Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍ Jsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Rychlý kontakt

+420 587 800 111
+420 725 663 504
+420 725 663 554

Vodoléčba

Součástí vodoléčby je bazén (5,5 x 5 m s protiproudem a masážními tryskami na rehabilitační cvičení), 3 velké vířivé vany s možností aplikace podvodní masáže, 2 přísadové vany (solfatanová a jodová koupel), 2 vířivé končetinové vany a infrasauna.

Pacient, který má předpis na hydroterapii, je objednán dle rozpisu hydroterapie, která je rozdělena na dny pro ženy        (po, stř, pá) a muže (út, čt).

Na hydroterapii je třeba objednat se u sestry v evidenci Rehabilitačního oddělení (tel. 587 800 333).

Pacient si na proceduru vezme svůj ručník, prostěradlo a vhodnou protiskluzovou obuv. Délka aplikace procedur            je 15 - 30 minut. Po proceduře je pacientovi aplikován celotělový zábal v délce 15 minut na odpočívárně – lehárně, která je součástí hydroterapie.

Dle ordinace a doporučení lékaře si pacient může vybrat z přísad do celotělové vany –  za doplatek. 

HERBASPA – KOSODŘEVINA

Je určena pro přípravu koupele k celkové relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Přispívá k uvolnění svalového napětí. Má příznivý regenerační a relaxační účinek na podpůrný, kloubní a pohybový aparát. Obsahuje extrakty z kopřivy, levandule, máty, heřmánku, chmele, vrbové kůry, kosodřevinou silici a sůl z mrtvého moře. Levandule odbourává bolesti hlavy, nespavost, zklidňuje a celkově harmonizuje organismus. Máta povzbuzuje, pročišťuje, osvěžuje.

 

zpět na úvodní stránku oddělení