Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Poděkování a pochvaly


Poděkování oddělení rehabilitace

2.8.2019

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou moc poděkovat týmu paní primářky Ščudlové na rehabilitaci Nemocnice Šternberk za jejich kompletní přístup k pacientům atd.

Speciálně bych chtěl poděkovat panu Mgr. Vysloužilovi, který je fakt odborník na svém místě a během docela krátké doby mi odstranil mé zdravotní potíže.

Ještě jednou mockrát děkuji.

S pozdravem D. S.


Poděkování Oddělení Rehabilitace

15.9.2017

Vážený pane řediteli,

protože tak trochu tuším, že se obvykle na ředitele snášejí spíše jen stížnosti či kritika, chtěla bych naopak vyjádřit svou velkou spokojenost s přístupem na odd.rehabilitace.

Koncem června jsem absolvovala poměrně náročnou operaci kolene a následně jsem začala docházet na rehabilitaci v  Nemocnici Šternberk. Paní MUDr.P.Výsluchová byla vždy velmi vstřícná, vše mi vysvětlila a maximálně se snažila o nápravu mé nohy. Největší poděkování však patří p.Mgr. Marku Vysloužilovi, díky kterému běhám téměř jako zamlada. Přístup p.Mgr. Vysloužila byl příkladný, vždy věnoval mé končetině maximum času (i když byla doba dovolených, zdravotníků málo a pacientů hodně), nikdy neměl špatnou náladu a celkově bylo vidět, že ho práce těší, že se zajímá o nové metody.

Dnes jsem rehabilitaci ukončila a proto bych všem chtěla maximálně poděkovat.

Vám, pane řediteli, přeji hodně takových pracovníků a rovněž spokojenost s vaší/naší nemocnicí!


Tamara K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

25.11.2016

Dobrý den,

chtěl bych touto cestou ocenit ochotu a vstřícnost personálu rehabilitačního oddělení Nemocnice Šternberk, zvláště bych vyzvednul profesionální a lidský přístup

p. MUDr. Výsluchové a skvělou rehabilitační péči p. Bc. Zuzany Homolové.

Všem moc děkuji.

Antonín K.


Poděkování záchranné službě, neurologickému oddělení a rehabilitačnímu oddělení

13.4.2016

Dobrý den,

chci alespoň touto formou poděkovat  "klukům" ze záchranné služby, kteří pro mne přijeli sanitkou a za jejich snahu o co pro mne nejméně bolestivý přesun do nemocnice.

Stejně tak si velmi cením paní MUDr. Kataríny Kováčové z neurologického oddělení Nemocnice Šternberk pro její vlídné a milé chování s lidským přístupem ke všem pacientům.
Nechci zapomenout ani na personál lůžkového oddělení neurologie, nesmírnou ochotu a pracovitost zdejších sanitářek! Které z mého pohledu jsou v kontaktu s pacienty častěji, než samotné sestry.

Jako poslední, s kým jsem přišla do styku a přešla do péče, je rehabilitační oddělení a paní primářka MUDr. Alice Ščudlová.

Vážím si jejího osobního přístupu k pacientovi s opravdovým zájmem mu pomoci. To už dnes není tak často vidět a byť jsem doposud nebyla tak často u lékaře, tak vím, že je to už vzácnost, protože pro spoustu lékařů se práce stala jakousi rutinou a ne posláním.
Personál, který na rehabilitačním oddělení je také asi i díky tomu skvělým týmem a vždy mají úsměv pro všechny.

Jmenovitě musím podtrhnout ochotu a odborný přístup pana Dis. Tomáše Zoltána.

Všem moc děkuji, že mne "postavili" zpátky na nohy.

Přeji, ať se jim daří a nemusí nijak významně využívat svých vlastních služeb ;).

