Nemocnice Šternberk připomněla správnou hygienu rukou

5.5.2017

Nemocnice Šternberk se i v letošním roce zapojila do celosvětové kampaně "Den hygieny rukou", aby zdravotníkům i laické veřejnosti připomněla důležitost správného mytí rukou. Zájemci si mohli pod UV lampou prohlédnout, nakolik je jejich způsob mytí efektivní a rovnou se i poradit, jak provádět hygienu co nejlépe.

"Celkem se akce zúčastnilo 219 lidí z řad laické veřejnosti a zaměstnanců nemocnice. Mimo jiné nás v letošním roce navštívilo také zhruba šest desítek studentů z Odborného učiliště lesnického ve Šternberku," doplnila hlavní sestra Nemocnice Šternberk Mgr. Lenka Neumannová.