.2020

Dobrý den,

ráda bych poděkovala za vstřícný přístup při mé včerejší návštěvě LPS pro dospělé (MUDr. Arturu Barshatskiemu a sestře Janě Urbanové). Přišla jsem s otokem v obličeji po bodnutí vosou a i přes ujištění pana doktora, že se jedná o obvyklý projev, nebyla moje návštěva nikterak zlehčována. Byla mi nabídnuta a poskytnuta ta nejlepší varianta řešení pro daný stav a okamžik. I přes mou jemně panickou hrůzu z jehel i při odběrech krve, jsem díky šikovnosti a vlídnému přístupu sestřičky přežila nitrožilní aplikaci léku. 

Patří jim veliké díky za záchranu mého obličeje, zmenšení mého strachu z jehel a Vám za zaměstnávání profesionálů s lidským přístupem.

Děkuji,
Z.K.


Poděkování internímu oddělení

30.9.2020

Vážený pane primáři,

dne 17. 9. 2020 jsem byla hospitalizovaná v Nemocnici AGEL Šternberk pro silnou alergii na léky. Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala celému personálu interního oddělení za vynikající péči, ochotu a velmi osobní a lidský přístup. Velké poděkování patří také týmu RZS, který odvedl profesionální a pohotové ošetření.
Přeji všem lékařům, sestřičkám a celému personálu mnoho pracovních i osobních úspěchů.

E.K.
Dvorce


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

27.9.2020

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala celému oddělení gynekologie a porodnice v Nemocnici AGEL Šternberk. Perfektní lékaři, sestřičky a hlavně milý a lidský přístup. Během 9 měsíců to byla má druhá hospitalizace v nemocnici.  Měla jsem obavy kvůli předchozí zkušenosti v jiné nemocnici, ale zde se jednalo úplně o rozdílný přístup a zázemí.

Moc děkuji.

Přeji celému oddělení mnoho úspěchů.
S přáním krásného dne.
H.H.


Poděkování doktorce Kettnerové z neurologického oddělení

24.9.2020

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat paní doktorce Zitě Kettnerové za její skvělý a milý přístup při akutním ošetření na neurologickém oddělení v Nemocnici AGEL Šternberk. Moc si vážím podobného přístupu, bohužel je u mnoho lékařů velmi ojedinělý. Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký den,

B.Ch.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

17.9.2020

Dobrý den.

Rádi bychom vám touto cestou poděkovali.

Je to již 5 měsíců (18. 4.), co se nám narodila u vás v porodnici Nemocnice AGEL Šternberk naše dcerka Alma. A pořád v nás zůstává obrovský pocit radosti a štěstí ale i vděčnosti. Za to, že je a za to, že se narodila zrovna u vás. Už od vstupního setkání s vaším personálem bylo jasné, že tady jsme dobře... Velmi vstřícné porodní asistentky Jana Sobková a Michaela Pospíšilová s námi vyplnily nezbytné a dokázaly přitom navodit příjemně uvolněnou atmosféru. Pan doktor Harašta plynule navázal a poté jsme se přesunuli do porodního boxu. Bibiana Drápalová Palíšková se o nás starala neskutečně úžasně. Vše probíhalo v klidném přítmí a intimní atmosféře s plnou vanou vody. Ale pak nastal zlom. Na ozvách bylo slyšet, že něco není v pořádku. Bradykardie. Žádný přepjatý zbytečný stres. "Miminku se něco nelíbí."

Pak nastal neskutečný svistot. Znovu porodní asistentky, ovazování nohou, pan doktor Harašta a pan doktor Labounek. Jakmile se ozvy zlepšily, proběhl další pokus o přirozený porod. Do poslední chvíle, kdy to bylo možné, tomu dávali všichni šanci. Bohužel krátký omotaný pupečník tomu zabránil. Ano, porod skončil sekcí, ale za takových okolností, že bylo jasné, že se vše vyzkoušelo a v klidném profesionálním prostředí, kde byl vždy čas na zodpovězení našich otázek. Neměli jsme pocit, že jsme pouze číslo, případ, diagnóza, jak se to mnohde stává... Bonding proběhl velmi rychle, a to nejen u mě, ale i u partnera. A od té doby jsme byly já a Almička neustále spolu. S respektem všech zaměstnanců, které jsme potkali.

Nedokáži si představit lepší přístup a zacházení. Jsme neskonale vděčni, že jsme mohli zažít porod naší dcerky u vás.
Děkujeme a přejeme, ať je vám tam všem nadále úžasně.

M. A. J., T. K. a A. J. K.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

14.9.2020

Dobrý den,

chtěla bych se zpožděním poděkovat všem z gynekologicko-porodnického oddělení Nemocnice AGEL Šternberk, kteří měli službu 15. a 16. srpna. Přístup porodních asistentek i lékařů byl skvělý a díky nim se akutní císařský řez stal prakticky příjemnou záležitostí.
Děkuji také sestrám, které se o mě a syna následující dny staraly - pomohlo mít kolem sebe lidi, ze kterých jsem měla pocit, že je jejich práce baví. Ve Šternberku jsem skončila neplánovaně kvůli plné kapacitě v Olomouci, ale rozhodně toho nelituji.

J.Č.


Poděkování oddělení LDN

21.8.2020

Dobrý den,

chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu LDN Nemocnice AGEL Šternberk pod vedením primářky MUDr. Soni Kočířové.
Děkujeme z celého srdce všem sestřičkám a ošetřovatelům, kteří se každý den starají o naší nemocnou maminku. Sestřičky jsou vždy příjemné a vychází nám ve všem vstříc. Vše nám bylo skvěle vysvětleno, proto velké dík patří i MUDr. Veronice Šrámkové. Víme, že je v dobrých rukách.

Rodina paní J.M.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení a novorozeneckému oddělení

17.8.2020

Dobrý den,

1. srpna ve 23:55 se nám v porodnici Nemocnice AGEL Šternberk narodil syn Jiříček. Chtěli bychom poděkovat všem, kteří se o nás od 03:00, kdy jsme do nemocnice dorazili, velmi ochotně starali. Oceňujeme přístup veškerého personálu, jenž byl po celou dobu usměvavý, milý, vstřícný, empatický a především naprosto profesionální. Speciální poděkování patří Mgr. Nikole Robenkové, díky níž proběhl samotný porod velmi hladce. Ano, porod bolí, ale díky jejímu citlivému vedení a velmi přesně specifikovaným radám a instrukcím se vše odehrálo v poklidu, bez zbytečného stresu a napětí, navíc s úsměvem, a to všechno ještě v útulném prostředí. S manželem budeme na porod moc hezky vzpomínat nejen díky Jiříčkovi, ale také díky celkové atmosféře, jež jeho příchod na svět dokreslovala.

Poděkování zaslouží rovněž personál novorozeneckého oddělení a oddělení šestinedělí. Lékaři byli milí, sestry ochotné, poradily se vším, co bylo třeba, a to v kteroukoliv hodinu. Mám ráda dobře odvedenou práci, za níž je cítit mnohem víc než jen splnění povinností, a to tu fungovalo skvěle. S radostí budu vzpomínat zejména na sestru Bc. Hanu Štěpánkovou, která dokázala rozzářit nemocniční pokoj už jen svým příchodem. Její laskavý, a přitom mile svébytný přístup k maminkám a miminkům je k nezaplacení. Ale i na další, díky nimž jsem měla chvílemi pocit, že ani nejsme v nemocnici. A tak by to mělo být!

Rozumím tomu, že lidé jsou různí, maminky bývají po porodu nervózní, všechno je bolí a zkrátka se jim čas od času někdo nezavděčí, i o tom je práce s lidmi. Jestli ale něco funguje, pak je to bezpochyby vzájemná úcta, respekt a pozitivní přístup. Díky za to, že máte tak skvělé lidi na místech, kde jsou tyto vlastnosti obzvláště potřeba!

Z., J. a J.D.


Poděkování dětskému oddělení

14.8.2020

Dobry den,

chtěla bych velice pochválit a poděkovat za péči o naši malou dceru. 11.8.2020 nás odvezla RZS na dětskou JIP s komplikovanými febrilními křečemi.
Velké díky patří především posádce RZS, bohužel si nepamatuji jména, pánové byli úžasní. Dále pak děkujeme MUDr. Vykydalové, za její milý přístup, vše tichým, klidným hlasem vysvětlila a dokázala uklidnit. Velké díky patří také "naší" sestřičce, která s námi byla přes den 12.8., dcerku si okamžitě získala, byla milá, ochotná, usměvavá, ohleduplná, prostě skvělá. Jméno mi bohužel také vypadlo, měla tmavé delší vlasy. A určitě nemůžu zapomenout na pana primáře MUDr. Malece, který vždy ochotně vysvětlil každý další postup, nechal prostor na otázky, neváhal se doptat RZS, jak jejich zásah probíhal, když jsme si nebyli v něčem jisti, nic nepodcenil, je to určitě muž na správném miste. Tímto Vám všem ještě jednou děkuji za Vaši péči o naši dcerku a mrzí mě, ze už jsme se nestihli rozloučit osobně.
J+G


Poděkování chirurgickému oddělení

9.7.2020

Dobrý den.

děkuji za péči, která mi byla poskytnuta po dobu mé léčby na chirurgii v Nemocnici AGEL Šternberk.
I.S.


Poděkování MUDr. Poláchovi, traumatologickému oddělení, oddělní ARO, COS a rehabilitačnímu oddělení

29.6.2020

Chtěla bych touto cestou vyjádřit velké poděkování MUDr. Poláchovi, MBA za provedenou operaci kolene. Poděkování patří i kolektivu operačních sálů, oddělení ARO a traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za pooperační péči. Vzorná a příkladná péče mně čekala i na oddělení rehabilitace.
Všem moc děkuji, že mi pomohli zbavit se bolesti a opět vidět svět radostněji.

Vděčná pacientka

 Z.H.


Poděkování personálu porodnice

29.6.2020

Tímto bych chtěla velice PODĚKOVAT celému personálu porodnice Šternberk. Největší poděkování, ale stejně patří porodní asistentce Kláře Augustinové, která nám pomohla přivést na svět našeho Dominička, který se zařadil mezi jedenáct narozených dětí dne 4.5.2020. Vše proběhlo bez problémů a v pořádku :) Kromě přítele byla i paní Augustinová velkou oporou. Další velké poděkování patří i sestříčkám na oddělení pro novorozence, kde se mi o malého pěkně postarali a předali zkušené rady :)
Určitě tuto porodnici mohu jen DOPORUČIT !!!

P.H.


Poděkování dětskému oddělení

26.6.2020

Děkujeme za profesionální péči a vnímavý přístup personálu dětského oddělení v Nemocnici Šternberk pod vedením primáře Štěpána Malce během hospitalizace našeho syna. Zároveň přejeme mnoho zdaru do budoucna.

Z. a T. V.


Poděkování doktorce a sestřičce z dětského oddělení

19.6.2020

Dobrý den, 
chtěl bych poděkovat a udělit velikou pochvalu a poděkování za péči jakou poskytuje paní doktorka Pavlína Vykydalová a sestřička z dětského oddělení Nemocnice Šternberk. Byli jsme tam dnes se synem Matějem s úrazem břicha a necítili jsme se jako v deprimující nemocnici, ale u nejlepších kamarádů a za to bych jim oběma chtěl strašně moc poděkovat.

S pozdravem
P.


Poděkování panu doktorovi Opavskému a sestřičce Davidové

16.6.2020

Dobrý den,
tímto bych chtěla moc a moc poděkovat sestřičce Davidové a panu doktorovi Opavskému za velmi vstřícný přístup, kterým mě dnes přijali i přesto, že jsem nebyla objednaná a zároveň mi opravdu velmi pomohli od již velkých a omezujících bolestí zad. Bohužel, jak jsem dnes zjistila u své ošetřující lékařky, není to pravidlem.
Ještě jednou děkuji a přeji Nemocnici Šternberk a nám všem co nejvíce takových zdravotníků na svém místě.

S pozdravem
M. J.


Poděkování personálu z gynekologicko-porodnického oddělení

15.6.2020

Dobrý den, pane primáři,
asi před 2 týdny jsem u Vás přivedla na svět naší prvorozenou dceru a ráda bych Vám i celému Vašemu týmu v Nemocnici Šternberk moc poděkovala za péči, kterou jste nám věnovali. Máte úžasný personál, všichni se k nám chovali velice hezky a profesionálně. I v pokročilou noční hodinu a přes znatelnou únavu bylo na tvářích paní doktorky i porodních asistentek pod rouškami znát úsměvy. Přístup Vašich lékařů a sestřiček nám ulehčil a zpříjemnil těžké chvíle. Bohužel si nepamatuji jméno porodní asistentky, která byla u našeho porodu, ač jsem se jí na jmenovku dívala asi stokrát, tak v návalu emocí se mi vykouřilo z hlavy. Ale jí patří můj největší dík, její klidné vedení mi pomohlo porod zvládnout.
Vyřiďte, prosím, mé poděkování všem lékařům, porodním asistentkám a sestřičkám. Pokud se rozhodneme mít další děti, určitě se opět s důvěrou vrátíme do Vaší porodnice.

Pěkný den,
H.K.


Poděkování zdravotnickému personálu nemocnice a především paní MUDr. Janušové

1.6.2020

Vážená paní ředitelko, pane řediteli.
Tímto bych chtěla poděkovat v první řadě Vám, že zaměstnáváte takové zdravotníky v Nemocnici Šternberk, jaké zaměstnáváte. Začnu třeba sestřičkami na UTZ. Milé, ochotné, usměvavé, poradí, pomohou. Takovýto přístup jsem ještě nikdy nikde nezažila. Potom jsem přešla do čekárny, to samé. Úžas. Staniční sestřičky seděly s pacienty, kteří čekali na vyšetření, krásně si s nimi povídaly, nikam neodcházely. O tomto si můžete nechat jen zdát, v nemocnicích Brno, Břeclav, Hustopeče u Brna. Tam odejdou a čekáte i půl hodiny na chodbě, než si pro vás někdo přijde.
Potom jsem navštívila v ambulanci paní primářku Janušovou. Sestřička Šulíková mi napoprvé vzala krev. To jsem nějak nepochopila, protože kdekoliv jinde jsem rozpíchaná až hrůza a tady mi ji sestřička odebere hned. A paní primářka? Nejlepší lékař, se kterým jsem se kdy setkala. Poslouchá, zapíše, pomůže, poradí, pohladí. Po jejich návštěvách je mi mnohem lépe, než dříve. Proč nejsou všichni lékaři, jako ona. Proč každý lékař nepomáhá, jako ona. Vždyť přísahali, ne?!
A teď to nejdůležitější... Zachránila život mojí mamince. Moji maminku žádný lékař neposlouchal, co má za potíže nebo poslouchat nechtěl nebo se jim prostě nechtělo, opět Brno a Hustopeče. Paní primářka ano. Poslouchala moji maminku, poslala ji na ECHO, na který ji nikdo neposlal a tam ji zjistili nebezpečnou vadu. Tak ji nasadila léčbu a mamince je mnohem, mnohem lépe.
Měli by se od ní učit, ti rádoby lékaři z těch tří nemocnic. Jenomže to by bylo zbytečné, protože jim se stejně nechce léčit pacienty, ti jsou tam z jiného důvodu.
Děkuji, že zaměstnáváte takové lékaře, takové sestřičky, takové zdravotníky. Jezdíme k Vám hrozně rádi, protože víme, že budeme odjíždět s dobrým pocitem a ne s pláčem a vystresovaní, jak z hustopečské, břeclavské a brněnské nemocnice.

Děkujeme, děkujeme mnohokrát.
S veškerou úctou
A.P., pacient


Poděkování personálu ARO

29.5.2020

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala vrchní sestře a ošetřujícím personálu ARO Nemocnice Šternberk za příkladný přístup při léčbě mé maminky. Zvláštní dík pak náleží zdravotní sestře, která měla noční službu 25.5.t.r., za její profesionální a empatický přístup v čase maminčina úmrtí.
Ještě jednou děkuji. A.O.


Poděkování lékařce a sestřičce na dětské pohotovosti

12.4.2020

Dobrý den.
Dnes jsem byla se synem na dětské pohotovosti v Nemocnici Šternberk. Musím poděkovat personálu, paní doktorka i sestřička byly hrozně hodné, všechno nám vysvětlily. Jsem naprosto spokojená a děkuji ještě jednou.
Š.A.  


Poděkování léčebně dlouhodobě nemocných

7.4.2020

S velkou úctou skláním svou šedivou hlavu před pracovníky šternberské nemocnice, oddělení LDN za tak neobvyklou práci. Zvlášť děkuji paní primářce Soně Kočířové, sestřičce Ledrové za neobvyklou péči. Romanu a Petrovi za skvělý humor a celému kolektivu moc děkuji za péči, která mi byla poskytnuta. Bylo mi s Vámi báječně. Jste miliónoví.
Moc za vše děkuji a zdraví Vás P.S. a H.H.


Poděkování MUDr. Poláchovi a sestřičkám z chirurgicko-traumatologického oddělení

3.4.2020

Dobrý den,
dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za péči, která mi byla poskytnuta v nemocnici Šternberk. Velké poděkování panu MUDr. Poláchovi, který se mě ujal a také všem sestřičkám na oddělení za jejich přístup a laskavost. V Praze v Thomayerově nemocnici, kde mě téměř odbyli, kde zvolili konzervativní postup. Tak jsem se obrátila na MUDr. Polácha a zlomenou nohu odoperoval a tím mi zkrátil dobu léčby. Už dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným a ochotným personálem. Za Váš přístup k pacientům máte můj velký obdiv a moc za vše děkuji.
D.M. Stříbrná Skalice Středočeský kraj


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

27.3.2020

Byla jsem ve vaší Nemocnici Šternberk na chirurgickém oddělení hospitalizována od 14.3. do. 20.3.2020. Ráda bych nejprve vyslovila obdiv k zdravotní sestřičce Martičce z Chirurgie 2, která za celý profesní život nezahořkla, zůstala nadále ochotnou a plnou lidskosti. Dále bych chtěla ocenit zdravotního bratra (Zdeňka), který mě ohromil svou profesionalitou, zároveň obrovskou dávkou empatie, vstřícností atd. Stejnými klady mě překvapil i sanitární bratr (Libor). Bohužel se během mého pobytu našlo i pár sester opačného ražení, ale vzhledem k současné situaci, to člověk musí brát s nadhledem. Na závěr bych se chtěla doslova poklonit zdravotní sestřičce, která sloužila v noci z 19. na 20.3., ta i přes současnou nepříznivou situaci, nastalou dramatickou a náročnou službu zůstala v naprostém vnitřním klidu, profesionálně vše zvládala a na všechny strany rozdávala ještě vlídnost. Stala se mým obrovským vzorem ve zvládání stresu i přístupu k lidem. Ráda bych znala její jméno.
O.H.