Jitka K.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

22.3.2016

Dobrý den paní primářko,

posílám Vám pozdrav z lázní Teplice nad Bečvou, kde jste mně napsala doporučení. Jela jsem tam více méně jako doprovod mého manžela, který je po operaci srdce a CMP. Já jsem si zrehabilitovala  mé problémy (mravenčení nohy od zad), můj stav se zlepšil, jsem bez potíží a lázeňský pobyt mně prospěl i po psychické stránce.

Chtěla bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za lidský přístup.

P. Jitka


Poděkování Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny

29.2.2016

Dobrý den,

tímto bych chtěla poděkovat rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Šternberk, které se tak vzorně stará o zaměstnance stravovacího provozu. Víme, že mají také podstav zaměstnanců, ale bez nich by to u nás nebylo o nic lepší. Bolavá záda alespoň trochu popraví a děvčata mohou pracovat.

Děkuji za stravovací provoz

Lenka Zahrádková
vedoucí stravovacího provozu, nutriční terapeut


Poděkování oddělení Rehabilitace

9.11.2015

Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat za péči a perfektní přístup pracovníkům oddělení rehabilitace, pod vedením paní primářky MUDr. Ščudlové, zejména pak paní Zuzaně Homolové, ale i všem ostatním, u kterých jsem měla možnost se léčit. Ještě jednou děkuji!

I.T.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

19.1.2015

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali kolektivu rehabilitačního oddělení Nemocnice Šternberk, ve kterém jsme koncem minulého roku absolvovali s manželem rehabilitační léčbu, za odborný a vstřícný přístup.

S pozdravem

Eva a Vladimír K.


Poděkování rehabilitačnímu a internímu oddělení

10.1.2015

Dobrý den.

Chtěl bych touto cestou poděkovat rehabilitačnímu oddělení Nemocnice Šternberk za kladný a vstřícný přístup. Jmenovitě Dr. Vysluchové a fyzioterapeutce M. Nasvetrové.
Mé velké Díky patří také internímu oddělení ve Šternberku, za včasnou a přesnou diagnózu, která mi zachránila život. Jmenovitě Dr. Macečkovi.

Ještě jednou děkuji.

Jiří P.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

18.12.2014

Dobrý den,

ráda bych poděkovala paní Zuzaně Homolové za její skvělou rehabilitační péči v době mého těhotenství.

Oceňuji její výborný profesionální a zároveň velmi lidský přístup.

S pozdravem Petra T.


Poděkování rehabilitačnímu oddělení

10.12.2014

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych takto poděkoval za péči, která mi byla věnována v rehabilitačním oddělení Nemocnice Šternberk. Na začátku června 2014 jsem byl postižen CMP, postižení LHK a LDK.

K mému životu patří mj. sport, sjezdové a běžecké lyžování, stolní tenis a cyklistika. To zatím nemohu realizovat, ale těším se, že se k tomu vrátím.

Navštěvuji rehabilitační oddělení prim. MUDr. Ščudlové.

Mé velké díky za profesionální a lidský přístup patří celému tomuto kolektivu pod jejím vedením. Ochota a úsměv je zde samozřejmostí a lékem. Velkým zdrojem energie a dobrého pocitu je rehabilitační cvičení s Bc. Pavlem Nabitým. Věnuje se mi naplno, zaznamenávám dílčí zlepšení zdravotního stavu. Je to profesionál na svém místě, opravdu mě "nabíjí", má lidský přístup s darem empatie.

Vděčím jemu a celému kolektivu za to, jak na tom teď jsem. Vím, že existují běhy na dlouhou trať a věřím, že s tímto kolektivem se meta blíží.

Pozdrav, díky a energii všem!

František B.


Poděkování pracovníkům rehabilitace

30.4.2012

Dobrý den,

již delší dobu navštěvuji rehabilitační oddělení vaší nemocnice.

Lidským i profesionálním přístupem všem pracovníkům rehabilitačního oddělení je na tak vysoké úrovni, že na toto oddělení můžete být právem hrdí.

Děkuji všem.

Drahomíra S., Šternberk