Děti ze základní školy zazpívaly pacientům Léčebny dlouhodobě nemocných

16.12.2016

Vánoční atmosféru přišly ve čtvrtek dopoledne do Nemocnice Šternberk rozšířit žáci druhého ročníku Základní školy Dr. Hrubého. Během téměř hodinového programu zazpívaly dětské písně, ale také známé vánoční koledy. Nechybělo ani krátké taneční vystoupení.

"Děti předvedly pacientům repertoár písní, které se naučily v průběhu celého roku. Ti nejšikovnější nás pak dokonce doprovodili na hudební nástroje," uvedla učitelka hudební výchovy ze Základní školy Dr. Hrubého Šternberk Mgr. Irena Konečná s tím, že jsou moc rádi, že mohou alespoň takto udělat radost pacientům z Léčebny dlouhodobě nemocných v Nemocnici Šternberk.