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

24.3.2020

8.2.2020 se nám u vás narodil vnouček Mikuláš. Skorosnacha byla velice spokojená, se vším.
Přejeme všem hodně zdraví a pevné nervy.
Krásné dny a věřme, bude líp.
J.G.


Poděkování primáři a celému internímu oddělení

21.2.2020

Vážený pane primáři,

dovolte mi,  abych Vám a celému Vašemu týmu interního oddělení Nemocnice Šternberk poděkoval za péči, kterou jste věnovali mému otci – J. Š. – v jeho posledních dnech. Rád bych vyjádřil hlubokou úctu a respekt Vašemu lidskému a odbornému přístupu, kdy jsme byli přesvědčeni, že táta je v těch nejlepších rukou, včetně toho, že byl personálem udržován v čistotě nejen on, ale i jeho lůžko, což bohužel není všude zcela samozřejmé. Děkujeme za umožnění alespoň krátkých návštěv i přes dobu zákazu. Též si velmi vážíme vašeho citlivého a empatického přístupu při sdělování informací o vývoji zdravotního stavu otce, za což bychom rádi poděkovali i paní doktorce Macháčkové. Jsme rádi, že díky Vašemu přístupu a přístupu Vašeho týmu můžeme být stále přesvědčeni, že české zdravotnictví, včetně regionálních nemocnic, je na špičkové úrovni. A to mimo jiné díky lidem, co jsou na svém místě. Jako třeba Vy, pane primáři a kolegové z Vašeho oddělení.

S úctou a přáním všeho dobrého

za rodinu L. Š.


Poděkování sestřičce z dětského oddělení

19.2.2020

Dobrý den,

chci moc poděkovat sestřičce dětského oddělení (JIP) Nemocnice Šternberk, která měla denní službu 16. 2. 2020 a noční 17. 2. 2020. Bohužel jsem se nepodívala na jméno, ale její přístup k naší skoro 7-dmi týdenní dcerce byl naprosto úžasný. Celkově šlo vidět, že ji její práce baví a s dětmi to opravdu umí (i s takto malými). Co si dcerka normálně nenechala, to jí od této sestřičky vůbec nevadilo. Vše dělala s citem a empatií (k malé i ke mně). S paní doktorkou, se kterou sloužila 16. 2. 2020 byly sehrané a v těžkých chvílích dokázaly vytvořit velmi příjemnou atmosféru plnou zájmu o malou a za to jim oběma opravdu děkuji. Samozřejmě děkujeme celému personálu za odbornou péči, kterou nám poskytli.

Za rodinu A. P.


Poděkování primářce hemodialyzačního oddělení

11.2.2020

Dobrý den,

chtěla bych takto poděkovat, paní primářce MUDr. Ladě Janušové, za velice pěkný přístup k nám pacientům. Paní primářka je velice milá, příjemná a důsledná. Léčí mě už druhý rok, můj zdravotní stav se hodně zlepšil a stále je lepší. Lékaři si už se mnou nevěděli rady, a tak mi známí doporučili paní primářku. Jsem velice spokojená s léčbou a profesionálním přístupem. I Vaše nemocnice mě přirostla k srdci, protože jsem podstoupila řadu vyšetření a setkala se jen s příjemným a ochotným personálem. Ještě jednou děkuji. Škoda že není více takových nemocnic jako ve Šternberku.

S pozdravem 

Marie F.


Poděkování lékařům a sestřičkám chirurgického oddělení

27.1.2020

Dobrý den,

chtěl bych tímto poděkovat Mudr Puszkailerovi za perfektně provedenou operaci žlučníku a lékařům a sestrám chirurgického oddělení Nemocnice Šternberk za příkladnou péči před i po operaci a přístup k pacientům což jsem měl možnost poznat během 9 dnů hospitalizace letos v lednu.

J.K.


Poděkování celému chirurgickému oddělení

27.1.2020

Dobrý den Pane primáři,
dovolte mi, abych touto cestou poděkovala za péči, která mi byla poskytnuta při mých zdravotních potížích na Vašem oddělení v Nemocnici Šternberk. Byla jsem hospitalizována 30.12.2019, poté operována 6.1.2020. Vyřiďte prosím mé poděkování za péči všem lékařům a také samozřejmě sestřičkám na oddělení chirurgie I. i II, kteří se po celou dobu o mě velmi dobře a s úsměvem starali. Ještě jednou děkuji a přeji Vám všem hodně zdraví, štěstí a pracovních úspěchů.

S pozdravem
J. Z.


Poděkování celému gynekologicko-porodnickému oddělení

14.1.2020

Velké poděkování celému personálu PORODNICE Nemocnice Šternberk, (porodní asistentky, doktoři, doktorky, sestřičky). Prostě všem, kteří se o nás starali. Díky velké profesionalitě jsem mohla rodit přirozeně kopcem pánevním a po třech dnech odejít bez jakéhokoliv poranění s miminkem smějící se na svět a plně kojené. Oddělení poporodní, šestinedělí, zkrátka všechno bylo nadstandardní. Já říkám jednoznačně ANO, pokud někde rodit, tak TADY. Jako prvorodičce vám se vším pomůžou a ochotně odpoví na všechny vaše otázky.
P.S. Dokonce tady i dobře vaří

DĚKUJEME

K.N.


Poděkování interně JIP

19.8.2019

Chci poděkovat týmu sanitky ZS, a kolektivu sestřiček a lékařů ze dne 14.8. 2019 na interně JIP Nemocnice Šternberk, kteří mi zachránili život po vosím píchnutí, a následně rychlém nástupu alergické reakce...Sestřičky i paní lékařka byly velmi milé, starostlivé, profesionální, s velmi lidským přístupem.

Děkuji


Poděkování oddělení ARO, porodního, šestinedělí a novorozeneskému

12.8.2019

Dobrý den.

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit naše poděkování a nesmírnou vděčnost za záchranu naší dcery Janičky a vnučky Josefínky K., poté co nastaly 25.7.2019 vážné poporodní komplikace.

Slovy se nedá vyjádřit, jak moc jsme šťastní.

Děkujeme paní doktorce Zlámalové a všem pánům doktorům Nemocnice Šternberk, kteří se postarali o to, abychom měli naše holčičky doma.

Nemalé poděkování patří všem sestřičkám, které se krásně starali o Janičku z počátku na ARO a porodního oddělení a následně pak, už o oba naše poklady z oddělení šestinedělí a novorozeneckého.

Jejich úsměv a optimismus nám moc pomohly, dodávaly nám sílu a vědomí, že všechno bude zase v pořádku. V situaci, v jaké jsme byli, kdy stav naší Janičky vyžadoval delší hospitalizaci, to pro nás velmi moc znamenalo.

Děkujeme a s velkou pokorou nikdy nezapomeneme pro nás na andělé v bílém.

Rodiče: H. a Z. B.
            H. a L. K.


Poděkování oddělení rehabilitace

2.8.2019

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou moc poděkovat týmu paní primářky Ščudlové na rehabilitaci Nemocnice Šternberk za jejich kompletní přístup k pacientům atd.

Speciálně bych chtěl poděkovat panu Mgr. Vysloužilovi, který je fakt odborník na svém místě a během docela krátké doby mi odstranil mé zdravotní potíže.

Ještě jednou mockrát děkuji.

S pozdravem D. S.


Poděkování celému gynekologicko-porodnickému oddělení

29.7.2019

Dobrý den,

ráda bych poděkovala celému gynekologicko-porodnickému oddělení Nemocnice Šternberk za veškerou péči, kterou věnovali mně i mému synovi při jeho příchodu na svět. Všichni do jednoho jsou součástí vysoce špičkového týmu, na oddělení vládne rodinná atmosféra a pohoda. Nebyla jsem bohužel z těch, co by mohly znovu rodit za čokoládu, ale jsem si jistá, že až se rozhodneme jednou pro další dítě, nevyberu si jinou nemocnici.

S úctou, A.F.


Poděkování Internímu oddělení

29.7.2019

Dobrý den,

prosím o předání velkého poděkování při mé nenadálé hospitalizaci během dovolené ve Šternberku. Konkrétně panu primáři interního oddělení MUDr. Lukáši Pruckovi, ošetřující lékařce MUDr. Lence Ministrové a samozřejmě celému kolektivu tohoto oddělení. Profesionální péče všech, přístup k pacientovi, ochota, milé jednání. Pochvalu také vyjádřil můj praktický lékař.

Ještě jednou mnohokrát děkuji.

R. Z., Hlinsko v Čechách


Poděkování Dětskému oddělení

24.7.2019

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi Pospíšilovi z dětského oddělení Nemocnice Šternberk. Takový přístup, preciznost a empatii jsem dlouho nezažila. Je vidět, že ho práce baví a má děti rád.

Opravdu jsem mile překvapena. Nic nenechal náhodě.

Děkuji moc a přeji víc takových lékařů.

A.K.


Poděkování lékařům a sestřičkám na dětském oddělní (JIP)

24.7.2019

Vážený pane řediteli,

obracím se na Vás a prosím, zda byste mohl Vaším prostřednictvím poděkovat lékařům a sestřičkám na dětském oddělní (JIP) Nemocnice Šternberk, kde jsme vyhledali pomoc v době naší dovolené dne 22. července 2019.

S takovou ochotou a milým chováním personálu při přijetí mého 8letého syna Patrika jsem se dosud nesetkala. Stejně to platí i pro maximálně možnou péči, týkající se jeho odborného vyšetření. Mají můj obdiv a velké poděkování.

S pozdravem J. B.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

7.3.2019

Dobrý den,

moc děkuji celému týmu Gyn-por oddělení v Nemocnici Šternberk za péči, která nám byla poskytnuta u vás již na příjmu. Vaše velmi milá a profesionální péče, hlavně trpělivost a ochota, když je člověk v bolestech .

Moc děkuji lékařům a paní doktorce, sestrám na sále za jejich úsměvy a krásný přístup, podporu, obzvláště, když rodíte poprvé.. . Díky nim byl náš pobyt v nemocnici moc příjemný! :)

Děkuji ještě jednou, Vám....

S přátelským pozdravem,

M. Z.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

1.3.2019

Dobrý den,

ve dnech 26.02.2019-28.02.2019 jsme byly hospitalizovány na gynekologickém oddělení Nemocnice Šternberk.

Touto cestou bych chtěla za osazenstvo pokoje č.4, co nejsrdečněji poděkovat za profesionální péči, která se nám dostala od veškerého lékařského i ošetřujícího personálu celého gynekologického oddělení. Srdečné díky patří i lékařskému týmu a personálu na operačním sále dne 27.02.2019.

Pacientky A.S., P.T. a K.M.

Ještě jednou co nejsrdečněji děkuji, za Váš lidský přístup k nám pacientkám.

S pozdravem K.M.


Poděkování Dětskému oddělení

26.2.2019

Ředitelství Nemocnice Šternberk Jívavská 20 Šternberk 78501 

Ve Šternberku 21.2.2019 
Dobrý den, předmětem mého dopisu je poděkování kolektivu détského oddělení Vaší nemocnice. 
V době od 11.2. - 19.2. byla moje 3letá dcera hospitalizována na dětském oddělení pro těžký zápal plic. Vše se odehrálo velice rychle. Po vyřčení této diagnózy jsem byla jako zdravotník naprosto ochromená strachem, co vše by se mohlo stát. Završilo to odhalení původce onemocnění, pneumokok. První dny pro mne byly noční můrou. Proto bych chtěla vyjádřit obrovské DÍKY všem zúčastněným. Lékařům, sestrám, sanitářům, uklízečkám. Všichni se snažili prohodit pár slov pro povzbuzení, a že ho bylo potřeba. Přijati jsme byli velice rychle, cílená léčba byla zahájena okamžitě. Nemám co vytknout. Z chování všech vyzařovala jistota a klid. Mám s čím porovnávat, více jak deset let jsem pracovala v oboru anestezie ve FN Olomouc. Nemůžu vyjádřit slovy vděk za uzdravení toho nejcennějšího, co mám... Přeji Vám mnoho spokojených malých pacientů a dobrý pocit z Vaší práce, DĚKUJI. Zapomenout nesmím ani na sono pracoviště na akutním příjmu, kde na nás byli vždy milí, snažili se nás vyšetřit co nejdříve a dotazy ustrašené matky pokaždé zodpověděli. DĚKUJEME. 

S pozdravem, B. a M.D., Šternberk.

 


Poděkování Traumatologickému oddělení

15.2.2019

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat Dr. Puszkailerovi a potažmo Nemocnici Šternberk za perfektní a profesionální ošetření traumatu kolena v loňském roce a následně nyní ošetření abscesu.

Díky za lidský přístup, ochotu a profesionalitu.

S pozdravem

J. N.


Poděkování lékařům Neurologického a chirurgického oddělení

12.2.2019

Vážení.

Od října 2018 se léčím na chirurgické ambulanci ve Šternberku, v lednu jsem ležela týden na neurologickém odd. tamtéž. Můj dík patří čtyřem zdravotníkům, jak za léčbu, tak lidský postoj.

1.  Na neurologii MUDr. Klimenko, který svojí laskavostí zpříjemňoval pacientům pobyt.

2.  Na chirurgii MUDr. Polevy a MUDr. Hevko velice pečliví lékaři a jejich citlivý přístup k     

      pacientům, laskavé slovo a zodpovědné léčení.

3.  Totéž platí také o sestřičce paní Ševčíkové, stále laskavá a citlivá.

Všem čtyřem vřelé díky za vše výše uvedené a za to, že do svoj zodpovědné práci vkládají svá srdce.

pacientka P. I.


Poděkování pracovníkům Gynekologickému oddělení

1.2.2019

Dobrý den.

Ještě jednou bych chtěla poděkovat vřele panu MUDr. Labounkovi z Nemocnice ve Šternberku za jeho příjemný a pohotový přijetí!  Lidský přístup! Odborné vyšetření! A rychlý zásah...

Kde si doktoři v Olomouci ve FN nevěděli rady, tak u pana doktora stačila chvíle a bylo téměř vše jasné!

Děkuji mnohokrát!

Opravdu vynikající doktor, jak se o něm povídá!

S pozdravem a poděkováním.

L. H.


Poděkování zaměstnancům Oddělení traumatologie

30.1.2019

Dobrý den,

30.1.2019 jsem byl propuštěn po operaci zápěstí v Nemocnici Šternberk.

Musím vyseknout poklonu všem dámám na odděleni traumatologie, které se o mě staraly.

Příjemné, ochotné, milé, profesionální.

Děkuji

S.


Poděkování oddělení LDN

30.1.2019

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování a uznání celému kolektivu LDN Nemocnice Šternberk pod vedením primářky MUDr. Soni Kočířové.

Děkuji z celého srdce všem sestřičkám a ošetřovatelům za každodenní péči o mou nemocnou maminku.

Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno, postup vyšetření i léčby, proto velké dík patří MUDr. Veronice Šrámkové.

Po celou dobu maminčiny hospitalizace jsme věděli, že je v dobrých rukách.

S úctou děkuji celému kolektivu a přeji hodně spokojených pacientů.

dcera paní L. Z.


Poděkování MUDr. Janušové

16.1.2019

Dobrý den.

Mám to veliké štěstí, že mohu chodit k paní doktorce Ladě Janušové, která působí ve Vaší nemocnici ve Šternberku.

Je to výborná lékařka a také skvělý člověk. Je velice profesionální. Už jsem navštívila spoustu lékařů, ale musím říct, že ona je první, kdo mě konečně poslouchá. Kéž by bylo takových lékařů více. Z její ordinace jsem odcházela nadšená, ano, nadšená, nemohla jsem zkrátka uvěřit, že mě konečně lékař vyslechl a soustředil se opravdu na problémy, které jsem mu řekla.

Můj zdravotní stav se od doby, co ji navštěvuji, zlepšil. Jsem ji neskutečně vděčná, i s mojí maminkou, které také moc pomohla. Po letitých zdravotních problémech, se konečně cítí mnohem lépe.

Jen jedno nepochopím, proč takoví nejsou všichni lékaři, jako je paní doktorka Janušová.

Děkuji mnohokrát, s přáním pěkných dní

A. P.


Poděkování zaměstnancům Gynekologie a porodnice

17.12.2018

Dobrý den,

chtěla bych tímto poděkovat za úžasnou práci a profesionalitu Vašeho týmu na oddělení gynekologie a porodnice Nemocnice Šternberk. Můj obzvlášť velký dík patří porodní asistentce Bibianě Drápalové. Ve Vaší porodnici jsem měla tu čest přivést na svět obě své děti - Žofii i Vavřince - o oba porody se velkým dílem zasloužila právě paní Bibiana. Její laskavost, trpělivost a víra ji povyšují na strážného anděla. Zároveň však stojí nohama na zemi, je velmi rozumná a dokáže pohotově pomoci v nouzi. Její téměř mateřská péče o klientky působí konejšivě a blahodárně. K porodům přistupuje s plným nasazením, doprovází ženy po celou dobu, "dře" spolu s nimi. Paní Bibiana svou práci vykonává jako poslání a za to jí patří Velký Dík.

Všem svým přátelům z Čech i ze zahraničí Vaši porodnici doporučuji jako nejlepší volbu.

Přeji mnoho spokojených klientek i v dalších letech.

Se srdečným pozdravem MUDr. Bc. K. B.

17.12.2018


Poděkování personálu Interního oddělení

4.12.2018

Poděkování internímu oddělení Nemocnice Šternberk

Dovolte mi touto cestou poděkovat lékařům a sestřičkám interního oddělení muži za empatický přístup, pochopení a vstřícnost v péči o mého přítele. Jejich porozumění bylo pro mě velikou oporou v těžké životní situaci.

S pozdravem L. N.

 


Poděkování personálu oddělení JIP a chirurgie

1.12.2018

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou poděkovat celému personálu oddělené JIP a chirurgie Nemocnice Šternberk, hlavně primáři MUDr. Smetkovi, MUDr. Martinu Hruškovi, sestřičkám i všem ostatním za vzornou péči a lidský přístup. Ještě jednou dík.

S pozdravem

F. Č.

P.S. I když jsem vybíravý v jídle moc mi chutnala nemocniční strava, přestože se jednalo o dietu č.4.


Poděkování Gynekologické ambulanci

19.11.2018

Dobrý den,

dne 17.11.2018 ve večerních hodinách jsem byla ošetřena na gynekologické ambulanci panem primářem Vacou, sestřičku si jménem bohužel nepamatuji. Ráda bych oběma alespoň tímto způsobem moc poděkovala za velice taktní a trpělivý přístup. Byli úžasní. Pan primář vše podrobně a srozumitelně vysvětlil, byl velmi ohleduplný. Sestřička mi byla obrovskou oporou (i když jsem jí asi rozmačkala prsty) a dodávala mi odvahu a klid. Opravdu profesionálka na svém místě.

