V úterý, 8. 11. 2016, Nemocnice Šternberk uspořádala setkání s bývalými zaměstnanci

21.11.2016

Bývalí zaměstnanci Nemocnice byli osloveni a pozváni k přátelskému odpolednímu posezení. Setkání se uskutečnilo v jídelně nemocnice za přítomnosti členů vedení Středomoravské nemocniční a.s., a vedení Nemocnice Šternberk. Pozvání přijalo 40 bývalých zaměstnanců z 80 oslovených.

Vedení nemocnice zúčastněné přivítalo, připraveno bylo kulturní vystoupení starších žákyň ZUŠ ve Šternberku-trio příčných fléten, následovala vřelá slova členů vedení o rozvoji a koncepci nemocnice.

Přítomní měli možnost nejen si navzájem popovídat, zavzpomínat, ale i prohlédnout si zrekonstruované prostory gynekologicko-porodnického oddělení, dialýzy , a léčebny dlouhodobě nemocných. Přátelská atmosféra s drobným občerstvením, kávou a vzpomínáním na časy minulé, byla příjemným zážitkem nejen  pro bývalé zaměstnanc e, ale i pro členy vedení a organizátory.

Závěrem lze jen konstatovat, že takováto setkání by vedení nemocnice chtělo organizovat každoročně.