Nemocnice Šternberk zve na Den otevřených dveří nové ambulance gynekologie v Litovli

28.8.2017

Nově otevřená ambulance všeobecné gynekologie v Lékařském domě v Litovli zahajuje svůj provoz Dnem otevřených dveří, který se uskuteční v pátek, 1. 9. 2017, od 13:00 do 16:00 hodin. Zájemci si mohou prohlédnout prostory ambulance, využít možnosti bezplatné konzultace s lékařem, nechat si změřit krevní tlak či BMI index nebo vyzkoušet některý z produktů pro ženskou hygienu či péči o miminko. Více informací naleznete v přiloženém letáku.