Oba byli naprosto skvělí a já bych byla ráda, kdyby se k nim poděkování dostalo.

Přeji hezký zbytek dne a více takových dobrých duší.

N. V.


Poděkování Dětskému oddělení

16.11.2018

Dobrý den,

v neděli 11.11.2018 byla naše desetiměsíční dcerka hospitalizovaná na dětskou JIP ve Šternberku. Velmi mile nás překvapilo jednání všech zaměstnanců oddělení. S naprostou samozřejmostí jsem se účastnila všech vyšetření a intervencí prováděných mé dceři, byla jsem s ní po celou dobu hospitalizace, dcerka mohla být kojena na požádání, spát se mnou, sestry si poradily i s látkovými plínami a snažily se vyjít ve všem vstříc. Do pokoje personál oddělení vcházel vždy tiše, klepal, všichni byli neustále milí a ohleduplní. Byl brán ohled na spánkový režim dítěte, a co bylo možné, bylo tomuto režimu přizpůsobeno. Díky tomuto citlivému a respektujícímu přístupu dcerka zvládla hospitalizaci v klidu a bez nepříjemných zážitků.

Personál byl nejen velmi ohleduplný a milý, ale byla znát i velká míra profesionality a odbornosti. Vše nám bylo vždy skvěle vysvětleno a postup vyšetření i léčby byl velmi efektivní, přitom bez zbytečných zásahů a úkonů.

Zkrátka chceme tímto vyjádřit veliký obdiv a hlavně poděkování celému personálu dětského oddělení (lékařkám, sestrám i všem ostatním, se kterými jsme se setkali). Bohužel jsem si nezapamatovala jména sester a dalších, které jsme během pobytu poznaly. Všechny jednaly velmi mile, citlivě a odborně a já jim velmi děkuji. Také děkujeme primářce oddělení a lékařce MUDr. Dopitové a hlavně MUDr. Vidičanové, která jednala velmi profesionálně, odborně a přitom s obrovskou dávkou citu a lásky.

Přála bych každému, aby v těžkých chvílích, kdy potřebuje zdravotnickou pomoc, byl obklopen lékaři, sestrami a dalším personálem, jako jsou na dětském oddělení vaší nemocnice.

A vám a všem těmto skvělým lidem přejeme mnoho radosti nejen při práci.

Ať se vám láska a ohleduplnost, kterou věnujete vašim pacientům v životě, vrací a těší vás.

 

S úctou a upřímným poděkováním Mgr. Gabriela K. a Ing. Zdeněk K.


Poděkování Porodnici a Šestinedělí

28.10.2018

Vážení představitelé Nemocnice Šternberk,

dovolte mi, abych vám adresovala velké poděkování za skvělou péči, které se nám dostalo v létě ve vaší porodnici.

Píši s několikatýdenním zpožděním, síla našeho pozitivního zážitku ovšem nijak nevyprchala. V úterý 7. srpna se nám ve vaší porodnici narodila dcera. Naše veskrze pozitivní zkušenost s porodnicí ve Šternberku začala doporučením paní doktorky Šimečkové a pana doktora Vrublovského rodit právě u Vás. Za toto doporučení a veškerou předporodní péči jsem jim velmi vděčná.

Již během července jsem několikrát navštívila předporodní ordinaci, v níž mne vyšetřovali pan primář MUDr. Vaca. Pan primář indikoval porod císařským řezem a jeho vysvětlení situace a přístup byl skvělý ve všech ohledech. Velmi příjemné a milé bylo také přijetí sestřičkami pracujícími na příjmu/předporodním úseku a předoperační vyšetření paní doktorkou Juklovou, s níž jsem se poté potkala i přímo na sále.

Mé největší díky patří panu doktoru Jiřímu Labounkovi. Obdivuji jeho profesionalitu spojenou s úžasně milým, laskavým a veselým přístupem. Operaci, které jsem se trochu obávala, proměnil pan doktor Labounek se svým  týmem v nezapomenutelný zážitek. I ve své pozici operované jsem s velkým obdivem vnímala naprostou profesionalitu pohybu na sále. Panu doktoru Labounkovi a všem kolem něj jsem velmi vděčná. Na poporodním oddělení se o nás potom starala úžasně milá porodní asistentka paní Laura, které tímto moc děkujeme za její skvělou péči v prvních hodinách s naším miminkem.

Neméně jsem vděčná všem lékařům a sestřičkám pracujícím na oddělení novorozenců. Bylo zřejmé, že pro ně byl tento srpen pracovně velice náročný. Skvělou péči nám během pobytu i v týdnu poté poskytovali pediatři MUDr. Malec, MUDr. Pospíšil a MUDr. Chromcová a jejich sestřičky. Na přeplněném novorozeneckém oddělení všechny sestřičky naprosto bravurně zvládaly starost o rodičky i novorozence a vždy s úsměvem (přes permanentní pohotovost, ba v běhu) odpověděly na všechny mé otázky – a to ve dne i v noci, kdy oddělení utichalo jen zdánlivě. Práce sestřiček starajících se o miminka byla obdivuhodná a zvláště v noci jsem opravdu ocenila jejich vstřícný přístup a pomoc. Ráda bych touto cestou poděkovala všem, zvláště pak paní Bc. Haně Štěpánkové, jejíž laskavě-razantní přístup a humor mi osobně velmi pomohl překonat první strachy a nástrahy mateřství.

Všem skvělým lékařům a sestřičkám obou oddělení jsme toto poděkování celé týdny dlužili. Vynikající reputace šternberské porodnice zkrátka není náhodná – snaha všech, kteří se na zdraví a dobré pohodě maminek a novorozenců podílí, je zde patrná od první návštěvy. Ještě jednou jim tímto tedy velmi děkujeme a přejeme hodně energie a radosti v jejich další velmi náročné práci.

Se srdečným pozdravem

Markéta Ž. s manželem a dcera Zuzan

Říjen 2018


Poděkování Chirurgicko - traumatologickému oddělení

30.9.2018

Dobrý den,

velké díky lékařskému a zdravotnickému personálu Chirurgicko - traumatologickému oddělení Nemocnice Šternberk za provedenou operaci a následnou péči z 22.9. - 28.9.2018 na oddělení B. A moc velké díky sestře Hance Wiedermannové za 100% profesionální přístup.

S pozdravem hezkého dne spokojený pacient Jiří V.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

20.7.2018

Vážený pane řediteli, vážená nemocnice,

dovolte mi, abych poděkovala Nemocnici ve Šternberku za profesionální a lidský přístup.

Dne 25.5.2018 jsem v nemocnici přivedla na svět svoje první dítě. Jmenovitě chci moc poděkovat MUDr. Šimečkové za všechny služby, péči, přístup, byla s námi od začátku těhotenství až po jeho konec.

Dále moc děkuji MUDr. Kučerovi, zástupci primáře MUDr. Látalovi - bez nich by to nešlo, dále sestřičce Mgr. Horákové, její psychická podpora mi dala hodně. :)

Samozřejmě velké poděkování patří celému týmu novorozeneckého oddělení. Všichni jsou to úžasní lidé. :)

Děkuji za vyřízení všem.

Přeji pěkný den a jen ten nejlepší personál.

S pozdravem

Kateřina Nezvalová


Poděkování Internímu oddělení

15.9.2017

Vážená paní vrchní,

chtěla bych touto formou velmi poděkovat za vzornou péči kterou jste věnovali  moji babičce Marii V., do její poslední chvíle 15.9.2017 která byla  hospitalizována na interním oddělení . Velký dík patří celému oddělení, panu primáři, ošetřujícím lékařům, Vám a také samozřejmě sestřičkám a ošetřovatelkám za jejich velkou péči, vtřícnost a ochotu při vykonávání tak náročné práce.

Děkuji Vám za Vše  Markéta K.


Poděkování Oddělení Rehabilitace

15.9.2017

Vážený pane řediteli,

protože tak trochu tuším, že se obvykle na ředitele snášejí spíše jen stížnosti či kritika, chtěla bych naopak vyjádřit svou velkou spokojenost s přístupem na odd.rehabilitace.

Koncem června jsem absolvovala poměrně náročnou operaci kolene a následně jsem začala docházet na rehabilitaci v  Nemocnici Šternberk. Paní MUDr.P.Výsluchová byla vždy velmi vstřícná, vše mi vysvětlila a maximálně se snažila o nápravu mé nohy. Největší poděkování však patří p.Mgr. Marku Vysloužilovi, díky kterému běhám téměř jako zamlada. Přístup p.Mgr. Vysloužila byl příkladný, vždy věnoval mé končetině maximum času (i když byla doba dovolených, zdravotníků málo a pacientů hodně), nikdy neměl špatnou náladu a celkově bylo vidět, že ho práce těší, že se zajímá o nové metody.

Dnes jsem rehabilitaci ukončila a proto bych všem chtěla maximálně poděkovat.

Vám, pane řediteli, přeji hodně takových pracovníků a rovněž spokojenost s vaší/naší nemocnicí!


Tamara K.


Poděkování internímu oddělení

4.9.2017

Vážení, dovolte, abych vyjádřil své poděkování za profesionální a citlivý přístup lékařkám MUDr. Evě Vláčilové, MUDr. Barboře Havlíčkové, zdravotním sestrám Ivetě Wiedermannové a Dagmar Mišové z akutní interní ambulance. Rovněž také děkuji za obětavou péči celému personálu interního lůžkového oddělení.

S pozdravem F.D.


Poděkování oddělení Léčebny dlouhodobě nemocných

4.9.2017

Vážená paní primářko,

z celého srdce děkuji celému personálu LDN za péči, laskavost a opravdový lidský přístup, který jste věnovali panu Františkovi K. během jeho pobytu na Vašem oddělení.

S pokorou a úctou obdivuji profesi Vás všech na tomto oddělení, kteří jste dočasnými strážnými anděli pro nemocné a bezmocné na sklonku jejich života.

Obrovské DĚKUJI všem za našeho Františka.

S Úctou J. K.


Poděkování Dětskému oddělení

28.4.2017

Dobrý den!!!

Moc ráda bych poděkovala celému personálu na dětském oddělení nemocnice ve Šternberku kde jsme byli s dcerou při prvním záchvatu epilepsie.....zejména paní doktorce, která byla dole na pohotovosti za pohotové a rychlé jednání! U lékaře na oddělení jsem zejména ocenila že nám vše vysvětlili a každý krok nám hlásili,  proč se zákrok dělá atd....pro nás rodiče, kteří mají o své dítě neskutečný strach a jsou vystrašeni je to opravdu moc důležité vědět co se s dítětem děje a proč mu dělají vyšetření tohoto typu atd....touto cestou moc děkujeme za pozitivní přístup a vstřícné a pohotové jednání, které vedlo k rychlému uzdravení naší 4 leté dcery!!!Srdečně děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů v léčbě pacientů.

S pozdravem R.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

24.4.2017

Poděkování

chtěla bych velmi poděkovat za lidský a profesionální přístup gynekologicko - porodnického oddělení Nemocnice Šternberk, a to ze dne 19.4. - 20.4.2017, kdy se narodil náš syn Kryštof. Porodní asistentky Bibiana, Pavla a Laura i pan doktor Kučera byli úžasní, vstřícní, vždy mě informovali o postupu, který bude následovat a vždy se mi snažili vyjít vstříc. Díky jejich vedení na porod vzpomínám velmi pozitivně, ačkoli trval opravdu dlouho. Závěr byl za odměnu během několika minut.

Děkuji za takové zdravotníky, jsou to lidé na svém místě!

V. K.


Poděkování Chirurgicko - traumatologickému oddělení

19.4.2017

Dobrý den,

touto cestou bych chtěl poděkovat za práci MUDr. Romanu Tkatchikovi a kolektivu při provádění zákroku na mé pravé ruce - operaci šlachy, která byla provedena 1.3.2017 v Nemocnici ve Šternberku. Děkuji za profesionální přístup a péči.

Mgr. Tomáš L.


Poděkování personálu celému Chirurgicko - tramatologického oddělení

26.3.2017

Dobrý den,

děkuji celému personálu Chirurgicko - tramatologického oddělení Nemocnice Šternberk za neuvěřitelně příjemně strávený čas před, v průběhu a po operaci.

B. Michal.


Poděkování Dětskému oddělení

26.2.2017

Dobrý den,

moc bych chtěla poděkovat a zároveň pochválit veškerý personál dětského oddělení Nemocnice Šternberk. 

Už dlouho jsem se nesetkala s tak příjemným a ochotným personálem, vše co jsem potřebovala, tak mi vysvětlili, pomohli a ukázali. Ještě jednou moc děkuji za to, jak se tady o mne a mou dcerku Elenku staráte.

Děkuji

Vendula V.


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

26.2.2017

Dobrý den,

chtěli bychom ještě jednou poděkovat celému gynekologicko-porodnickému týmu Nemocnice Šternberk za nejkrásnější zážitek v životě a to přivedení na svět našeho živůtka Matyáška.

Speciální poděkování patří paní Bc. Olince Havelkové a paní doktorce Zlamalové. U porodu byly profesionální, ale také lidské, trpělivé a milé.

Dále bychom chtěli poděkovat sestřičkám z šestinedělí za skvělou péči a sestřičkám z novorozeneckého za péči o našeho bobiška, speciálně sestřičce Jořenkové která nás rozkojila. :-)

Díky těmto všem milým lidem jsme v porodnici strávili nádherné chvíle, na které budeme vždy moc rádi vzpomínat. Cítila jsem se u vás opravdu krásně a příjemně jako v pohádce. Určitě bychom chtěli do budoucna další miminko a rodit bych si přála opět jedině u vás ve Šternberku. Měla jsem z porodu obrovský strach a obavy, ale díky důvěře a obrovské psychické podpoře z Vaší strany to je zážitek, na který budeme vždy moc rádi vzpomínat.

Maminka Michaela, tatínek Luděk a miminko Matyášek T.. :-)


Poděkování Gynekologicko - porodnickému oddělení

26.2.2017

Krásný den :-)

V prosinci jsem u vás ve Šternberku porodila dceru Ellu.

Přes komplikace jsem u vás byla moc spokojena, jak s týmem dole na sále, tak i na novorozeneckém/šestinedělí. :-) Byl to zážitek, na který i díky vám všem nikdy nezapomenu. Až se nám podaří další děťátko vím, kam můžu bez obav a s jistotou jít rodit :-)

Děkujeme. Jinak se mějte všichni moc krásně, ještě jednou veliký dík a zase brzy naviděnnou :-)

Jarka J.


Gynekologicko – porodnické oddělení

25.11.2016

Dobrý den.

Dnes jsem postoupila menší zákrok a chtěla jsem všem poděkovat jak doktorům, tak sestřičkám gyn-por oddělení nemocnice Šternberk. Všichni byli super, zvláště chci poděkovat sestřičce Lauře.

Děkuji

Kamila Ž.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

25.11.2016

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou ocenit ochotu a vstřícnost personálu rehabilitačního oddělení Nemocnice Šternberk, zvláště bych vyzvednul profesionální a lidský přístup

p. MUDr. Výsluchové a skvělou rehabilitační péči p. Bc. Zuzany Homolové.

Všem moc děkuji.

Antonín K.


Poděkování dětskému oddělení

12.11.2016

Dobrý den.

Dekuji celému kolektivu dětského oddělení za skvělou péči o nás - dceru Emily a mne. Budu o vašem milém přístupu k dětem všude referovat a chválit.

I díky vám dcera vše zvládla v pohodě.

Lucie B.


Poděkování chirurgickému oddělení

15.10.2016

Dobrý den.

Chtěla bych poděkovat panu MUDr. Vojáčkovi CSc., panu MUDr. Fegyveresovi a celému zdravotnickému personálu za vynikající péči při mé hospitalizaci.

V záři jsem podstoupila operaci žlučníku. Byla jsem maximálně spokojena.

Ivana H.


Interní oddělení

15.10.2016

Dobry den,

chceme moc podekovat personálu interny v Nemocnici Šternberk.

Jsou to odborníci na svém místě. Lékaři velice pečliví a pracovití.

Mnoho let jsme se trápili s otcovou nemocí a nikde jsme se nedovolali pomoci, až jsme narazili na lékaře u vás. Moc se nám ulevilo, již nemá bolesti, dýchá se mu o mnoho lépe. Paní doktorky vše řešily s každým detailem, od srdce až po bolesti nohou.

Velký dík patří panu primáři MUDr. Pruckovi, MUDr. Šrámkové a MUDr. Lazárové a samozřejmě všem sestřičkám na oddělení.

Mnohokrát všem děkujeme a jsme moc rádi za vaši spolupráci a veškeré podané informace.

Do budoucna se tešíme na další spolupráci. Z celého srdce děkujeme.

K.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

2.10.2016

Dobrý den všem z porodnicko-gynekologického oddělení,

den 16. 09. 2016 byl pro mě a mého "parťáka" zlomovým v našich životech.

Čekali jsme 8,5 měsíce na narození našich dvou dětí Viktora a Lukáše vůbec netušili co si představit při takové události.

Díky megabombastickému teamu porodníků (pan doktor Labounek mě dokonce několikrát pobavil, pan primář Vaca mi u Lukáška dost pomohl), porodních asistentek, paní doktorky Vidičanové a ostatních (velmi nerada bych na někoho zapomněla) se tento den stal nezapomenutelnou událostí a i když to byla dřina (ale fakt rychlovka - 4 hodiny a něco minut jsem nečekala), nechala bych se "ukecat" k přirozenému porodu dvojčat znovu (-: po bitvě je každý generál, že...

Každopádně vám všem hluboce děkuji za péči, přístup, příjemné prostředí a je až neuvěřitelné vidět v našem zdravotnictví, že tady jsou lidi na těch nejsprávnějších místech. Maminy, nebojte (-:

FAKT DÍKY VŠEM!!! JSTE BOMBARĎÁCI (-:

Z Bruntálu zdraví Jana B., Petr & Viktor & Lukáš M.


Poděkování novorozeneckému a gynekologicko-porodnickému oddělení

10.9.2016

Dobrý den.

Chtěla bych poděkovat všem, kteří se zasloužili, že máme doma krásnou dcerku. I přes větší dojezdovou vzdálenost, kterou jsme párkrát jeli zbytečně kvůli planému poplachu, svého rozhodnutí rodit ve Šternberku nelituji. Také děkuji všem z novorozeneckého oddělení za jejich péči, povzbuzování a neustále usměvavé tváře. Velký dík patří paní Radce Sedláčkové za veškerou pomoc a psychickou podporu.

 Zuzana Luštíková


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

8.9.2016

Dobrý den.

V sobotu 3.9. t.r. jsem si přivodil nepříjemný úraz levé ruky.

