V Nemocnici Šternberk porodila tisící maminka

27.12.2016

Šestadvacátého prosince, krátce po deváté hodině ranní, přivedla na svět Mgr. Petra Kožušníková syna Jindřicha. Stala se tak jubilejní tisící maminkou, která porodila v Nemocnici Šternberk. Pogratulovat k miminku ji přišlo vedení nemocnice, ale také starosta Šternberka ing. Stanislav Orság.

"Už od začátku jsem si pečlivě vybírala porodnici, ve které chci své první miminko přivést na svět. Rozhodla jsem se pro Nemocnici Šternberk a byla jsem pevně přesvědčena, že musím porodit tady a nikde jinde, ačkoliv jsme to stihli na poslední chvíli," usmála se novopečená maminka Mgr. Petra Kožušníková, která svého syna porodila s mírami 3540 gramů a 50 centimetrů.

Jubilejní mamince přišel pogratulovat MUDr. Marek Polách, MBA, člen představenstva Středomoravské nemocniční a.s., jejíž součástí je právě Nemocnice Šternberk, a hlavní sestra nemocnice Mgr. Lenka Neumannová. Oba popřáli čerstvé mamince mnoho zdraví a radostí s miminkem a předali drobný dárek. Ke gratulacím se přidal také starosta města ing. Stanislav Orság, který mimo jiné věnoval miminku pamětní minci města Šternberka.