Od 23. 6. 2017 bude interní lůžkové oddělení přestěhováno

22.6.2017

Z důvodu oprav budovy interny jsou lůžka oddělení přestěhována od 23. 6. 2017 v budově gynekologie - pooperační oddělení a chirurgie 2. patro.

O aktuálním uložení pacienta se informujte na centrálním příjmu - recepci v budově chirurgie.

Akutní interní ambulance je v provozu ve všední dny od 6:30 do 15:00 hod. v interní budově v přízemí, vchodem do pavilonu RHB, OLM, RTG vpravo.

Ve všední dny od 15:00 do 6:30 hod. je zajištěn provoz akutní interní ambulance v budově chirurgie v přízemí vpravo.

Soboty, neděle a svátky je zajištěn provoz akutní interní ambulance v budově chirurgie v přízemí vpravo.

Provoz ambulancí kardiologie, revmatologie, gastroenterologie, chronické ambulance je beze změn v budově interny v přízemí, vchodem do pavilonu RHB, OLM, RTG vpravo.

Prosíme o shovívavost a pochopení.