Touto formou chci, prosím, vyjádřit vděk a poděkovat panu MUDr. Poláchovi za pomoc

(i psychickou) a provedenou operaci. Děkuji všem sestrám, které se o mne a další pacienty chirurgicko-traumatologického oddělení staraly a nezapomněly ani na vlídné slovo a laskavost. Jména všech neznám a tak jim děkuji prostřednictvím sester Haliny, Renaty, staniční Evy, Ludmily Svozilové.

S úctou a pokorou Vladimír Z.


Poděkování primářům, lékařům a zdravotnickému personálu oddělení ARO, interní JIP, internímu oddělení a oddělení LDN

27.8.2016

Vážená paní Knopová, 

přeji dobrý den a prosím  vedení Nemocnice ve Šternberku, aby Vaším prostřednictvím předalo mé poděkování primářům, lékařům a zdravotnickému personálu oddělení ARO, interní JIP, internímu oddělení a oddělení LDN   za  vynikající péči a veškerou pomoc, která byla poskytnuta mé mamince, paní Antonii B.,  při několikeré hospitalizaci v letošním roce, naposledy  od 22.7.2016 do 16.8.2016 a nyní od 27.8.2016 dosud. Vřelé díky za  jejich   lidský přístup,   který na mne udělal hluboký dojem. Vážím si  náročné práce lékařů  uvedených oddělení a sester o to víc, že ji dovedou  dělat s úsměvem, trpělivě, ochotně  a  s laskavým slovem, což je pro pacienty v závažném stavu stejně důležité, jako léčba sama. 

Přeji  panu prim. MUDr. Olejníkovi a celému jeho týmu z oddělení ARO, panu prim. MUDr. Pruckovi a jeho týmu interního  oddělení a interní JIP a paní prim. MUDr. Kočířové a jejímu týmu oddělení LDN pevné zdraví a mnoho spokojených pacientů.

V úctě

Jana B.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

23.8.2016

Vážená paní Starostová,

Chtěla bych poděkovat celému týmu gynekologicko-porodnickému oddělení nemocnice Šternberk za perfektní péči. Chtěla jsem rodit v menší porodnici, ale že bude přístup Vašich sester a lékařů až tak profesionální, empatický a atmosféra natolik rodinná…. To jsem opravdu nečekala.

Moc děkuji a přeji jen to dobré.
Lucie P. se synem Š.


Poděkování chirurgickému oddělení

17.8.2016

Poděkování chirurgickému oddělení Nemocnice Šternberk,

děkuji panu doktorovi MUDr. Leo Puszkailerovi za výborně odvedenou operaci slepého střeva, která byla provedena laparoskopicky 2. 8. 2016.

Dále bych chtěla poděkovat celému chirurgickému oddělení za laskavý a milý přístup k pacientům.

Všem mohu jen doporučit.

Dagmar Š.


Poděkování oddělení LDN

1.8.2016

Poděkování oddělení LDN Nemocnice Šternberk.

Ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za péči o mou maminku pracovníkům oddělení LDN pod vedením paní primářky MUDr. Kočířové. Její přístup byl velice profesionální z hlediska odborné péče a zároveň velmi lidský při řešení jednotlivých problémů.
Poděkování patří rovněž celému zdravotnímu a ošetřovatelskému personálu, který byl vždy ochotný a obětavý. Při své velice náročné práci dokáží některé sestřičky a ošetřovatelky být usměvavé, milé a tím pacienty potěšit a zpříjemnit jim zdejší pobyt.

Děkuji všem.

P. Vlasta


Gynekologicko – porodnické oddělení

11.7.2016

Dobrý den,

koncem června jsem byla operovaná ve vaší šternberské nemocnici na gynekologickém oddělení. Ráda bych touto cestou poděkovala a pochválila celý zdravotnický tým tohoto oddělení. Poděkování patří lékařům, kteří operaci provedli (hlavně tedy panu primáři), za skvěle odvedenou práci, odborný přístup a lidské chování. A současně mé poděkování patří i všemu ostatnímu zdravotnickému personálu, tedy hlavně sestřičkám, za odborný přístup, ale také za milé a příjemné vystupování, za to, že byly vždy po ruce, když jsem potřebovala odbornou pomoc a za to, že jsem se u vás cítila jako člověk. Věřte mi, že mám s hospitalizací v nemocnici již své zkušenosti a proto jsem se rozhodla vám napsat tento děkovný e-mail, neboť mě přístup všech zaměstnanců oddělení gynekologie mile překvapil a cítila jsem se u vás velmi dobře.

Ještě jednou velké díky.

Eva D.


Gynekologicko – porodnické oddělení

8.7.2016

Dobrý den,

ráda bych touto cestou poděkovala celému týmu Vaší porodnice (Nemocnice Šternberk)  - od porodního sálu přes oddělení šestinedělí a novorozenecké. Oceňuji zejména Váš profesionální a trpělivý přístup v tak náročném a stresujícím povolání. Velké poděkování prosím vyřiďte sestřičce z novorozeneckého, paní Martínkové, která se mně a mému synovi Vašíkovi intenzivně věnovala s nácvikem kojení. Pod jejím laskavým vedením jsme zaznamenali první větší úspěchy. Dnes jsme za porodní váhou bez příkrmů a jakýchkoliv kojících pomůcek. Ještě jednou velké díky, nezkušená lehce hysterická maminka a zdravý syn Václav.

Simona Š.


Gynekologicko – porodnické oddělení

8.7.2016

Dobrý den,

ráda bych tou cestou chtěla poděkovat lékařům a sestrám z Gynekologicko - porodnického oddělení Nemocnice Šternberk za jejich profesionalitu a péči před i po operaci, jejich vlídný a laskavý přístup mi byl velkou vzpruhou. Péče v této nemocnici naprosto předčila mé očekávání a přála bych si, aby se lidé, kdekoli v nemocnicích po celé ČR, vždy cítili tak dobře a spokojeně.

Ještě jednou všem posílám velké díky.

S pozdravem
Iveta V.


Poděkování chirurgické JIP

4.7.2016

Dne 11.6.2016 večer jsem byl po vyšetření na pohotovosti přijat na chirurgickou JIP Nemocnice Šternberk a ještě ten večer operován. Poté jsem byl hospitalizován na oddělení JIP do 21.6. a od 21.6. do 23.6. na chirurgickém oddělení. Rád bych poděkoval celému oddělení JIP za vzornou péči, trpělivý, vstřícný a profesionální přístup po celou dobu mé hospitalizace.

Zvláštní poděkování patří MUDr. Puszkailerovi, který mne operoval a MUDr. Smékalové z oddělení JIP.

Boleslav F.


Gynekologicko – porodnické oddělení

3.7.2016

Hezký den,

28.6. 2016 se mi u vás v Nemocnici Šternberk narodila dcerka Kateřina. Moc bych chtěla poděkovat za úžasný přístup celého týmu jak při porodu, tak i poté. Byl to u mne druhý porod císařským řezem (první v Olomouci) a musím říci, že díky vám, je pro mne tento zážitek poprvé pozitivní. Ještě jednou klobouk dolů všem sestřičkám.

Helena L.


Poděkování chiruargicko - traumatologické ambulanci

1.7.2016

Traumatologická ambulance I (akutní stavy a čerstvé úrazy) a urgentní a všeobecná chirurgická ambulance byla včera místem a počátkem začátku prázdnin našeho syna a je to i pro nás dost špatný začátek dovolené:-(

Rádi bychom touto cestou poděkovali panu primáři Mudr. Janu Smetkovi za jeho profesionální výkon a vstřícný přístup k našemu synovi.

Vynikající, výborný, lidský lékař – primář.

Děkujeme

P. Lenka


Poděkování šestinedělí

26.5.2016

24. 4. 2016 jsem u Vás v porodnici porodila mé první dítě - syna Viktora D.. Na šestinedělí jsem viděla knihu vzkazů a poděkování, ale neměla jsem moc čas tam psát, tak až teď v klidu z domu bych touto formou chtěla poděkovat celému personálu porodnice. Už od samotného přijetí na porodní sál, porod s perfektní porodní asistentkou Janou Sobkovou a doktorem Petrem Vrublovským, kteří semnou měli velikou trpělivost :) - tímto prosím o vzkázání velkého díky :), tak po převezení na šestinedělí, kde jak sestřičky z šestinedělí tak z novorozeneckého oddělení se o nás krásně starali. Jsem strašně vděčná za vstřícný přístup, ochotu kdykoli poradit a pomoci, příjemné a vřelé prostředí a za celkový přístup, který mi celý porod a pobyt v porodnici maximálně zpříjemnil a nebudu na něj vzpomínat ve zlém, ale jen v tom nejlepším světle. Ještě bych chtěla poděkovat přímo paní Sedláčkové za úžasný přístup, za veškeré rady, snahu a péči o mě a Viktorka, opravdu si cením lidí s takovým vřelým přístupem.

Jsem velice ráda, že jsem si vybrala porodnici ve Šternberku.
Ještě jednou velké díky!! Pokud budu mít další dítko, určitě Šternberk bude jasná volba :)
Přeji Vám spoustu zdravých miminek, co se u Vás narodí a o které se staráte J

Markéta D.


Poděkování dětské JIP

26.5.2016

Vážená paní Knopová.

Ráda bych touto cestou poděkovala za rychlé a velice příjemné jednání ze strany lékařů a zdravotních sester ve šternberské nemocnici.

V pondělí dne 25.4.2016 přijali moji dceru, Kateřinu Sofii Urbanovou (9 let) s podezřením na slepé střevo. Dcera byla ten den na pohotovosti dvakrát, protože nechtěla v nemocnici zůstat na pozorování. Přesto byl přístup lékařů velice příjemný a k dceři byli velice shovívaví a empatičtí. Ať se jednalo ráno o MUDr. Gajdoše nebo o MUDr. Tkačíka odpoledne na chirurgii.

MUDr. Škodová byla také velice chápavá vůči mně, vystresované matce, která jsem nebyla v tu chvílí schopna pomalu ani vyplnit formuláře.

Následný den jsem strávila s dcerou na dětské JIP, kde bylo velice překvapivým zážitkem pozorovat vzájemnou kooperaci personálu, komunikaci primáře Hronka s nejmenšími pacienty, sestřičky, které byly velmi tolerantní k mému neustálému pendlování mezi nemocnicí a zaměstnáním. Dceři se nakonec v nemocnici natolik líbilo, že litovala, že nemůže zůstat déle, dokonce ani má neustálá přítomnost nebyla nezbytná.

Zastávám názor, že dobrých zaměstnanců je třeba si vážit, a abyste o nich věděli a mohli je ocenit, cítím povinnost Vám své nadšení z jejich přístupu a práce sdělit.
Ještě jednou tedy děkuji všem výše zmíněným a potažmo celému dětskému oddělení, které vytváří dobré jméno společnosti AGEL.

S díky a pozdravem,

Klaudie U.


Poděkování chirurgickému oddělení

26.5.2016

Dobrý den,

děkuji panu doktorovi MUDr. Leo Puszkailer za odborné provedení operace tříselné kýly. Všem mohu jen doporučit.

Děkuji, pěkný den

Pavel S.


Poděkování chirurgickému oddělení

18.5.2016

Už druhy krat som bola hospitalizovaná na chirurgickom odděleni v Šternberku a som maximalne spokojna s personálom.

Velmi ma prekvapilo zariadenie oddělenia, kazda izba ma vlastne socialne zariadenie , tv, na izbe sme max. dve osoby.

Človek sa v nemocnici dobre neciti, ale ak uz by to bolo nutne chcela by som byt prave v tejto.

Želam tejto nemocnici vela úspechov a co najviac spokojných pacientov.


Poděkování záchranné službě, neurologickému oddělení a rehabilitačnímu oddělení

13.4.2016

Dobrý den,

chci alespoň touto formou poděkovat  "klukům" ze záchranné služby, kteří pro mne přijeli sanitkou a za jejich snahu o co pro mne nejméně bolestivý přesun do nemocnice.

Stejně tak si velmi cením paní MUDr. Kataríny Kováčové z neurologického oddělení Nemocnice Šternberk pro její vlídné a milé chování s lidským přístupem ke všem pacientům.
Nechci zapomenout ani na personál lůžkového oddělení neurologie, nesmírnou ochotu a pracovitost zdejších sanitářek! Které z mého pohledu jsou v kontaktu s pacienty častěji, než samotné sestry.

Jako poslední, s kým jsem přišla do styku a přešla do péče, je rehabilitační oddělení a paní primářka MUDr. Alice Ščudlová.

Vážím si jejího osobního přístupu k pacientovi s opravdovým zájmem mu pomoci. To už dnes není tak často vidět a byť jsem doposud nebyla tak často u lékaře, tak vím, že je to už vzácnost, protože pro spoustu lékařů se práce stala jakousi rutinou a ne posláním.
Personál, který na rehabilitačním oddělení je také asi i díky tomu skvělým týmem a vždy mají úsměv pro všechny.

Jmenovitě musím podtrhnout ochotu a odborný přístup pana Dis. Tomáše Zoltána.

Všem moc děkuji, že mne "postavili" zpátky na nohy.

Přeji, ať se jim daří a nemusí nijak významně využívat svých vlastních služeb ;).

Jitka K.


Poděkování chirurgicko - traumatlogickému oddělení

30.3.2016

Vážený pane řediteli,

život je někdy krutý a staví nás do nelehkých situací. V březnu mi náhle a neočekávaně zemřel tatínek, den po pohřbu zkolabovala maminka a já měla za tři dny nastoupit do Nemocnice Šternberk na plánovanou operaci. Tuto nelehkou situaci jsem ustála jen díky vstřícnému a lidskému přístupu lékařů a sestřiček chirurgicko - traumatologického oddělení Nemocnice Šternberk.

Proto bych touto cestou chtěla poděkovat celému kolektivu lékařů pod vedením primáře MUDr. Jana Smetky, kolektivu sestřiček operačních sálů pod vedením vrchní sestry Martiny Eliášové.

Děkuji všem, kteří se vzorně a mile o mě a mou maminku po celou dobu hospitalizace starali. Já i maminka jsme se v nemocnici cítily bezpečně a věděly jsme, že jsme v dobrých rukách.

S úctou děkuji všem,

Renata V.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

29.3.2016

Vážená paní Knopová, vážený pane primáři,

ráda bych touto cestou chtěla poděkovat a pochválit pana doktora Tomáše Látala a paní asistentku Bibianu Drápalovou za jejich perfektně provedenou práci  u porodu a jejich  vřelý přístup jak ke mně, tak k mému manželovi. 

Rodila jsem ve vaší porodnici poprvé 11. března 2016 své druhé dítě, a díky tomuto týmu budu na svůj druhý porod vzpomínat celý život jako na ten nejkrásnější zážitek, za což jsem vám velmi vděčná. 

Vaši porodnici mohu všem jen vřele doporučit, a přála bych si, aby bylo více takových míst a více takových osobností, díky nimž budou nastávající maminky odcházet z porodnice krom svého dítka i s pocitem " to bylo úžasné" namísto pocitu "už nikdy víc". 

Věřím, že jsem pochvalu a poděkování adresovala do správných rukou. Ještě jednou moc děkuji a jsem s pozdravem, 

Bc. Romana J.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

22.3.2016

Dobrý den,

8.3.2016 se mi u Vás narodila krásná a zdravá dcera Blanka. Moc bych chtěla poděkovat veškerému personálu, který se o nás staral od příjmu až po odchod domů.

Ještě jednou všem moc děkuji.

Petra R. Š.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

22.3.2016

Dobrý den paní primářko,

posílám Vám pozdrav z lázní Teplice nad Bečvou, kde jste mně napsala doporučení. Jela jsem tam více méně jako doprovod mého manžela, který je po operaci srdce a CMP. Já jsem si zrehabilitovala  mé problémy (mravenčení nohy od zad), můj stav se zlepšil, jsem bez potíží a lázeňský pobyt mně prospěl i po psychické stránce.

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za lidský přístup.

P. Jitka


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení a oddělení šestinedělí a novorozeneckému oddělení.

15.3.2016

Dobrý den!

Ráda bych touto cestou poděkovala všem sestřičkám a doktorům z oddělení gynekologicko- porodnického, šestinedělí a oddělení novorozeneckého za nadstandardní péči, kterou věnovali jak mně, tak i mému synovi Josífkovi.

Dne 20. 2. 2016 se nám poštěstilo se "dostat" do těch nejlepších rukou Vaši porodní asistentky paní Sivkové a pana doktora Harašty. Z obou číšil neskutečný klid, podpora, ale hlavně odbornost. To vše přenesli jak na mne, tak i na přítele, který mi byl tak neplánovaně oporou po celou dobu mého porodu. Díky nim se stal můj první porod nezapomenutelným zážitkem a nejkrásnějším dnem mého života!

Nedílnou součástí těchto mých nezapomenutelných okamžiků se stal i pobyt na oddělení šestinedělí a péče sestřiček a doktorů jak z oddělení šestinedělí, tak z oddělení novorozeneckého. Nemohu jmenovat všechny jejich jmény, ale vzhledem k tomu, že se Josífek narodil dříve (35. týden) a měl problémy se žloutenkou, byla jsem rekordmanem v pobytu na tomto oddělení (9 dní) a mohla jsem tím pádem poznat snad veškerý personál a neexistuje nikdo, kdo by nebyl "sluníčkový", milý, ochotný, vždy dobře naladěný a připravený pomoci a poradit, a to od paní uklízečky, přes sestřičky a doktory, až po pana primáře Vacu. Přes velký počet porodů a množství práce, kterou na oddělení šestinedělí a novorozeneckého oddělení všichni měli, nedali na sobě nikdy nic znát a dávali mi pocit, že jsou tady jen pro mě! Nikdy mě neodbyli, nikdy nesnížili mou vážnost a vždy mi dodali optimismus a energii zvládnout i náročnější okamžiky.

Tyto mé zkušenosti ráda předávám dál v kruhu rodiny a známých. Všem Vás jen a jen doporučuji...
Měla bych snad jen poslední prosbu a to, jestli je možné předat mé velké a srdečné díky všem sestřičkám a doktorům z výše uvedených oddělení - budu Vám velice vděčná!

S pozdravem,
Veronika Z., Josef K. a syn Josífek


Poděkování MUDr. Chlupovi z interní ambulance

12.3.2016

Dobrý den.

Děkuji MUDr. Chlupovi z interní ambulance za profesionální přístup k mé léčbě a sestře Heleně Vojtkové za příjemné chování k pacientům a hlavně za její zlaté ruce při odběrech krve.

Josef G.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

11.3.2016

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat celému vašemu personálu porodnice Nemocnice Šternberk a hlavně za anděla jménem p. Bibiana. Je to úžasná porodní asistentka. Celému novorozeneckému oddělení, díky nim plně kojíme :-)

I když jsem nakonec po dlouhém trápeni šla na císař, i tak vám všem moc děkuji a v budoucnu s druhým dítkem určitě zase tady u vás :-)

S pozdravem Š. L. :-)


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

10.3.2016

Dobrý den,

tímto bych chtěla velmi poděkovat za péči, která mi byla poskytovaná při mém pobytu v Nemocnici Šternberk, kde jsem byla operovaná na gynekologickém oddělení.

