Logo

PARTNER VAŠEHO ZDRAVÍJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

Ošetření laserem

Laserová terapie je moderní a efektní fyzioterapeutická metoda využívající princip buněčné fotoaktivace, při níž je využito záření nízké výkonové hustoty. Jedná se o metodu dlouhodobě klinicky ověřenou, která nemá žádné vedlejší účinky a nabízí mnohem výraznější výsledky.

Při laseroterapii dochází k biostimulačním účinkům na tkáň, které mají protizánětlivé, analgetické a antiedematosní efekty. Protibolestivý účinek oceňují především pacienti trpící artrózou, ostruhami pat, bolestmi zad, při zánětech šlach a kloubů. Při opakovaných ozářeních se otok postupně zmenšuje a redukují se další zánětlivé změny.

Rovněž nevzhledné jizvy po operaci či kožním onemocnění už nemusí dělat společníka po zbytek života. Obecně platí, že čím je jakákoliv jizva starší, tím je nenápadnější, protože postupně bledne a rána se časem zaceluje. U laserové terapie je vhodnější zahájit léčbu na co nejčerstvějších jizvách. Čím dříve je zákrok proveden, tím lepších výsledků můžeme dosáhnout.

Laseroterapie není vhodná:

u pacientů se závažnými interními onemocněními
u horečnatých stavů a infekčních chorob
u gravidních žen v oblasti podbřišku
pro pacienty léčené pro zhoubná nádorová onemocnění, kdy se nesmí ozařovat jizvy po operaci nádorů
pro mateřská znaménka, névy, mokvající rány, místa nad štítnou žlázou a místa zabudovaného kardiostimulátoru

Laseroterapii indikuje lékař. Objednat se můžete k MUDr. Vysluchové v evidenci na tel. čísle 587 800 333.

Laseroterapie probíhá vždy v pondělí a středu od 09:00 do 15:00 hod. v 1. patře pavilonu LVS (léčebných a vyšetřovacích složek) na oddělení rentgenu (telefon 585 087 329).

Na proceduru se s předpisem od lékaře objednejte na evidenci RFM umístěné v přízemí tohoto pavilonu (PO-PÁ od 7:00 do 14:00 nebo telefonicky 585 087 333). 

zpět na úvodní stránku oddělení