Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Pracoviště

Oddělení rehabilitační a fyzikální medicíny

O oddělení

Rehabilitační odd. se nachází v pavilonu léčebných a vyšetřovacích složek (vedle interního oddělení) v přízemí. Přístup je bezbariérový. Poskytuje veškerou rehabilitační péči formou ambulantní a dále pak pro pacienty hospitalizované na všech lůžkových odděleních nemocnice.

Oddělení má dvě lékařské ambulance: prim. MUDr. A. Ščudlová a MUDr. P. Vysluchová.

Lékaři provádějí vstupní, kontrolní a konsiliární vyšetření pacientů, dále pak lékařské výkony - mobilizační a manipulační techniky, obstřiky a akupunkturu. Pacienti se na vyšetření objednávají akutní stavy jsou vyšetřeny ihned. Kromě rehabilitačních lékařů mohou odesílat pacienty na rehabilitační léčbu odborní lékaři a na některé procedury i praktičtí lékaři.

Ambulantní část rehabilitačního oddělení je rozdělena na tyto části - vodoléčbu, elektroléčbu, individuální tělocvik a skupinové cvičení.

Fyzioterapeuti dochází cvičit i na jednotlivá oddělení nemocnice - traumatologické, chirurgické, interní, neurologické, dětské, porodnicko-gynekologické, doléčovací a oddělení ARO.

Naše oddělení disponuje širokou škálou možností léčení pacientů s důrazem na jejich brzký návrat do pracovního procesu a začlenění pacientů s trvalými následky do plnohodnotného života.