 Personál byl nejen profesionální, ale také starostlivý a milý. MUDr. Pohanka, MUDr. Harašta a MUDr. Látal se o mne zajímali, měli starost jak se cítím a snažili se mne zbavit předoperačního strachu. Cítila jsem se opečovávaná.

Také sestřičky se nejen po operaci, ale i po celou dobu mé hospitalizace chovaly starostlivě, povzbudivě a mile.

Chválím i kuchyni, jídlo bylo doslova výborné, porce velké, které jsem ani nemohla sníst, k mé velké nelibosti. Způsob servírování jídla se mi líbilo, bylo hygienické.

Myslím si, že ve šternberské nemocnici je poskytována péče pacientům na vysoké úrovni a není si na co stěžovat.

Ještě jednou všem moc děkuji.

Š. A.


Poděkování za příkladnou péči MUDr. Chlupa na interním oddělení

10.3.2016

Dobrý den.

Děkuji tímto za příkladnou péči MUDr. Chlupa, jehož  jsem dlouholetou pacientkou. Vždy je vstřícný, starostlivý a citlivý. Při každé návštěvě mě vyslechne, vyšetří a snaží se vyřešit mé zdravotní problémy.
Sestra Helena Vojtková, která pracuje v ambulancu je trpělivá, empatická a příjemná.
S péčí MUDr. Chlupa jsem natolik spokojená, že píši toto poděkování.

Š. Anežka


Poděkování paní primářce Zahálkové a kolektivu z Hemodialyzačního oddělení

6.3.2016

Vážený pane řediteli,
Vážený pane náměstku,

rád bych Vám touto cestou poděkoval za skvělou péči, která byla poskytnuta mojí mamince paní Františce H. v Nemocnici Šternberk.

Paní primářce Zahálkové a kolektivu z Hemodialyzačního oddělení, kam dojížděla posledních 6 let.
Paní primářce Kočířové a kolektivu z oddělení LDN, kde strávila poslední 2 měsíce života.
V neposlední řadě bych rád poděkoval i lékařům, sestrám, ošetřovatelkám, fyzioterapeutům a pomocnému personálu za vzornou a dokonalou péči po dobu jejich pobytů v Nemocnici (chirurgii, interny, rehabilitace).
Ještě jednou srdečně děkuji a přeji Nemocnici Šternberk spoustu úspěchů a spokojených pacientů.

S přátelským pozdravem Petr H. (syn)


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

3.3.2016

Dobrý den pane primáři,

dne 13. 1. 2016 jsem byla do Vaší porodnice přijata s nepravidelnými kontrakcemi, které se do rána zastavili, díky panu doktoru Labounkovi, jsem se rozhodla pro vyvolání porodu, následně 14. 1. 2016 jsem porodila dceru Ellen, chtěla jsem Vám touhle cestou poděkovat za skvělou péči jak PA Zapletalové a pana doktora Kučery, Labounka a Molnára, tak celého oddělení. Vzhledem k tomu, že jsem byla v prosinci hospitalizovaná, tak jsem měla možnost seznámit se s prostředím porodnice a jiné místo pro porod bych si ani nevybrala. Pobyt na oddělení šestinedělí mi každý den zpříjemňovala sestřička Sedláčková, díky které kojím doteď. Vaše porodnice je na velmi dobré úrovni a na personálu je znát, že je práce baví :). 

S pozdravem Michaela J.


Poděkování Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny

29.2.2016

Dobrý den,

tímto bych chtěla poděkovat rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Šternberk, které se tak vzorně stará o zaměstnance stravovacího provozu. Víme, že mají také podstav zaměstnanců, ale bez nich by to u nás nebylo o nic lepší. Bolavá záda alespoň trochu popraví a děvčata mohou pracovat.

Děkuji za stravovací provoz

Lenka Zahrádková
vedoucí stravovacího provozu, nutriční terapeut


Poděkování gynekologicko - porodnickému a novorozeneckému oddělení

18.2.2016

Dobrý den.

Během třech týdnů jsem měla možnost strávit se svou novorozenou dcerou Adélkou neplánovaně delší čas hned na čtyřech odděleních šternberské nemocnice, a to 23. 1. - 24.1. na porodním oddělení  Nemocnice Šternberk (nepostupující porod, neplánovaný císařský řez), 24. 1. - 1.2. na oddělení šestinedělí a novorozeneckém (pozdní nástup laktace, problémy s kojením) a 8. - 10. 2. na dětském oddělení (nákaza třítýdenní dcery rotaviry).

Chtěla bych touto cestou ocenit přístup všech zaměstnanců zmíněných oddělení. Jen díky jejich profesionálnímu chování, osobitému přístupu a vstřícnosti se nám podařilo toto psychicky náročné období překonat a teď už vzpomínám jen na to hezké. Tito lidé dělají mnohonásobně víc, než jim stanovuje pracovní řád. V dnešní době rozhodně není běžná taková ochota, lidskost, porozumění, laskavost, trpělivost a obětavost. 

Dvoudenní náročný porod, který skončil neplánovaným císařským řezem, je pro mě teď už téměř zapomenut, velký podíl na tom nese pomoc lékařů a porodních asistentek. Velmi děkuji celému porodnickému týmu za laskavost, podporu, povzbuzování a osobitý přístup. Pomohli mi přivést na svět zdravou dceru a za tu jsou všechna slova vděčnosti málo.

Dále bych chtěla poděkovat lékařům a sestrám z oddělení šestinedělí a novorozeneckého. I po dlouhé pracovní směně se sestry přišly rozloučit a zeptat, jestli něco nepotřebujeme, vždy dobře naladěné, vždy s úsměvem, dodávaly optimismus, povzbuzovaly, dodávaly sebedůvěru, šířily dobrou náladu, hledaly možná řešení problémů. Nikdy nedaly najevo, že je nějaká prosba obtěžuje, nic nebyl problém. Jen díky trpělivosti, vytrvalosti, pochopení a toleranci sester, lékařky a laktační poradkyně dnes mohu plně kojit svou dceru, za což jsem nesmírně vděčná, protože týden pro propuštění z šestinedělí se u dcery objevili rotaviry (zdroj nákazy neznámý) a my se vrátily zpět do nemocnice jen o patro výš. Díky kojení nákazu velmi dobře zvládá. Za pomoc s kojením nemohu dostatečně poděkovat. Poděkování si zaslouží jistě i sanitární sestry a uklízečky, vždy přicházely s úsměvem, prohodily něco povzbuzujícího, ochotné s čímkoliv pomoci.
Nikdy bych nevěřila, jak porod a poporodní stav dokáže změnit relativně schopnou ženskou v roztřesený uzlíček nervů. Vím, že jsem byla velmi náročný pacient, ale nikdo mi nedal ani v nejmenším najevo, že bych obtěžovala a všichni se mi snažili pomáhat. Často více než po stránce zdravotní jsem potřebovala pomoc po stránce psychické. Velmi děkuji všem zaměstnancům z porodnice, novorozeneckého, šestinedělí a dětského za jejich lidskost, pochopení, vřelost, povzbuzování… jen díky nim je pro mě a pro Adélku to obtížné už skoro zapomenuto.

Alena D.


Poděkování neurologickému oddělení

4.2.2016

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval zaměstnancům neurologického oddělení Nemocnice Šternberk, kde jsem byl letos v únoru hospitalizován. Ale především chci poděkovat a ocenit profesionální a lidský přístup, milé a vlídné jednání paní MUDr. Kataríny Kováčové.

Jen více takových lékařů.

S pozdravem

Ladislav R.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

1.2.2016

Veliké poděkování Gyn-Por  oddělení Nemocnice Šternberk!

21. ledna 2016 jsem rodila ve Vaší porodnici plánovaným císařským řezem. Byl to můj druhý porod ve Vaší porodnici a chtěla bych moc poděkovat za skvělý přístup celému týmu. Byl to pro mě další krásný zážitek. Byla jsem velmi nadšená z přístupu, jednání a pod. Všechno šlo tak jak mělo, sestřičky, doktoři velice příjemní!

Já mohu porodnici i oddělení šestinedělí velice doporučit, cítili jsme se jak doma a když nám bylo smutno sestřičky nás hodně podpořili!

Moc děkujeme i paní doktorce z dětského oddělení, byla s námi i u porodu, velice milá a příjemná moc rádi vzpomínáme! Ještě jednou moc děkujeme a porodnici přejeme hodně úspěšných porodů a spokojených maminek!

S pozdravem H.


Poděkování personálu dětského oddělení

14.1.2016

chtěla bych moc a moc poděkovat za skvěly přístup, kterého se nám dostalo na dětském oddělení v Nemocnici Šternberk.

Museli jsme bohužel s naším prckem v předvečer vánoční na pohotovost. Paní doktorka byla strašně hodná, ochotná, uklidnila nás a vysvětlila nám všechno, co máme dělat.

Díky tomu bylo malému už druhý den o moc lépe a mohl s námi oslavit spokojeně vánoce. Děkujeme moc a ať se Vám všem na dětském oddělení dobře daří ...

E.K.


Děkuji personálu JIP za příkladnou péči

13.1.2016

Vážení,

chtěla bych poděkovat personálu interny odd. JIP Nemocnice Šternberk za jejich příkladnou péči, která mi byla poskytnuta od 29.12.2015 do 7.1.2 016. Milé usměvavé sestřičky, vysoce profesionální přístup lékařů i sestřiček, vždy ochotni pomoci.

S pozdravem vděčná pacientka,
F.G.


Děkuji MUDr. Labounkovi a celému personálu porodnice

8.1.2016

Dobrý den,

dne 21.12.2015 se nám narodil krásný chlapeček Honzíček. Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat MUDr. Haraštovi a MUDr. Labounkovi za jejich profesionální a milý přístup na operačním sále. Na porod budu vždy vzpomínat s úsměvem. Stejně tak oddělení šestinedělí, všichni se o nás moc hezky starali.Přeji do nového roku mnoho štěstí a spoustu spokojených pacientek, kterou jsem byla i já.

T.H.


Děkuji lékařům a sestřičkám z interního oddělení

8.1.2016

Dobrý den,

děkuji celému Internímu oddělení Nemocnice Šternberk pod vedením primáře MUDr. Lukáše Prucka za příkladnou péči při mé hospitalizaci v červnu 2015 a hospitalizaci mého manžela v prosinci 2015 a zároveň za starostlivost při mých zdravotních komplikacích ve stejnou dobu. A zvláště chci poděkovat personálu akutního příjmu.

S přáním hezkého dne a mnoho úspěchů v novém roce
Manželé J. a L. K.


Poděkování chirurgickému oddělení

12.11.2015

Vážení, dne 27. září t. r. jsem byla hospitalizována a následující den operována na chirurgickém oddělení nemocnice ve Šternberku. Chtěla bych poděkovat MUDr. Leo Puszkailerovi a celému pracovnímu kolektivu chirurgického oddělení za odbornou péči a lidský přístup.

S pozdravem
M.F., Uničov


Poděkování oddělení Rehabilitace

9.11.2015

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za péči a perfektní přístup pracovníkům oddělení rehabilitace, pod vedením paní primářky MUDr. Ščudlové, zejména pak paní Zuzaně Homolové, ale i všem ostatním, u kterých jsem měla možnost se léčit. Ještě jednou děkuji!

I.T.


Poděkování za vzdělávací program pro děti mateřské školy „Bacil Emil“

5.11.2015

Dovoluji si Vám touto cestou poděkovat za vzdělávací program pro děti naší mateřské školy „Bacil Emil“. Děti naší mateřské školy byly nadšené a spokojené z netradičního programu, který jim umožnil si vyzkoušet velmi důležitou a praktickou dovednost, jako je mytí rukou. Ve všech dětech zanechal tento program nezapomenutelné vzpomínky – zvláště dětská básnička, kterou si nyní při mytí rukou opakují…

Děkujeme i za drobné dárky, které všechny děti obdržely. Vyjadřuji poděkování za tento nevšední a zajímavý program.

S pozdravem
Bc. Drahomíra Soldánová
ředitelka školy


Poděkování za péči na novorozeneckém oddělení, oddělení šestinedělí a porodnickém oddělení Nemocnice Šternberk

3.9.2015

Jsou tomu už dva měsíce, co se mi u vás narodil druhý syn a skoro dva roky, co se mi narodil první syn, ale i tak jsem se rozhodla Vám napsat, jak moc Vám děkuji. Oba chlapečci rostou jako z vody, oba porody jsme zvládli s vaší pomocí bez nějakých komplikací a celý pobyt na oddělení šestinedělí také. Také díky vám jsme všichni zdraví a díky zdravotnickému personálu, který mě s velkou snahou a odhodláním, že víceméně není jiná možnost, než kojit, naučil kojit, jsem prvního syna kojila 13měsíců a druhý je zatím také plně kojen, což považuji za nejlepší pro ně. Když to vezmu od počátku a prvních návštěv u vás, vždy jsem se setkala s usměvavým a milým personálem, který mi vyšel v rámci možností vstříc. Nikdy jsem dlouho nečekala, během vyšetření se mnou komunikovali a vše vysvětlili, a pokud jsem přijela mimo termín s nějakými problémy, vždycky se mi věnovali a nic nezanedbali. Oba mé porody vedla sestřička Sivková a staniční sestra paní Sedláčková, které se mi snažili porod, co nejvíce ulehčit, mě podpořit, motivovat a pochopit moje stavy. Jejich postupy byly profesionální a bylo vidět, že jsou to zkušené sestřičky na správném místě, pro které se mi jevila jejich práce i koníčkem. J To podle mě nebylo mimochodem u mě vždy jednoduché J a rozhodně to není všude samozřejmostí, jako u vás. V intimních a náročných chvílích, kdy žena prožívá něco (minimálně poprvé), co v životě nezažila a nedokázala si přestavit. Střídají se pocity strachu a štěstí a hormony jsou jako na houpačce. Porozumění a trpělivost byla proto pro mě moc důležitá. Během mého prvního porodu byl přítomen pan prim. MUDr. Vaca a druhého MUDr. Šimečková, kteří měli profesionální a zároveň milé vystupování a dokázali podpořit a pomoci. Když jsem se pak dostala na oddělení šestinedělí a novorozenecké přišla další hormonální houpačka J a jak si tak mnoho maminek myslí, že porod je nejhorší a pak už je jen to hezké, opak byl pravdou. Bylo to krásné, ale také náročné. Nevyspanost, otoky, bolesti po porodním zranění a bolesti po kojení, spojené s neutuchajícím brečením miminka u mě vyvolávaly hormonální stavy, že jsem se i já divila, jak se sebou můžu vydržet. J Tím chci říci, že zato chci všem poděkovat, že to se mnou vydrželi, pomohli mi, vše mě naučili a dali mi tím super základ na odchod domů. Možná řeknete, že je to samozřejmost, nicméně ani v dnešní moderní době si to nemyslím a pokud to tak je, je to správný směr. Sestřičky nás chodily se syny pravidelně kontrolovat a ptát se, zdali něco nepotřebujeme a v případě, že ano v rámci možností vždy s úsměvem vyhověly. Pravidelně také probíhaly vizity.  Další personál udržoval prostory v čistotě a za skvělou považuji také rekonstrukci porodnice a možnost nadstandardního pokoje, kterého jsem také využila. Cením si také možnosti otce u porodu, který mi byl oporou a možnost téměř neomezených návštěv, které mě povzbudily v těžkých začátcích. Myslím, že je z mého dopisu zřejmé má celková spokojenost se službami, personálem a porodnicí, takže chci závěrem ještě jednou poděkovat všem lékařům, lékařkám na oddělení šestinedělí, novorozenecké a porodnice (troufám si říct, že s 99% z nich jsem měla tu čest a byli to úžasní a milý lidé na svém místě), samozřejmě také panu prim. Vacovi, pod jehož vedením to takto funguje, veškerému zdravotnickému i nezdravotnickému personálu oddělení šestinedělí a novorozeneckému se staniční sestrou p. Sedláčkovou a oddělení porodnice. Omlouvám se, že nejmenuji všechny, kteří se o nás starali, i když bych to u mnohých dokázala, nechci na nikoho zapomenout, tak jsem to radši pojala takto obecně. J Také díky vám máme dva krásné a zdravé syny, kteří jsou naší radostí a štěstím. Děkujeme za vše,  pokračujte jen tak dál a věřím, že budete mít samé spokojené rodiče, kteří se k vám budou rádi vracet!

S přáním pěkných a spokojených dnů
LLJK


Poděkování personálu chirurgie

25.8.2015

Dobrý den,
píši s velkým zpožděním, ale toto poděkování dlužím MUDr. Puszkailerovi, který mi 7.2.2011 zachránil život. Prasklo mi slepé střevo a jeho rychlý, profesionální zásah, následná péče, humor, kterým se mě snažil dostat z apatie, to vše přispělo k tomu, že i po 4 letech vzpomínám s obrovskou vděčností. Ještě jednou moc a moc díky

Helena Černá


Poděkování Gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

28.7.2015

Ráda bych touto cestou poděkovala všem zdravotníkům GYN-POR ODD. a NOVOR ODD., kde se mi 30.1.2015 narodil syn Lukášek Diblík. Příjemné vystupování a profesionální péče mě ve vaší nemocnici provázely již v graviditě, na kontroly jsem s důvěrou docházela do GYN AMB            k MUDr. Tomáši Látalovi. Vždy mi vše vysvětlil a sestřička Sedláková byla vždy příjemná a ochotná. Porod vedl MUDr. Tomáš Látal a PA Pavla Horáková, byli opravdu úžasní. Na ODD jsem se cítila „jako doma“. Bylo to proto, že byli všichni příjemní, v ničem nebyl problém, příjemné prostředí, soukromí  a klid. Poznala jsem velice příjemný kolektiv lékařů a sester GYN-POR a NOVOR ODD, nemohu jmenovitě, protože bych nerada na někoho zapomněla. Na těchto ODD jsou všichni pracovníci profesionální, ochotní , své práci rozumí    a dělají ji výborně. Dnes má Lukášek skoro 7 měsíců a na porod i pobyt ve vaší nemocnici velice ráda vzpomínám. Byla jsem velice spokojena. Vážená paní manažerko, je mi ctí, že mohu napsat tento děkovný dopis, protože můžete být právem hrdá na týmy velmi skvělých a fundovaných odborníků, kdy již není třeba nic udělat k tomu, aby pacient měl důvěru ve svého lékaře a také víte, že je u vás k pacientovi přistupováno s nejlepší péčí.

Děkuji a přeji mnoho profesních úspěchů

S důvěrou a úctou, 
Hana Diblíková, DiS.


