Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 587 800 111
+420 725 663 504
+420 725 663 554

O nemocnici

Nemocnici Šternberk vede nově Vítězslav Vavroušek

4.7.2017

Nemocnici Šternberk vede nově od 1. července MUDr. Vítězslav Vavroušek, MBA, MPH, který se stal členem představenstva společnosti Středomoravská nemocniční, jež šternberskou nemocnici provozuje.

„V nové funkci se hodlám zaměřit na personální stabilizaci v lékařských i nelékařských profesích, dále na realizaci důležité investice výstavby interního pavilonu a celkové vytvoření příznivých pracovních podmínek a mezilidských vztahů,“ uvedl Vítězslav Vavroušek, který Nemocnici Šternberk řídil již dříve, a to v letech 1992 až 2007.

MUDr. Vítězslav Vavroušek, MBA, MPH (61 let) absolvoval Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Nejdříve působil jako lékař na anesteziologickém oddělení v Krajské nemocnici v Ostravě, poté v nemocnici ve Šternberku, kterou následně až do roku 2007 řídil. Ve skupině AGEL působí od roku 2012, kdy nastoupil na pozici ombudsmana a ředitele Vědeckovýzkumného institutu AGEL. Do Šternberka přechází z Jesenické nemocnice, kde zastával od loňského února, kdy společnost AGEL toto zdravotnické zařízení převzala, pozici předsedy představenstva. Od března letošního roku je opět také veřejným ochráncem práv ve společnosti AGEL.

Zpět

Kontakt pro média

e-mail: press@agel.cz

Kontakt neslouží k objednávání pacientů na vyšetření, očkování a výdeji výsledků vyšetření

Kontakty na veškeré společnosti skupiny AGEL najdete v sekci Společnosti skupiny AGEL

Online formuláře: