Nemocnice AGEL Přerov a Nemocnice AGEL Šternberk nově rozšířily spektrum nabízených služeb o Call centrum

14.6.2024

Přerov, Šternberk, 13. června 2024: Call centra v obou nemocnicích nově zahájila provoz v květnu. Cílem rozšíření nabídky poskytovaných služeb prostřednictvím call center je snížení administrativní zátěže zdravotnických pracovníků na jednotlivých ambulancích a zvýšení kvality poskytované péče. Provozní doba nově vzniklých center je v Nemocnici AGEL Šternberk od 7:00 do 12:00 a od 12:30 do 15:30 hodin. V Přerově pak od 7:00 do 11:30 a od 12:00 do 15:30 hodin.

Cílem vzniku nových Call center je rozšířit povědomí veřejnosti o této službě. V Nemocnici AGEL Prostějov tato služba funguje již 7 let a pacienti ji hojně využívají. Hlavní výhodou pro pacienty je, že si mohou zapamatovat jen jedno telefonní číslo, jehož prostřednictvím si zařídí různá vyšetření a návštěvy lékařů.

„Naším cílem je poskytnout pacientům rychlý a snadný přístup k informacím o našich službách, usnadnit objednávání na vyšetření a konzultace a celkově zlepšit pacientskou zkušenost. Zároveň to našemu zdravotnickému personálu uleví od administrativy, což jim umožní více se soustředit na péči o pacienty, “ uvedla Mgr. Andrea Vacová, hlavní sestra z Nemocnice AGEL Šternberk.

Call centrum lze využívat k objednání do dané ambulance, k dotazům k přípravě na vyšetření nebo k informacím o ordinační době. „Počty pacientů v ambulancích se trvale zvyšují, chceme proto reagovat i zahájením provozu Call centra, abychom udrželi naše služby na vysoké úrovni. Důležité je, že se na naše Call centrum mohou naši pacienti a klienti obrátit a poradit se o službách či zdravotních problémech, se kterými jim v nemocnici chceme a můžeme pomoci,“ doplnila Bc. Bronislava Budínová, hlavní sestra z Nemocnice AGEL Přerov.

Potřebujete poradit, objednat se či zjistit ordinační hodiny lékaře? Využijte služby našich Call center. Telefonní linky pro pacienty jsou k dispozici v nemocnicích AGEL Šternberk 587 800 400, AGEL Přerov 581 271 271 a AGEL Prostějov 582 315 315.

Mgr. Radka Miloševská, tisková mluvčí AGEL

Mgr. Radka Miloševská