Poděkování porodnímu oddělení

25.5.2015

Dobrý den, ráda bych poděkovala za krásný porod a skvělou péči. Personál byl úžasný a vždy ochotný. Porodila jsem 7.5. 2015 krásnou dcerku Leu.

Moc děkujeme.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

2.5.2015

Vážený pane primáři i ostatní pracovníci,
přesně před deseti lety spatřil světlo tohoto světa ve Vaší porodnici můj syn. Pro mne to byl nejhezčí den mého života. Nejen ten první, ale i ostatní, kdy jsem ve Vaší porodnici pobývala. I po deseti letech zůstávám vám všem vděčná za veškerou péči, kterou jste tehdy  mně i mému synovi věnovali. Nevím, kolik z tehdejších pracovníků ještě dnes v této porodnici pracuje, ale kdyby jen jediný, poděkujte mu. Od té doby jsem Vaši porodnici doporučila již mnoha maminkám, všechny byly spokojené.

Přeji Vám, abyste spokojených a šťastných maminek a miminek měli stále hodně.
 

S vděčností
Hana Z.


Poděkování oddělení ARO

1.4.2015

Dobrý den.

Děkujeme touto cestou panu primáři MUDr. Rudolfu Milerovi a celému týmu ARO za péči, kterou věnovali naší mamince, paní Ludmile H.
 

Za celou rodinu
Josef H.


Poděkování internímu oddělení

1.4.2015

Dobrý den.

Děkujeme touto cestou panu primáři MUDr. Rudolfu Milerovi a celému týmu ARO za péči, kterou věnovali naší mamince, paní Ludmile H.

Za celou rodinu
Josef H.


Poděkování neurogickému oddělení a neuro. JIP

25.2.2015

Poděkování celému kolektivu pracovníků neurologického oddělěneí včetně neurol.JIP a ošetřujícímu lékaři MUDr. Opavskému za příkladný profesionální a lidský přístup v péči o mou maminku, paní Evu B., hospitalizovanou na oddělení neurologické JIP ve dnech 12.1. - 21.1.2015

Ještě jednou velmi děkuji a přeji hodně úspěchů v práci i osobním životě.

S pozdarvem 

Jana S.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

25.2.2015

Dobrý den,

minulý rok jsem u vás 3.ledna 2014 porodila císařským řezem mého druhého syna Marka. Veškerá péče, kterou jste poskytli mě i mému synovi byla naprosto skvělá. Všichni zaměstnanci se chovali moc profesionálně a zároveň lidsky. Můj veliký dík patří MUDr. Jiřímu Labounkovi skvělému, profesionálnímu a především lidskému lékaři, který mého syna přivedl na svět císařským řezem. Po porodu jsem neměla žádné komplikace a velmi rychle jsem se zotavila. Velký dík patří i novorozeneckému oddělení za perfektní péči o mého synka i pomoc s kojením. Přeji vám všem spoustu spokojených pacientek a narozených miminek. Doporučuji vás všem svým přátelům, protože jsem byla u vás velmi spokojená a po roce můžu jen znovu poděkovat za vaši velmi dobře odvedenou práci.

Anna V.D.


Poděkování chirurgickému oddělení

24.2.2015

Dobrý den,

rád bych touto cestou poděkoval nemocnici ve Šternberku za bezvadnou péči.

Zejména MUDr. Puszkailerovi za ochotu, vstřícnost, profesionální přístup a precizní práci

s laparoskopem při operačním výkonu. Dále pak musím zmínit oddělení JIP i personál na lůžkovém oddělení chirurgie.

Děkuji  

Josef N.


Poděkování chirurgicko- traumatologickému oddělení

8.2.2015

Dobrý den,

mockrát Vám děkuji za péči, kterou Vaše Nemocnice ve Šternberku věnovala mojí sestře Jiřince Jelínkové  na chir-traum. oddělení.

Dali jste jí do pořádku nohu a já věřím, že zase bude běhat jako srnka a ještě si spolu užijeme hodně pěkných dní.

S pozdravem 

Lubomír M.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

21.1.2015

Dobry den,

ráda bych Vám poděkovala za výbornou péči, kterou jste věnovali mě a mému synovi Šimonkovi, který se u Vás narodil dne 27.11.2014. Paní porodní asistentka Věra S. byla nejlepší asistentka, jakou jsem si mohla přát. Úžasná paní a moc ji děkuji za to, jak se o nás starala. I paní doktorka Šimečková byla skvěla. Obě odvedly moc dobrou práci, a i když to bylo z mého pohledu náročné, moc jim děkuji za péči a dřinu, kterou během mého porodu spolu s ostatními odvedly.

Zároveň bych ápochválila oddělení šestinedělí. Krom nádherného a příjemného prostředí jsem byla velice mile překvapena přístupem všech sestřiček, které se u mě za dobu mého pobytu u Vás vystřídaly. Mohu říci, ze jsem ve Vaší porodnici zažila nejkrásnější chvíle svého života , a to díky narození mého syna a přístupu, který během porodu a poté následoval. Za to všem patří veliké díky.

Pěkný den

Romana B.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

19.1.2015

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali kolektivu rehabilitačního oddělení Nemocnice Šternberk, ve kterém jsme koncem minulého roku absolvovali s manželem rehabilitační léčbu, za odborný a vstřícný přístup.

S pozdravem

Eva a Vladimír K.


Poděkování léčebně dlouhodobě nemocných

12.1.2015

Dobrý den,

chtěla bych Vašim prostřednictvím moc poděkovat oddělení LDN Nemocnice Šternberk za péči o mou maminku, paní Helenu Šupčíkovou, která zde byla hospitalizována od 22.9. do 10.12.2014.

Přístup celého personálu byl profesionální a zodpovědný, a tak se zdravotní stav mé maminky rychle zlepšil a pobyt byl pro ni o to příjemnější.

Ještě jednou moc děkuji a s pozdravem Marta V.


Poděkování rehabilitačnímu a internímu oddělení

10.1.2015

Dobrý den.

Chtěl bych touto cestou poděkovat rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Šternberk za kladný a vstřícný přístup. Jmenovitě Dr. Vysluchové a fyzioterapeutce M. Nasvetrové.
Mé velké Díky patří také internímu oddělení ve Šternberku, za včasnou a přesnou diagnózu, která mi zachránila život. Jmenovitě Dr. Macečkovi.

Ještě jednou děkuji.

Jiří P.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

9.1.2015

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat za péči, ochotu a profesionální přístup lékařům a sestřičkám gynekologicko-porodnického oddělení nemocnice Šternberk.

Moc všem děkuji

Zdenka Č.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

18.12.2014

Dobrý den.

Tímto bych chtěla poděkovat celému pooperačnímu oddělení gynekologie Nemocnice Šternberk za perfektní přístup a skvělou péči.

Velké poděkování panu prim. MUDr. Vacovi, Mudr. Látalovi, MUDr. Haraštovi  a všem sestřičkám, také ošetřovatelce Surmové.

Děkuji moc

Monika K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

18.12.2014

Dobrý den,

ráda bych poděkovala paní Zuzaně Homolové za její skvělou rehabilitační péči v době mého těhotenství.

Oceňuji její výborný profesionální a zároveň velmi lidský přístup.

S pozdravem Petra T.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

16.12.2014

Dobrý den,

dne 4.12. 2014 se nám s manželem narodil syn Martin v porodnici ve Šternberku. Touto cestou bych chtěla poděkovat sestřičkám a lékařům, kteří se o mě příkladně starali a to zejména sestřičce Soně Chytilové a panu doktorovi Tomášovi Látalovi. Byli se mnou od začátku až do konce porodu, stále trpěliví a pohotoví v každé situaci. Také děkuji staniční sestřičce Kláře Augustinové, která se postarala spolu s dětskou lékařkou Vidičanovou po porodu o našeho Martínka.

Děkuji panu primáři Marku Vacovi za jeho skvělý profesionální tým.

Také na oddělení šestinedělí byly všechny sestřičky naprosto vzorné a vždy s úsměvem pečovaly o nás maminky, více či méně bolavé po porodu. Nesmím ale zapomenout na novorozenecké oddělení, kde jsou sestřičky v jednom kole a všem maminkám vždy pohotově odpovídají na všechny jejich dotazy a starají se s úžasnou trpělivostí o naše malé drobečky.

Buďte všichni stále takoví, jací jste, protože jste nejlepší !!!

Pavlína H.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

10.12.2014

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych takto poděkoval za péči, která mi byla věnována v rehabilitačním oddělení Nemocnice Šternberk. Na začátku června 2014 jsem byl postižen CMP, postižení LHK a LDK.

K mému životu patří mj. sport, sjezdové a běžecké lyžování, stolní tenis a cyklistika. To zatím nemohu realizovat, ale těším se, že se k tomu vrátím.

Navštěvuji rehabilitační oddělení prim. MUDr. Ščudlové.

Mé velké díky za profesionální a lidský přístup patří celému tomuto kolektivu pod jejím vedením. Ochota a úsměv je zde samozřejmostí a lékem. Velkým zdrojem energie a dobrého pocitu je rehabilitační cvičení s Bc. Pavlem Nabitým. Věnuje se mi naplno, zaznamenávám dílčí zlepšení zdravotního stavu. Je to profesionál na svém místě, opravdu mě "nabíjí", má lidský přístup s darem empatie.

Vděčím jemu a celému kolektivu za to, jak na tom teď jsem. Vím, že existují běhy na dlouhou trať a věřím, že s tímto kolektivem se meta blíží.

Pozdrav, díky a energii všem!

František B.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

4.12.2014

Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

Ráda bych touto cestou poděkovala personálu gynekologicko-porodnického oddělení v Nemocnici Šternberk za úžasný profesionální, ale i lidský přístup. Velké díky patří PA Barče Foukalové, se kterou byl porod šup šup :) a moc velké poděkování MUDr. Janu Molnárovi za všechno, co se porodu a následné péče týče i když jsem mu ten poporodní stav pěkně zkomplikovala :( Určitě chci moc moc poděkovat i všem ostatním, co byli přítomni, jen ta jména jsem nějak nestihla pochytat :) A co se týká sestřiček na novorozeneckém oddělení a šestinedělí, tak ty byly všechny neskutečný! Neuvěřitelně milá a ochotná děvčata, díky kterým byl pobyt ve Vaší nemocnici moc fajn a tento přístup mi moc pomohl se se vším popasovat.

Kdybych se nááááhodou ještě někdy rozhodla mít miminko, tak bych se znovu rozhodla pro Vaši porodnici :)

Přeji mnoho spokojených pacientek a zdravých miminek!

Petra N.


Poděkování chirurgickému oddělení

27.10.2014

Dobrý den,

dne 9.10.2014 jsem podstoupila operaci varixů. Touto cestou bych chtěla poděkovat MUDr. Leovi Puszkailerovi i celému operačnímu týmu za jejich lidský přístup k pacientovi.

Současně chci poděkovat i celému zdravotnickému personálu z oddělení chirurgie 2, byla jsem velice spokojená.

S pozdravem

Miroslava N.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

24.10.2014

Dobrý den,

nemám žádný dotaz, jen nevím kam se přesně obrátit.

Cítím velkou potřebu ještě jednou takto oficiálně poděkovat všem, kteří se podíleli na narození naší dcery Anny Viktorie 2.9. 2014. Především porodní asistentce Kláře Augustinové- je to úžasný člověk a profesionál!  Velmi mi pomohla nejen psychicky a doufám, že až se za pár let vrátíme k vám do porodnice - konečně pro toho kluka, tak mě ona zase bude provázet tím velkým dnem! :)
Nikoho lepšího si přát nemůžu. Pak také paní anestezioložce, jméno si bohužel nepamatuju, už jsem byla hodně vyčerpaná. Píchala mi epidurál a byla potom se mnou i na operačním sále (nakonec jsme skončili císařem). Byla velmi milá, vše mi vysvětlila a její podporu při CS si budu pamatovat navždy.
Nemůžu hlavně zapomenout na pana doktora Látala, který se snažil nám opravdu ve všem vyjít vstříc a vést porod přirozeně, ale miminko si to prostě usmyslelo jinak.
Vše dopadlo dobře, máme zdravou úžasnou dceru a já si opravdu vážím toho, že pro mě porod nebyl žádným traumatem, i když to taky nebyla procházka růžovým sadem. A jsem čím dál tím víc přesvědčená o tom, že velký podíl na tom má i personál vaší porodnice!
Pan primář má opravdu skvělý tým a může na něj být pyšný. Nikdo nebyl nepříjemný, všechno mi ochotně vysvětlili a odpověděli na každý dotaz, a to jak při vedení porodu, tak i na poradnách.
Velký dík patří i těm, kteří s námi u toho byli, ale jména neznám. Taky moc oceňuji to, že jste se snažili držet mého porodního plánu a reagovali na něj a každou změnu se mnou probrali. Ještě jednou velké díky a za tři roky si přijedem pro Honzíka :)

Jana P


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

23.10.2014

Vážený pane primáři,

ráda bych prostřednictvím Vás poděkovala paní doktorce Veronice Šimečkové, která v neděli 19. 10. 2014 provedla gynekologické vyšetření u mé 14-cti leté dcery.

Její přístup byl velice profesionální a velmi lidský.

S poděkováním a přáním pěkného dne

Mgr. Jana K


Poděkování traumatologickému oddělení

14.10.2014

Dobrý den.

Dne 28.8. 2014 jsem byla přijata v nemocnici Šternberk na traumatologii k ošetření po dopravní nehodě a následně k provedení operace mé osoby na tomto oddělení. Mým ošetřujícím lékařem byl ustanoven MUDr. Peter Prekop. Tímto bych mu chtěla poděkovat za jeho profesionální přístup a vyzdvihnout jeho osobu jako lékaře na pravém místě. Pan MUDr. Peter Prekop dokonce uvedl na lékařskou zprávu pro mého praktického lékaře své soukromé telefonní číslo pro případ dalších možných konzultací mého zdravotního stavu.

Děkuji
Ing. Eva B.


Poděkování dětskému oddělení

24.9.2014

Dobrý den,
minulý týden jsem byla hospitalizována společně se synem Erikem na dětském oddělení Vaší nemocnice. Chtěla bych touto cestou velice poděkovat panu primáři MUDr. Hronkovi a celému personálu dětského oddělení za citlivý přístup k dětem, odbornost i celkovou atmosféru během pobytu.

Uvědomuji si, že práce s dětskými pacienty není zrovna jednoduchá, přesto ji zvládají s úsměvem na rtech

Děkuji

Mgr. Petra V.


Poděkování internímu oddělení

3.9.2014

Vážený pane primáři Prucku,

dovolte, abych touto cestou poděkovala MUDr. Barboře Havlíčkové a MUDr. Marku Všetulovi za odstranění mého dlouholetého problému. Děkuji MUDr. Barboře Navrátilové, že jsem mohla být zařazena mezi její pacienty k pravidelné kontrole mého zdravotního stavu.

Dovolte, abych popřála Vám i celému zdravotnickému týmu hodně zdraví aúspěchů ve Vaší náročné a zodpovědné profesi. Pacientům přeji, aby se na své cestě za zdravím setkávali se vstřícností a ochotou s jakou jsem se setkala já.

paní Soňa K.


Poděkování neurologické JIP

28.8.2014

Dobrý den,

chtěli bychom poděkovat za vzronou a obětavou péči o paní Boženu R., která byla hospitalizována v Nemocnici šternberk na oddělení ARO - NEU JIP od 5.8.-8.8.2014.

Velký dík patří paní doktorce Šamu a celému zdravotnickému a ošetřovatelskému personálu ARO-NEU JIP. Jejich péče byla vysoce profesionální a obětavá.

Za to vše, moc děkujeme.

S pozdravem rodina R.


Poděkování chirurgickému oddělení

16.7.2014

Dobrý den,

chci poděkovat za poskytnutou péči na chirurgickém oddělení Nemocnice Šternberk.

Na oddělení jsem byl přijatý v březnu k operaci žlučníku. Do nemocnice jsem šel se smíšenými pocity, neboť na operaci člověk nechodí každý den. Byl jsem velmi mile překvapen jak profesionalitou, empatií, ochotou a vstřícností veškerého personálu. Už v chir. ambulanci se mě ujali s veškerou péčí, provedli všechna potřebná vyšetření. Na lůžkovém oddělení byli všichni doslova úžasní a velmi profesionální, včetně uklízeček. Sestřičky byly velmi aktivní a vstřícné k potřebám všech pacientů a lékaři vždy ochotní a vše mi vysvětlili. Samotná operace byla velmi dobře provedena. Odcházel jsem domů velmi spokojen.

Ještě jednou děkuji za poskytnutou péči a přeji vám hodně takto spokojených pacientů.

Antonín Ch.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

14.7.2014

Dobrý den,

zdravíme báječný kolektiv gyn-por. oddělení Nemocnice Šternberk. Chtěly bychom touto cestou ještě jednou poděkovat všem sestřičkám a lékařům za vlídný, lidský a profesionální přístup během hospitalizace. Byla jsem mile překvapena, jak si sestry poradily s každou situací, a že se opravdu nevzdávají a jsou trpělivé. Péče o novorozeňátka je prostě v nejlepších rukou. Zvláště děkuji porodní asistentce Bc. K. Augustové za skvělé vedení porodu, za to, že mě chválila a povzbuzovala, když už mi docházely síly. Velký dík také patří MUDr. Kropáčovi za skvěle provedenou epidurální anestesii, která nakonec neskutečně urychlila cestu na svět mé malé Laurince.

Přejeme vám všem pohodu při práci, spokojené maminky a samá krásná finále nejen v práci, ale i v životě.
Srdečně zdraví Lucie Š. a Laura H.


Poděkování chirurgickému oddělení

13.7.2014

Koncem května jsem byla operována ve Šternberské nemocnici, jednalo se o onkologickou operaci střev. Chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Leovi Puszkailerovi, který mne operoval s MUDr. Ivo Stavělem a MUDr. Petrem Zmeškalem. Současně také chci poděkovat sestřičkám na jednotce intenzivní péče, které se ke mně po celou dobu chovaly velice pěkně,a tím mi usnadnily lépe překonat první pooperační dny.

Ještě jednou děkuji.

ML.


Poděkování traumatologickému oddělení

7.7.2014

Dobrý den.

Chtěl bych poděkovat všem na traumatologickém oddělení za jejich přístup, ať už v ambulanci nebo na lůžkové části. Všichni byli ochotní a starali se o mě s velkou péčí. Jen více takových doktorů a sester, které Vás jak povzbudí, ale také v případě nedodržování léčby řádně usměrní.

Petr T.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

9.5.2014

Ráda bych touto cestou poděkovala personálu gynekologicko-porodnického oddělení v Nemocnici Šternberk za nejen profesionální, ale i lidský přístup k pacientům. Jsem ráda, že jsem dceru Valentýnu mohla přivézt na svět právě u Vás!

Jmenovitě bych ráda poděkovala porodní asistentce Věrce Sivkové, za skvělé vedení mého porodu.

