Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 587 800 111
+420 725 663 504
+420 725 663 554

Pracoviště

Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny

O oddělení

Rehabilitační oddělení se nachází v pavilonu E léčebných a vyšetřovacích složek (vedle interního oddělení) v přízemí. Přístup je bezbariérový. Poskytuje veškerou rehabilitační péči formou ambulantní a dále pak pro pacienty hospitalizované na všech lůžkových odděleních nemocnice.

Oddělení má dvě lékařské ambulance: prim. MUDr. J. Havlásková a MUDr. P. Vysluchová.

Lékaři provádějí vstupní, kontrolní a konsiliární vyšetření pacientů, dále pak lékařské výkony - mobilizační a manipulační techniky, analgetické injekce, obstřiky a aplikace kolagenových injekcí GUNA.. Pacienti se na vyšetření objednávají akutní stavy jsou vyšetřeny ihned. 

Ambulantní část rehabilitačního oddělení je rozdělena na tyto části - vodoléčbu, elektroléčbu, individuální tělocvik a skupinové cvičení.

Dodržujte naplánované termíny, nemůžete-li se ze závažných důvodů dostavit k léčbě, omluvte se telefonicky na telefonu: 585 087 333 nebo osobně na evidenci.

Přeruší-li pacient léčbu na více než 2 týdny, musí být opět vyšetřen rehabilitačním lékařem, je-li přerušení léčby delší než 3 měsíce, je nutné nové doporučení odesílajícího lékaře.

Většina léčebných procedur je hrazena zdravotní pojišťovnou, proto každé vynechání procedury je považováno za porušení léčebného režimu.

Při vynechání procedury či jiné absenci nelze proceduru přeobjednat ani nahradit, při dvou neomluvených absencích se ruší objednaný plán procedur.

Prosíme o dodržení času naplánovaných procedur, k objednaným procedurám se dostavte 5 minut před zahájením, náhrada procedury při pozdním příchodu není možná.

K léčbě nenoste cenné věci a větší hotovost.

Fyzioterapeuti dochází cvičit i na jednotlivá oddělení nemocnice - ortopedické, traumatologické, chirurgické, interní, porodnicko-gynekologické, LDN a  oddělení ARO.

Nově zavedena spolupráce s porodnicko – gynekologickým oddělením v rámci předporodních kurzů.

Naše oddělení disponuje širokou škálou možností léčení pacientů s důrazem na jejich brzký návrat do pracovního procesu a začlenění pacientů s trvalými následky do plnohodnotného života.