Rozšíření ordinačních hodin plicní ambulance Šternberk

30.6.2022

Plicní ambulance Šternberk, která od 4. 7. 2022 rozšiřuje své ordinační hodiny. Ambulance sídlí ve Šternberku nedaleko Nemocnice AGEL Šternberk na adrese Nádražní 1.

Vyšetření zde lékaři provádějí každý všední den kromě úterý. Pondělí, středa, pátek provádějí lékaři vyšetření od 8:00 do 14:00 hodin. Ve čtvrtek zůstávají ordinační hodiny a ordinující lékař beze změny. K vyšetření se mohou zájemci objednat telefonicky ve dnech po, st, pá v čase od 9:00 do 11:00 hodin. Stačí zavolat na telefonní číslo 725 663 444.