Velký dík patří také sestřičkám novorozeneckého oddělení za perfektní péči o miminka v prvních dnech jejich života, kterou dělají vždy s úsměvem a velkou ochotou, také za rady a pomoc maminkám s touto péčí (kojení především).

DĚKUJEME!

Veronika s dcerou Valentýnou


Poděkování kardiologické ambulanci

18.4.2014

Dobrý den.

Chci tímto ocenit vynikající práci kardiologické ambulance Nemocnice Šternberk, jmenovitě paní Marcela Sklenářová - specialista na odběr krve, MUDr.Gabriela Tůmová - vysoce profesionální přístup, a dalších nejmenovaných.

Pavel Š.


Poděkování intermínu oddělení

10.3.2014

Dobrý den.
Dne 8.3.2014 jsem se v odpoledních hodinách dostavil na pohotovost interny Šternberk pro velkou dušnost a tlakem na hrudi. Okamžitě jsem byl přijat a prvotní vyšetření ukázalo na rozsáhlou plicní embolii.
Poté jsem byl převezen na lůžkové oddělení interny a podroben dalším vyšetřením. Díky lékařům a zdravotnímu personálu jsem na živu.
Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Šťastné, sestřičkám na interním oddělení za příkladnou péči. Byli vždy usměvavé a ochotné k pacientům. To jsem obdivoval.

Moc děkuji za příkladnou léčbu.

J.R.


Poděkování ortopedicko - traumatologickému oddělení

4.3.2014

Szanowna Dyrekcjo!

Przebywajac w Czeskiej Republice przezylam ostry atak woreczka zółciowego. Dzieki wyrozumieniu i otwartosci personelu szpitala w Sternberku znalazlam sie pod jego troskliwa opieka. Po kilkudniowym pobycie na oddziale traumatologii jestem pod wielkim pozytywnym wrazeniem. Fachowy i sympatyczny zespół Lekarzy- co jest wazne dla pacjentow. Mimo bariery jezykowej co jest pewnym utrudnieniem byl swietny kontakt z peronelem medycznym. Za co bardzo dziekuje. Wszyscy mili i usmiechnieci. Super organizacja. Jeszcze raz dziekuje lekarzom, pielegniarkom oraz personelowi pomocniczemu za zaangazowanie i ich ciezka prace. Dyrekcji (Panstwu) zycze sukcesow zawodowych i jak najwiecej takich pracownikow.

Pozdrawiam i klaniam sie z wielkim szacunkiem.

E. R.-S. Polska

4.3.2014

Překlad:

Vážené ředitelství!
Během svého pobytu v České republice jsem prožila akutní zánět žlučníku. Díky pochopení a otevřenost personálu nemocnice ve Šternberku jsem se ocitla pod jeho láskyplnou péči. Po několikadenním pobytu na oddělení traumatologie jsem velmi pozitivně nastavená. Profesionální a přátelský tým lékařů, který je důležitý pro pacienty. I přes jazykovou bariéru, která je velkou překážkou, jsem byla v kontaktu s ošetřujícím personálem. Za což děkuji. Všichni byli příjemní a usměvaví. Perfektní organizace. Ještě jednou děkuji lékařům, zdravotním sestrám a pomocnému personálu za jejich odhodlání a tvrdou práci.

Ředitelství přeji, mnoho pracovních úspěchů a co nejvíce takových skvělých zaměstnanců.

S pozdravem a velkým respektem

E. R. - S. Polska


Poděkování interní ambulanci

25.2.2014

Vážení vedoucí pracovníci Nemocnice Šternberk (člena skupiny AGEL),

žiji na Moravě přes 50 let, ve Šternberku 32 let. Od svých 40 let se léčím na hypertenzi. Pátý rok jsem v péči zdejší nemocniční ambulance, starají se zde o mne (a další pacienty) pan MUDr. Ondřej Chlup a diplomovaná zdravotní sestra Helena Vojtková. Jejich práce je příkladná nejen z hlediska odborné péče, ale též přístupu (takt, slušnost, vlídná slova nechybí při žádné návštěvě). Je to až zvláštní, že se na setkání s touto dvojicí těším.

Prosím Vás! Máte jistě možnost vyzdvihnout práci dr. Chlupa a sestry Vojtkové. Píši Vám své dlouholeté pozorování, které by potvrdili ostatní pacienti.

Děkuji Vám
M.U.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

14.1.2014

Dobrý den,

byla jsem hospitalizována v září 2013 u vás v Nemocnici Šternberk na gynekologicko-porodnickém oddělení a musím všem strašně moc poděkovat. První porod totiž nebyl u vás a taky nebyl až tak košér a tudíž jsem byla strašně moc ráda, když jsem se setkala s přístupem vašeho personálu sestřiček i lékařů. Všichni jsou vskutku báječní a odborníci na svém místě a díky nim jsem měla porod jako jeden s nejkrásnějších zážitků i když menší komplikace nastala, ale včasný zásah pana doktora Molnára vše vyřešil.
Moc, moc děkuji i porodní asistentce Bc. Kateřině Velešíkové za krásné a citlivé vedení porodu a dodání sil tehdy, když docházely. Pobyt na šestinedělí byl velmi příjemnou záležitostí, díky ochotě všech sestřiček i doktorů! Ještě jednou moc děkuji a doporučuji vás všem mým kamarádkám, rodině i známým, a pokud se ještě někdy rozhodnu pro další miminko, rozhodně mám jasno, kde budu rodit.

Jste báječní a jen tak dál.

Vaše spokojená pacientka.

V.P.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

19.12.2013

Dobrý den.

Moc bych chtěl poděkovat všem lékařům, porodním asistentkám, sestřičkám, ošetřovatelkám, jednoduše úplně všem, kteří se podíleli na péči o mě a moji maminku na gynekologicko-porodnickém oddělení, novorozeneckém oddělení a oddělení šestinedělí. Moc jste nám v prvních dnech mého života pomohli.

Hlavně každý váš úsměv dokázal povzbudit. Byli jste opravdu úžasní, milí a jsem rád, že jsem se mohl narodit a svých prvních pár dní prožít právě u vás v porodnici ve Šternberku.

Š. a jeho rodiče L.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

29.11.2013

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat porodnicko - gynekologickému oddělení Nemocnice Šternberk za úžasnou péči jak o mě, tak o mého chlapečka. 17.7.2013 jsem byla přijata na vyvolání porodu, ale o půlnoci mi museli udělat akutní císařský řez, protože měl pupeční šňůru okolo krku a dusil se. Bohužel si nepamatuji ani jedno jméno sestřiček, co se o mě staraly, a ani nevím, jak se jmenuje paní doktorka, která mě přijímala, ale musím říct, že všichni byli suproví a zachránili mému chlapečkovi život. Na oddělení šestinedělí je bezva kolektiv mladých, příjemných lidí vedených úžasným primářem. A na novorozeneckém skvělá péče o miminka, kde nezanedbali nejmenší maličkost. Jednoduše řečeno myslím, že na svoji porodnici můžete být pyšní.
Jsem ráda, že jsem se rozhodla rodit u vás v moderní porodnici a doufám, že někdy s dalším dítětem se budeme moci znovu setkat.

Doporučím Vás všude, kde budu moct.

S pozdravem P.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

25.11.2013

Vážený pane náměstku,

dovolte nám touto cestou poděkovat kolektivu gynekologicko - porodnickému oddělení vaší nemocnice, zejména prim. MUDr. Vacovi a porodní asistentce Mr. Augustinové za vynikající péči a přístup během porodu naší dcery v listopadu tohoto roku. Oceňujeme vysoce profesionální  vedení vlastního porodu s včasným ukončením porodu rychlým operačním zákrokem a následnou perfektní poporodní péči. Ve vaší porodnice se narodily všechny (tři) naše děti, a tak můžeme konstatovat, že oddělení si udržuje nejen vysoký odborný kredit, ale také velmi důležitý empatický přístup k pacientkám a jejich rodinným příslušníkům. Myslíme si, že vaše oddělení patří právem k nejlepším porodnicím v Olomouckém kraji.

S přátelským pozdravem D. a Š. Š.


Poděkování chirurgickému oddělení

29.9.2013

Dobrý den.
1.8.2013 jsem byla ošetřena na oddělení chirurgie Nemocnice Šternberk (semiamputace a zlomenina ukazováčku pravé ruky).

Tímto chci poděkovat Mudr. Puszkailerovi.

Prst se zdárně hojí a zítra 30.9.2013 začínám docházet na rehabilitaci do nemocnice v Českém Krumlově.

S pozdravem

I.B.

Český Krumlov


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

24.9.2013

Dobrý den.

Velké poděkování patří porodní asistence Kláře Augustinové z Nemocnice  Šternberk.

Rodila jsem (20.9) své 4. dítě a předchozí porody označuji jako dobré, ale tento byl pro mne ZÁŽITKEM!!

Děkuji za přirozenost a klid, který vyzařovala (zejména ve vypuzovací fázi, kdy jsem se jí postavila na nohy a ona klidně seděla na stoličce a čekala na miminko-dodala mi tím zpětné vazby, že se všechno děje jak má...).

Děkuji, že nechala celé akci volný průběh. Děkuji, že jsem měla možnost poslouchat své tělo. Děkuji i panu primáři Vacovi, který s ní měl službu.

Po této zkušenosti bych se snad bála rodit po 5., že budu muset zase tlačit do kopce... Po předchozích porodech jsem se nikdy necítila špatně, ale po takto vedeném přirozeném porodu mám mnohem méně poporodních obtíží.

Ještě jednou vřelý dík.

V.R.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

18.9.2013

Dobrý den,

chtěla bych za sebe, za svého partnera a za svoji dceru poděkovat za dokonalou péči, které se nám dostalo na gynekologicko-porodnickém oddělení v Nemocnici Šternberk při porodu a následné péči.

Doopravdy jsem se ještě nikdy nesetkala s tak pěkným lidským a zároveň profesionálním přístupem v žádném zdravotnickém zařízení.

Děkuji skutečně všem lékařům, porodním asistentkám, sestrám a všem, kteří se o nás vzorně starali.

T.D.
Rýmařov


Poděkování dětskému oddělení

10.9.2013

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat lékařům, lékařkám a sestrám z dětského oddělení a dětské ambulance Nemocnice Šternberk.

Jejich péče byla ukázková, všichni byli moc příjemní a snažili se náš problém řešit.

Kdyby to bylo jiné místo než nemocnice, řekla bych, že bychom se sem rádi vraceli.

Ještě jednou velké díky.

M. V.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

20.8.2013

Dobrý den,

tímto e-mailem bych strašně moc chtěl poděkovat personálu ze dne pondělí od 09:00 až do úterý 10:30 hodin a to v datech 6.-7.8.2013.

Tyto 2 dny byli pro mě a mojí přítelkyni velice smutné a tragické.

V den kdy jsme přijeli do Šternberské porodnice nám personál sdělil s velkou lítostí, že náš SYN umřel a bylo již pozdě něco dělat. Od té chvíle jsme dostávali velikou psychickou oporu od kompletního personálu, který se o nás s velkou ochotou a pochopením starali a dělali pro mou přítelkyni maximum, jak nejvíc to šlo, až do samého porodu a poté po porodu na nadstandartním pokoji. Za vše bychom moc poděkovali a vyjádřili velký DÍK.

Ze všeho nejvíce bych rád poděkoval zdravotní sestřičce z oddělení porodního traktu, která na svou směnu nastoupila kolem 18:00-18:30 hodiny. Bohužel jméno jsem si nezapamatoval, vím jen že má hnědé, krátké vlasy a velice nám pomohla z pohledu psychické i fyzické stránky.

Moc moc děkujeme.

Dále bych moc rád poděkoval Panu doktorovi Látalovi za odborné rady a velké pochopení a maximální podporu a zajištění další péče v této tragické situaci. Ovšem velké uznání a velký DÍK patří všem z teto porodnice. Rádi vaší porodnici budeme navštěvovat i za dalších těhotenských situací. Moc vám všem s mojí přítelkyní děkujeme podle mně to, co jste pro nás všichni udělali nejde slovy vyjádřit.

S pozdravem
J.N.a M. R.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

8.8.2013

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou poděkovat MUDr. Markovi  Vacovi a celému jeho týmu lékařů a sestřiček za záchranu mojí dcery L.T. a její dcerky E.

Děkuji za profesionální přístup a vzornou péči.
T.


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

29.7.2013

Dobrý den,
chci touto cestou poděkovat za přístup a péči po mém porodu, i když s odstupem času. Ve Vaší porodnici v Nemocnici Šternberk jsem rodila v prosinci 2012, kdy zkušení a příjemní porodníci přivedli na svět naše 3 dítě. Mohu tedy srovnávat, jelikož předešlé 2 porody proběhly v jiné porodnici. Za dobu hospitalizace jsem se setkala s komunikativním a empatickým personálem, který mi vždy ochotně vše vysvětlil. Mnohokráte tedy děkuji a Vaši porodnici doporučuji všem svým známým, i když nejsem ze Šternberka a k Vám to mám trochu dále.

Přeji všem mnoho spokojených maminek a krásných miminek.

S poděkováním,
vděčná pacientka, V. Č.


Poděkování neurologickému oddělení

29.7.2013

Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala lékařům a sestřičkám neurologického oddělení Nemocnice Šternberk, za jejich přístup k pacientům.

Navštívila jsem také opakovaně ambulanci neurologie a vždy jsem se setkala s profesionálním přístupem personálu.

Přeji tedy celému kolektivu, aby se jim práce dařila a jejich přístup byl vždy pozitivní.

S poděkováním za péči

K.


Poděkování intermínu oddělení

26.6.2013

Děkuji alespoň touto cestou kolektivu interního oddělení Nemocnice Šternberk pod vedením pana primáře Prucka za léčbu a ošetřování mojí maminky.

I když její stav byl nevyléčitelný, setkala jsem se s VYSOKÝM empatickým, příjemným  přístupem nejen k nemocné mamince, ale i k rodině.

Mohu porovnávat, protože jsem z Brna a byla jsem hospitalizována v brněnské nemocnici.

Vaše nemocnice je malá, ale lidmi, kteří zde pracují, starají se o nemocné, tak svým přístupem k nim dělají vaši nemocnici velikou.

Ještě jednou velké děkuji

I. K., Brno


Poděkování gynekologicko-porodnickému oddělení

13.6.2013

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat doktorce Zuzaně Urbancové z gynekologického oddělení v Nemocnici Šternberk za včasný zásah a provedení SC při hrozící asfyxii plodu.

Paní doktorka nám zachránila malou Haničku dne 7.6.2013 v 15.42 hod. Poděkování patří i celému operačnímu sálu.

DĚKUJI !!!
Kateřina S.


Poděkování chirurgickému oddělení

17.5.2013

Děkovný dopis pro Nemocnici Šternberk

Vážení,

touto cestou bych chtěl poděkovat za vzornou a profesionální péči, která mi byla poskytnuta během mého 12. denního pobytu ve šternberské nemocnici na chirurgickém oddělení primáře MUDr. Jana Smetky.

Podstoupil jsem vážnou operaci. Tuto operaci velmi odborně provedli MUDr. Puszkailer Leo a MUDr. Stavěl Ivo.

Dále bych poděkovala všem lékařům a zdravotnímu personálu na jednotce intenzivní péče za velmi pěkný přístup.

Tento přístup pokračoval i po přeložení na oddělení MUDr. Puszkailera, který mi vysvětlil závažnost mé operace a nadále se o mne příkladně staral. Také děkuji celému ošetřujícímu personálu za pozitivní a obětavou práci.

Závěrem přeji šternberské nemocnici hodně úspěchů v její nepostradatelné péči o zdraví pacienrů.

S pozdravem Vladislav G.


Poděkování pracovníkům nemocnice Šternberk

21.11.2012

Vážení,

dovolte mi, rozdělit se s vámi o pocit, který jsem získala při návštěvě vaší nemocnice v polovině listopadu letošního roku. Ošetřujícím lékařem mi bylo doporučeno ambulantní neurologické vyšetření v Nemocnici Šternberk. Protože součástí vyšetření byl rentgen páteře, konzultace s prim. MUDr. Kettnerovou a na její doporučení ještě vyšetření ultrazvukem, jednalo se o záležitost časově náročnou. Zmiňuji to obšírně proto, že při čekání na všechna ta vyšetření jsem měla možnost se pohybovat v prostorách vaší nemocnice a všímat si provozu a zařízení v nich.

Můj výsledný dojem vyšel pro vaši nemocnici na 1*.

Shrnu-li to lapidárně:

  • moderní interiéry nestresující pacienty,
  • dostupnost kvalitního občerstvení,
  • čistá a hygienicky vybavená WC,
  • vstřícnost, odbornost a profesionální přístup lékařů a personálu,
  • a pro rozptýlení neveselých myšlenek televize v čekárnách,

to je součet pozitiv, která působí na čekajícího pacienta, ovlivňují jeho náladu a určitě nejsou samozřejmostí.

A za to vám patří dík.

Marie H.


Poděkování dětskému oddělení

13.11.2012

Dobrý den,

nemám žádný dotaz.

Jen jsem Vám chtěla napsat, že máte ten nejbáječnější personál na dětském oddělení. Byli jsme s mým synem hospitalizováni ve třech nemocnicích. Opava, Olomouc a Šternberk. Nikde jsme se nesešli s tak kvalitními sestřičkami, které umí děti v takovém stresu dostat opět do klidu. Můj Tobias to u Vás prožíval spíše jako někde na prázdninách. Vůbec se mu nechtělo domů, a to vše jen díky Vašemu personálu. Pan primář a všichni doktoři/rky jsou na správném místě. Mají k dětem vztah a paní Evička Machálková si zaslouží opravdu velikou viditelnou pochvalu, jelikož díky ní se Tobias přestal bát vyšetření.

Tak Evičko, buďte pořád takový anděl pro všechny děťátka. Tobi na Vás rád vzpomíná. Kdyby jsme mohli jakkoli pomoci, aby nemocnici nezavírali, bude to pro nás veliká radost.

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho úspěchu celé nemocnici ŠTERNBERK.

T. O.  A JEHO MAMINKA P. O.


Poděkování chirurgickému a dětskému oddělení

2.11.2012

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat vašim lékařům a sestřičkám z chirurgic. a dětského oddělení vaší nemocnice za  výbornou péči o mého syna Břeťu N., který zde prodělal operaci slepého střeva. Jejich přístup nejen k synovi, ale i k nám rodičům byl naprosto skvělý a ještě jednou všem moc děkujeme.

S pozdravem

spokojená maminka Eva N


Poděkování gynekologicko- porodnickému oddělení

2.11.2012

Dobrý den!

