Nemocnice Šternberk pro Vás otevřela novou ambulanci obecné gynekologie v Lékařském domě v Litovli

3.8.2017

Nová ambulance obecné gynekologie nabízí komplexní gynekologickou diagnostickou a léčebnou péči pro pacientky všech věkových kategorií, včetně předporodní péče a diagnostiky pro nastávající maminky. Postarají se o Vás zkušení lékaři z gynekologicko – porodnického oddělení Nemocnice Šternberk v útulně vybavených prostorách s využitím nejmodernější přístrojové techniky.

OBJEDNEJTE SE KE VSTUPNÍMU VYŠETŘENÍ NA ČÍSLE: + 420 725 663 530.

NAJDETE NÁS NA ADRESE: Lékařský dům, Vítězná 183, Litovel.