Chtěla bych poděkovat všem doktorům, doktorkám, sestřičkám a panu anesteziologovi porodnického oddělení, že to se mnou zvládli :-).  A taky jak se o mě postarali. Jste ta nejlepší nemocnice široko daleko!!! Přeji dalších mnoho úspěchu vám i vaší nemocnici!

S pozdravem a velkým poděkování
Kateřina B. s manželem a dětmi :-)


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

30.10.2012

Dobrý den,

dne 17.09.2012 jsem ve vaší porodnici přivedla na svět zdravou holčičku a chtěla bych ještě jednou poděkovat gynekologicko-porodnickém oddělení Nemocnice Šternberk, veškerému personálu, který se staral o co nejhladší průběh mého porodu. Bohužel nemám „pamatováka“ na jména, ale velký dík patří jak lékařům, tak těm nejskvělejším porodním asistentkám (jsem ráda, že jsem "vychytala" zrovna tyhle dvě super mladé ženské :) ) a samozřejmě i sestřičkám na novorozeneckém oddělení a šestinedělí.

Moc pěkně se všichni o mě a malou starali.

Příjemně jsme si popovídali a tak dále, hlavně jsem dostala i spoustu cenných rad. Děkuji především za obrovskou trpělivost s případem jako jsem já. :)

Daří se nám dobře, rány jsou zahojeny a zůstává jen to dobré.

Příště zas! :)

Děkujeme, M.


Poděkování chirurgicko - traumatologickému oddělení

30.10.2012

Dobrý den.

Dne 18.10.2012 jsem byla hospitalizovaná na traumatologickém oddělení Vaší nemocnice.
Chtěla bych touto cestou poděkovat všem lékařům a sestrám za vynikající péči a hlavně sestřičkám a zdravotnímu bratrovi na oddělení chirurgie B za jejich péči po dobu mé hospitalizace.
Všem přeji hodně zdraví a pevné nervy do další práce.

Děkuji

Y.L.


Poděkování internímu oddělení

11.9.2012

Vážený pane primáři, lékaři, sestřičky, přátelé!

Alespoň písemnou formou bych Vám všem chtěl upřímně poděkovat za velice příjemný pobyt, kterému se mi dostalo na Vašem oddělení v průběhu mé hospitalizace.

Sympatický, mladý a především usměvavý a vstřícný kolektiv lékařů, lékařek a sestřiček poskytoval nejen mne, ale i celému pokoji č. 5, vždy velmi vstřícný, profesionální a hlavně lidský přístup na nadstandardní úrorvni.

Největší dík bych rád věnoval primáři oddělení MUDr. Lukáši Pruckovi, ošetřující lékařce MUDr. Petře Navrátilové, MUDr. Barboře Havlíčkové, MUDr. Matěji Bašovi, MUDr. Terce Šamu  i všem dalším lékařům, kteří se v průběhu mé hospitaliazce střídali na oddělení.

Dále pak nepochybně patří můj velký dík sluníčkům oddělení, našim vždy usměvavým sestřičkám a sanitářkám, jmenovitě Věře Doleží, Marii Mazalové, Ludmile Stankušové, Ludmile Gieslové, Dianě Bělíčkové, Kamile Dolbové, Věře Piskové, Janě Matějíčkové, Barče Zavadilové, Radmile Krenstetterové, Evě Pelouškové, Iloně Dopitové, Šárce Husákové, Blance Zahrádkové, které s velkou pílí, úsilím, bravurně a obětavě plní požadavky a přání pacientů (klientů).

Závěrem bych rád dodal, že jsem byl zde na Vašem oddělení interny nadmíru spokojen a rád konstatuji, že tak dobře, jako u Vás bych se neměl ani u maminky:-)!

Mnoho štěstí a úspěchů ve Vaší obětavé práci a snad i lepšího ohodnocení

s přáním, díky a s úctou

spokojený Martin Č.


Poděkování gynekologicko-porodnickému a novorozeneckému oddělení

22.8.2012

Dobrý den,

před 14 dny jsem porodila syna ve Vaší porodnici. Chtěla jsem Vám tímto moc poděkovat za skvělou péči, jak před porodem, výbornou práci při porodu a neskutečně trpělivý přístup k nám hormonálně rozbouřeným matkám po porodu. Jmenovitě děkuji paní doktorce Fritscherové a celému týmu z novorozeneckého oddělení. Spousta zdravotníků by se od vás mohla učit, co znamená léčba slovem a přístupem.

Ještě jednou děkuji

Petra H.


Poděkování celému týmu gynekologicko-porodnického oddělení

9.8.2012

Dobrý den,

chtěla bych alespoň touto cestou poděkovat celému týmu gynekologicko-porodnického oddělení, včetně ambulance, za velice vstřícný přístup a skvělou péči o matky i miminka.Rodila jsem u Vás 30.5..Protože to byl můj první porod, měla jsem strach, ale personál byl tak příjemný a ochotný, že mé obavy rychle ustupovaly.I následují den po porodu se za mnou a miminkem přišla podívat sestřička i lékař, kteří byli u mého porodu.Vzhledem k tomu, že jsem zdravotník, si velice cením přístupu personálu, protože vím, že se to nedá naučit, ale musíte se s tím narodit.Ještě jednou děkuji a příště, když k Vám půjdu, se už nebudu tak bát.

S pozdravem M.S.


Poděkování zdravotnickým pracovníkům Nemocnice Šternberk

9.8.2012

Dobrý den,

včera, 9.8.2012 jsem byl hospitalizován ve vaši nemocnici se silnými nevolnostmi a kolapsovými stavy. Dostalo se mi příkladné péče od příjimacího lékaře (interna), lékaře traumatologie, lékařky ošetřující a též lékařky "sono" (omlouvám se za neodborný název), která kvůli mě přijela z příslužby (jména si bohužel nepamatuji).

Obzvlášť bych chtěl poděkovat za velmi příjemné a citlivé zacházeni a starost sestry Svakové! Budu rád, když všem budete moci tlumočit mé poděkování!

Děkuji předem a přeji příjemný víkend.

S pozdravem, Zdenek N.


Poděkování celému týmu traumatologického oddělení

5.8.2012

Vážená nemocnice,

dovolte, abych vyjádřila obrovské poděkvání celému týmu na traumatologickém oddělení, zejména sestrám, které dokázaly svoji profesionalitu v ošetřovatelské péči. Musím vyjádřit velké poděkování i vrchní sestře, která má na této skutečnosti jistě velkou zásluhu. Dále děkuji MUDr. Petru Vojáčkovi za odbornou péči. Byla jsem hospitalizována na dospávacím pokoji, kde mi nebylo vůbec dobře a díky skvělé péči se nyní cítím výborně a bez potíží.

Irena N., Prostějov


Poděkování dětskému oddělení

12.5.2012

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat panu primáři, všem lékařům a lékařkám a zdravotním sestrám z dětského oddělení-JIP ve Šternberku. Jsou tu moc hodní a příjemní. Největší dík patří sestřičce Zdeničce, je prostě nejlepší. I když doma je doma, bude nám po vás moc smutno.

Moc děkujeme

Monika S.


Poděkování pracovníkům rehabilitace

30.4.2012

Dobrý den,

již delší dobu navštěvuji rehabilitační oddělení vaší nemocnice.

Lidským i profesionálním přístupem všem pracovníkům rehabilitačního oddělení je na tak vysoké úrovni, že na toto oddělení můžete být právem hrdí.

Děkuji všem.

Drahomíra S., Šternberk


Poděkování MUDr. Puszailerovi a kolektivu chirurgického oddělení

25.4.2012

Dobrý den.

V období 6.4 - 20.4 2012 jsem byl na doporučení mích známích na hospitalizaci ve Šternberské Nemocnici s příznakem K 800. Chtěl bych poděkovat touto formou za kladný přístup a chování na chirurgickém oddělení Nemocnice Šternberk.

Chtěl bych také poděkovat MUDr. Puszailerovi za velice vstřícné chování a ochotu řešit tenhle problém.

S pozdravem

Jaroslav H.


Poděkování chirurgicko-traumatologickému oddělení

1.1.2011

Dobrý den. Chtěl bych Vám touto cestou vyslovit poděkování za vzornou péči během mého pobytu na chirurgicko-traumatologickém oddělení, kde jsem byl hospitalizován v měsíci říjnu po úrazu zad. Poděkování patří celému kolektivu oddělení IV, primáři Ščudlovi, zejména pak MUDr. Puszkailerovi a všem sestřičkám. Pobyt v nemocnici není nikdy příjemný, ale v opravdu přívětivém prostředí se snáší mnohem lépe. Ještě jednou díky.

S pozdravem František K., Šternberk


Poděkování internímu oddělení

12.11.2010

Poděkování.

Dovoluji si touto cestou poděkovat všem pracovníkům, zejména ošetřující lékařce MUDr. Falasové, interního oddělení Nemocnice Šternberk za vzornou péči o moji maminku, pani Anežku K., která byla hospitalizovaná ve dnech 5. - 10. 11. 2010. Take oceňuji odborný i lidský přistup pani MUDr. G. Tumove, která pečuje o moji maminku v kardiologické poradně.

Miluše M., Šternberk


Poděkování LDN oddělení

6.10.2010

Byla jsem přemístěna z traumatologie na odd. LDN. Po počátečních obavách jsem byla mile překvapena. Ihned mě ses. Ťuková poskytla větší pohodlí spolu se svými kolegyněmi - postel s ovládáním. Poskytly mi informace o režimu, umístění všech zařízení na oddělení.

Měla jsem dokonalou péči, vlídné, což nejvíc oceňuji ve svém vysokém věku.

Za pomoc personálu LDN a sester rehabilitačního odd. a za přímluvu p. primáře MUDr. Servuse a Dr. Lichtenskonové jsem mohla po 1. měsíci pobytu chodit o franc. holích, přesto mi všichni věnovali velkou péči i nadále.

Stejnou ochotu a péči jsem viděla i u jiných, hlavně starých pacientů.

Tuto nemocnici a hlavně odd. LDN budu všude chválit.

Libuše Š.


Poděkování porodnickému oddělení

25.9.2010

Vážení pánové,

tímto bych chtěla moc poděkovat panu primáři Vacovi za velice hezký přístup k mému porodu. Na jeho doporučení jsem absolvovala císařský řez a vše proběhlo naprosto bez problémů. 13.9.2010 se mi ve vaší nemocnici narodila zdravá holčička. Před dvěma lety U prvního porodu jsem měla velké problémy, které se bohužel neobešli bez zdravotních následků mojí první dcerky.

Tímto ještě jednou děkuji za skvěly a příjemný přístup celému kolektivu lékařů a sester ve šternberské porodnici. Všichni si zaslouží uznání za jejich skvělou práci.

Děkuji

S pozdravem

Zuzana M., Uničov


Poděkování internímu oddělení

22.9.2010

Vážená paní primářko, lékaři, sestřičky, sanitářky.

Rád bych Vám všem poděkoval, alespoň touto písemnou formou, za profesionální, vstřícný a především lidský přístup, který jste projevovali vůči mé osobě a to ve všech dnech mé hospitalizace (čt. 16 - po 27.10.2010) na Vašem interním oddělení ženy a neurologické oddělení nemocnice Šternberk.

Za Vaši velmi obětavou a náročnou práci, kterou vykonáváte téměř vždy s úsměvem na rtech, bych Vám přál více chápavých, spokojených a vlídných pacientů a především pak mnohem vyšší finanční ohodnocení, za zodpovědnost, které Vaše povolání poslání obnáší.

Jmenovitě pak děkuji paní primářce Zitě Kettnerové, paní doktorce Terezce Šamu a doktor Matěji Bašo a samozřejmě především pak všem zdravotním sestřičkám a sanitářkám ve všech směnách výše zmíněných oddělení, které jsou jejím pevným základem, nahrazující nám všem nemocným, rodinné zázemí.

K mému neskonalému díky, přidávám za Vaši starostlivost i díky mé manželky, která apelovala na toto písemné poděkování.

Všem děkujeme

Martin Č., Šternberk


Poděkování porodnickému oddělení

20.9.2010

Dobrý den pane přednosto.

10.9.2010 se mi ve Vaší porodnici narodil syn. Ráda bych touto cestou poděkovala Vám a personálu porodního sálu (a to i z předchozí noční směny) za opravdu lidský přístup. Zvláště děkuji porodní asistentce paní Syvkové (nebo Synkové, bohužel si nejsem jistá jménem). Evidentně je to velmi zkušená asistentka, s níž jsem měla pocit skutečné odborné péče. Zaměstnanci jako je ona jsou důvodem proč dávají mnohé ženy přednost Vasí porodnici před jinými.

Přeji příjemný den.

Martina O.


Poděkování internímu oddělení

17.9.2010

Vážený pane primáři.

Dovolte abych touto cestou vyjádřil poděkování za prokázanou zdravotní péči, která mě byla poskytnuta na Vašem oddělení v průběhu mé hospitalizace ve dnech 9.-14.9.2010.

Můj dík patří Vám, všem lékařům, staničním i řadovým sestrám a celému personálu. Můj dík patří i lékařce, která mě přijímala v tak pozdní noční době /03.30 hod./ společně se sestrou pí.Kozákovou. Paní doktorka, jejíž jméno neznám, neboť bez brýlí jsem její jméno na jmenovce hepřečetl, mě po předběžném vyšetření / EKG, TK, poslech a poklep/ mě seznámila s průběhem léčení po dobu pobytu v nemoc-nici. Zvlášť si cením její přístup jako k nemocnému člověku, který toužebně očekává pomoc od jeho zdravtnich problémů.

Dále moje poděkování patří i dalším lékařům /RTG,SONO,ULTPA-ZVUK a pod./ za jejich přístup a jednání s pacientem.

Proč Vám píšu tento dopis ?

Bydlím v Uhičově 3 roky. Před tím 50 roků v Praze. Za svůj dosavadní život jsem byl v nemocnici tři krát, nyní počtvrté. Za ty tři roky co zde bydlím jsem nic dobrého neslyšel na Šternberskou nemocnici. Neslyšel jsem ani jeden pozitivní ohlas.A jeli-kož se léčim na vysoký tlak, v ten den jsem měl takové potíže, že jsem volal RZS. Na základě těchto negativistických názorů jsem měl obavu, aby v případě nutnosti hospitalizace, nebyl umístěn v Šternberské nemocnici. Taky po příjezdu RZS jsem žádal o převoz do FN Olomouc, přesto že neznám ani tamější situaci a prostředí. Když mě bylo sděleno, že spádově patřím do gternber-ské nemocnici, nic jsem nenamítal. Nechal jsem tomu volný průběh. Nebylo mi dobře, ale vnitřně jsem věřil, že mi bude poskytnuta patřičná pomoc. Pyl jsem napnutý v očekávání jaké bude moje přijetí a v případě, že budu hospitalizován, jak bude pro-bíhat moje léčení.

Jsem velmi rád, že ze všech těch fám a pomluv se nic z toho nepotvrdilo. Už při přijetí jsem nabyl přesvědčení, že všechny ty kritické názory a ohlasy pramení z neznalosti stavu a situace v Šternberské nemocnici. O tomto jsem se přesvědčil po celou dobu mého pobytu v nemocnici. Nejvíce jsem si vážil vstřícnost ošetřujících lékařů a sester. Zvlášťv informovanost pacientů za strany lékařů o průběhu a postupu léčení. Tento způsob pozitivně působil na moji psychiku. Nevím zda na všechny pacienty, ale na mne určitě. Toto dříve nebylo zvykem. Co se týká prostředí, všude tyl pořádek, čistota, dokonce na WC toaletní papír. U umyvadel tekuté mýdlo a papírové ručníky. Pravidelně se měnily pyžama a ložní prádlo. Panovala zde dobrá nálada, zkrátka žádné stresové situace. I strava tyla na uspokojivé úrovni, jak množství tak i kvalita. Mne to vyhovovalo. Zvlášť chci poděkovat též MUDr. Trombikové, ošetřující lékařce, která mě průběžně informovala o stavu mého léčení a vždy předem oznámila jaké vyšetření budu absolvovat. Tento postup se mi velice zamlouval, protože jsem se pokaždé mohl psychicky připravit. Ne nadarmo se říká, že všechny nomoce jsou psychického charakteru.

Ještě jednou Vám, pane primáři a celému personálu ze srdce úpřimně děkuju za všechnu tu péči, která mě byla v nemocnici poskytnuta. Přeju Vám a celému kolektivu hlavně pevné zdraví, mnoho osobních i pracovních úspěchů.

PS. Říká se, že když je dobré vedení je dobrý celý pracovní kolektýv. V tomto případě se to plně potvrzuje.
 

S úctou Jozef G.


Poděkování chirurgicko - traumatologickému oddělení

24.8.2010

Milé sestřičky,

dnes v den svého odchodu z vaší nemocnice vám chci všem  a celému personálu poděkovat za vzornou péči a opatrnost, kterou všem pacientům (bez vyjímky) věnovalo.

Cítila jsem se tu velice dobře, spokojená s přístupem k nemocným a vzornou opatrnost Nemocnici ve Šternberku budu vždy každému doporučovat a chválit, protože si to zaslouží.

Ještě jednou děkuji - nechci být už nemocná, ale kdyby se tak stalo, chci nýt hospitalizovaná ve Šternberku.

Děkuji moc, a promiňte to hrozné písmo.

Díky Miroslava M., Dolany


Poděkování internímu oddělení

24.8.2010

Vážený pane primáři.

Chtěla bych touto cestou poděkovat všem zaměstnancům interního oddělení Nemocnice Šternberk, kteří o mne pečovali po dobu hospitalizace letos v červenci.

Jejich péče byla příkladná. Přistupovali k mé osobě, ale i ke všem pacientům s úctou a péče byla vedena s ochotou a taktem. Všichni byli velice milí a příjemní.

V nemocnici jsem byl hospitalizován poprvé a na lékaře. sestry. sanitářky budu vzpomínat jen v dobrém.

Pokud se nevyhnu dalšímu pobytu v nemocnici, věřte, že si vyberu opět Nemocnici Šternberk-

Vojtěch Č., Tři Dvory


Poděkování gynekologicko - porodnickému oddělení

4.2.2010

Vážený pane řediteli,

v lednu roku 2010 jsem porodila druhého syna v porodnici Nemocnice Šternberk. Tímto dopisem bych ráda vyjádřila poděkování celému kolektivu gynekologicko-porodnického oddělení za péči v průběhu celého těhotenství včetně porodu.

Především mé díky patří panu primáři Vacovi, paní doktorce Hrbkové a porodní asistentce Radce Sedláčkové, která oba mé porody vedla velmi profesionálně, Z pohledu klienta byla patrná velká zkušenost a jistota, takže jsme se s  i manželem cítili příjeměn a "v dobrých rukou". S manželem jsme oba zdravotníci a bylo pro nás příjemné okusit tento přístup v roli klienta zdravotnického zařízení.

Ještě jednou patří dík celému personálu za naše syny.

S pozdravem Petra G., Šternberk